[Příští Slezina] Posezení u čaje

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

[Příští Slezina] Posezení u čaje

Příspěvek od zrzavec »

Napadla mě jedna kulturná vsuvka, zatímco jsem se zkulturňoval v koupelně.
velké množství lidí na SLezině pilo čaj si si dávalo dýmčičku. Já jsem se těšil, že si najdu chvilku a třeba s Markusem stihnu pokecat a případně poměnit nějaký ten šálek maté. Sám doma pár čajů mám a proto mě napadlo tohle:

byl by někdo pro, kdyby se zorganizovalo posezení nad čajem a obyčejná debata? těch pár zájemců by chvilku nehrálo, udělalo si čaj (dle nabídky) a udělalo si pauzu na pokec. Mohlo by to výt třeba na hodinku, záleželo by na náladě. Mohly by se ochutnat různé čaje, něco málo si o nich říct a kecat o dalších věcech.

Vede mě k tomu hlavně to, že jsem si já (a mnoho dalších lidí) nestihl popovídat se všemi, se kterými bych chtěl. Tohle je řešení, které se celkem nabízí. Co vy na to?

Nemá moc smyslu psát, že lidé, kteří si budou chtít popovídat se stejně sejdou, protože se příliš nesejdou - všichni si stěžují, jak nestihli popovídat si se všemi.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Skvělý nápad! Žádný velký čajař nejsem, ale to nic nemění na tom, že jsem stopro pro pokec u čaje!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Dobrý nápad. Najlepší čas by bol po príchode a zabývaní sa (podľa mňa). Ak by sa napríklad podaril predåžený víkend štvrtok - nedeľa, tak štvrtok by mohol byť bez hrania (samozrejme zarputilým hráčom nerozkážeme ;) ) a skôr "rozhovorný"...
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ano, i tak by to šlo - jelikož v pátek mi první chvilku přišla atmosféra taková zvláštní - všichni jsme se museli rozkoukat a poznat...I k tomuto by to mohlo posloužit:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Asgarden
Příspěvky: 160
Registrován: 26. 6. 2006, 19:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Asgarden »

Tak nevím, jestli do téhle diskuse patrim, protoze zrovna s Romikem a Goranem jsem toho na slezine nadebatoval celkem dost (a rad) :P

Nicmene bych se pridal, byt se dvema poznamkami:
- sejit se na hodinu - pro vzdalenejsi cleny fora to muze byt pekne draha hodina
- u caje - postrada to ten prvek dobrodruzstvi, jaky mela vyprava na hrad (nehlede na to, ze za chuze mi to lip mysli), ale podobne jako Goran nejsem proti, i kdyz o cajich vim ai tolik, ze jsou cerne, zelene a ovocne..
Moudřejší ustoupí. Smutná pravda. Zakládá světové panství hlouposti...
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

To posezení bylo myšleno na Slezině. V rámcio seznámení se a popovídání si. Za chůze by to bylo dobré, já bych to spojil i s nějakou výpravou. Ale ten stůl je vlemi vhodný - všichni na sebe vidí a podobně.

Nicméně, vzít sebou horkou vodu, dojít nějak na palouček, usadit se a zase debatovat také není pšatně.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Fajn, na příští Slezině uděláme piknik :P .
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Asgarden
Příspěvky: 160
Registrován: 26. 6. 2006, 19:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Asgarden »

No a kdyz to bude v zime na horske chate a stejne pujdem na paloucek - bude to pak jak v pohadce o 12 mesiccich, jen ty jahody by schazely :)

Diskusi jsem spatne pochopil, jedna se tedy o program pristi Sleziny, uz tomu rozumim.
Moudřejší ustoupí. Smutná pravda. Zakládá světové panství hlouposti...
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů