Sosacek

Hlasování o složení nového moderátorského týmu.

DůLEŽITÉ!!! Nehlasujte, dokud si pečlivě nepřečtete znění otázky.

Ano
4
17%
Ne
13
54%
Je mi to jedno, akorát chci vidět výsledky.
7
29%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 14881
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Sosacek

Příspěvek od Markus » 3. 10. 2006, 14:18

PROSÍME, ABYSTE NEHLASOVALI, DOKUD SI POZORNÌ NEPŘEČTETE CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TEXT. DÌKUJEME.

Toto je hlasování o složení nového moderátorského týmu. Ještě než budete hlasovat, přečtěte si prosím celé toto téma, kde je podrobně vysvětleno, o co jde. Pokud nechcete číst tak dlouhý text, nebo vás to nezajímá, prosíme vás, abyste nehlasovali. Tuto sekci můžete klidně ignorovat, svět se nezblázní. Ale za žádnou cenu prosím nehlasujte, dokud si nepřečtete celý text.

Hlasovací otázka zní:
"Myslíte si, že Sosáček by byl dobrým moderátorem? Chcete jej na postu moderátora?"

Kritéria hlasování:
:arrow? Hlasuje pouze u lidí, které znáte a o nichž máte vybudovaný názor - i kdyby to znamenalo, že budete hlasovat jen u jediného člověka. Hlasujte tedy jen tehdy, pokud daného kandidáta znáte z diskuzí, jste obeznámeni s jeho stylem vystupování a máte o něm jasný obrázek. Pokud jste na fóru jen krátce, nebo pokud o dané osobě příliš nevíte, nehlasujte prosím. Je to důležité!

:arrow? Buďte kritičtí. Pozorně si přečtěte všechny tři body "koncepce moderování" a důkladně zvažte, jestli by tento člověk byl vhodným moderátorem. Nehlasujte unáhleně, svou volbu důkladně promyslete.

:arrow? Pamatujte, že hlasujete za celé fórum, nejen za sebe. Odolejte touze hlasovat všude pro ANO, protože "vám je úplně jedno, kdo to bude dělat," nebo protože "já mám všechny lidi pod sluncem stejně rád." Hlasování má vypovídat o tom, zda je daný člověk vhodným adeptem na moderátora. Proto, jste-li flegmatik, kterému je to vážně jedno, nebo jestli si myslíte, že moderátora může dělat úplně každý, nehlasujte ani pro ANO, ani pro NE.

:arrow? Prosíme všechny návštěvníky, které hlasování nezajímá, kterým je to jedno nebo kteří mají zkrátka jen potřebu "zahlasovat si jen tak ze srandy", aby nehlasovali vůbec. Mockrát děkujeme.

:arrow? Hlasování je zcela anonymní. Zkrátka klikněte na svou volbu a tím to pro vás končí. Nemusíte nikomu říkat, jak jste hlasovali a proč jste se rozhodli právě takhle.

Zamčeno

Zpět na „Hlasování“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host