Novinky

Ambiciózní projekt, který si klade za cíl vytvořit univerzální herní svět, určený především hráčům, ale i dalším tvůrcům, vypravěčům nebo jen jako zdroj inspirace. Vycházíme z pravidel DrD+
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

Invictus píše:Mám takové podezření, že porjekt je mrtev. Což je škoda. Asi.
no, úplně mrtev ne, ale aktivních tvůrců je teď asi toli, že by je na prstech jedný svý ruky spočítal i veterán vietnamský války...
nějaký novinky sou, ale to nechám na resovi...
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Příspěvek od Resurrection »

Pravdu di Bart, aktivni jsme 2 (ja a Gran) a nekolik podpurnych dusi, ktere nas jeste neopustili uplne :-) Mrtvy tenhle projekt uplne neni jeste, ale mozna by stalo za to vylezt s tim UMG ven a nechat to mistni osazenstvo okomentovat a treba nekdo prihodi neco k dobru, co by Orb posunulo dopredu. Osobne mi nejak chybi motivace na tom ted dal delat a timhle bych se mohl nakopnout. Mysli si nekdo, ze je to dobrej napad?
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

Resurrection píše:Mysli si nekdo, ze je to dobrej napad?
všechny ostatní možný jsou horší
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Bring it on!
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Elrick
Příspěvky: 70
Registrován: 1. 11. 2007, 22:01
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od Elrick »

No tak nahodou ja niesom neaktivny, ja iba bývam na intráku, a tam je s netom trochu problem. Ináč skoro som dostal infarkt, usb, kde som mal všetko a hlavne tu sľubovanu mapu mi zblblo a všetko je nenavratne preč, ale žiaden strach, mam pocit že by ešte niekde mala byť. Ak nie tak sa na to vykašlem a pustim sa do niečoho nového. (skoro som plakal 12 500 suborov preč behom sekundy). Bodlo by ale zadať nejaký cieľ kam sa mame uberať lebo bez príkazu sa ani vojak nepohne - a potom su všetci neaktivny.
Ak sa niečo nedá, nesnažíme sa dostatočne.
Zamčeno

Zpět na „Orb“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host