[Perúnove deti] Spolupráca

Společná sekce pro dva menší projekty RPG.sk: RPG systém Svet mýtov a herní svět Albion: Temný vek
Uživatelský avatar
Saimon
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 3. 2005, 11:48
Bydliště: Prešov-SK

[Perúnove deti] Spolupráca

Příspěvek od Saimon »

Rád by som aj pomohol, len neviem ako... nemáš nejaký job? :D
Proste fantasy!
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Nestačia ti vikingovia do Albionu? :P
Uživatelský avatar
Saimon
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 3. 2005, 11:48
Bydliště: Prešov-SK

Příspěvek od Saimon »

Nestačia! A okrem toho rád pomáham... (za peniaze :D ) ehm... to v zátvorke nieje pravda to niekto iný napísal. :D :wink:
Proste fantasy!
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

No čo sa spolupráce týka, tak viac podrobností nájdeš tu. Zatiaľ by mi celkom pomohlo, keby si sa pozrel na pravidlá Sveta Mýtov a mal k nim nejaké konštruktívne pripomienky, návrhy, postrehy, kritiku...
Uživatelský avatar
Saimon
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 3. 2005, 11:48
Bydliště: Prešov-SK

Příspěvek od Saimon »

crowen píše:No čo sa spolupráce týka, tak viac podrobností nájdeš tu. Zatiaľ by mi celkom pomohlo, keby si sa pozrel na pravidlá Sveta Mýtov a mal k nim nejaké konštruktívne pripomienky, návrhy, postrehy, kritiku...
Ja rozumieť. Ja čítať pravidlá a ja byť veeeeeeelká kritik! :wink:


EDIT: Pozrel som si tu spoluprácu a mohol by som splniť posledné dva body! :wink:
Proste fantasy!
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Keďže si myslíš, že spånaš posledné 2 body (vývoj a testing), to je fajn. Dúfam, že sa mi do konca leta podarí dokopať pravidlá Sveta Mýtov do takej fázy, že budú schopné playtestu. Potom začnem aktívne hľadať ľudí na playtest pravidiel.

Zatiaľ, ak by sa ti chcelo, mohol by si dať dohromady slavanskú mytológiu v kocke, zvyky, spôsob života. Taký nejalý lite úvod, od ktorého by sme sa odrazili.
tyalietura

napad

Příspěvek od tyalietura »

Tak tu som.
Vymyslat novy svet od piky nie je sranda. Ja by som sa radsej odpichol od znamej historie - alternativna realita tohoto sveta s fungujucou magiou a trochu zmenenou historiou. Bolo by to jednoduchsie a kazdy hrac by sa v tom na zaciatok aspon trochu orientoval (nehliadiac na to, ze by sa aj co- to naucil skutocnej historie).
Na podobnom principe funguje vampire masquerade a je to cool. Nikdy som sa o dejinach Uhorska 13. stororocia neanucil viac ako za posledny rok - co to hrajeme.
Je to samozrejme iba napad na dalsiu debatu.
Jarovit

Spolupraca

Příspěvek od Jarovit »

Nazdar, ako sa dari?
Uz som si ten projekt davnejsie vsimol a strasne ma to zaujalo! Neviem, ako by som mohol pomoct, skusenosti s robenim RPG mam nanajvys 0, mozno tu mytologiu by som mohol pomoct spracovat, ale v tom sa tiez moc nevyznam. Mohol by som to ale, keby ste chceli, trosku propagovat, na inych forach.
Tiez myslim, ze by sa to mohlo aspon trochu opierat o historiu. Kazdopadne bude super, ked to hraca co najviac nauci.
Este ma napadlo, zeby daco z toho (toto by ale bolo tazke...) mohlo byt v staroslovancine (stacili by pomenovania alebo uryvky, samozrejme s prekladom)! Keby chcel spolupracovat niekto, kto sa v tom vyzna, tak by to bola parada.

BTW, ake este existuju hry so (staro)slovanskou tematikou? Nemyslim len RPG, ale vselico.
Jaroví­t

Příspěvek od Jaroví­t »

Tak ako to ide? Pracujete na tom ešte? Alebo ste to nebodaj nechali tak?
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Jarovít píše:Tak ako to ide? Pracujete na tom ešte? Alebo ste to nebodaj nechali tak?
No z mojej strany je to na bode mrazu (ak neratam citanie inspiracnej literatury :-)) pretoze som momentalne dlhodobo v zahranici a nestiham sa tomu venovat tak ako by som chcel.... :cry:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Toto téma bylo převedeno z bývalého fóra na adrese forum.rpg.sk.
Zamčeno

Zpět na „Albion a Svet mýtov“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů