[Hra] Markusovy hry

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[Hra] Markusovy hry

Příspěvek od Markus »

Abych nebyl pozadu, zakládám si vlastní téma pro své hry :wink: Najdete tu především podrobnější informace. Kdybyste se potřebovali na něco zeptat, rád upřesním.

Hra 1 - My Life with Master
Pro 3-4 hráče

Romaticky hororové RPG, které na Fóru často zmiňuju. Koneckonců si můžete přečíst jeho recenzi i ilustrační zápis ze hry. Velmi zajímavý systém pro hráče, co rádi experimentují a zkouší nové herní styly.

Hra potrvá cca 5 hodin a bude se hrát v sobotu. S hráči se ale potřebuju sejít už dřív a spáchat cca 2hodinové přípravné sezení v pátek odpoledne/večer, nebo v sobotu hned ráno. Potřebuju si nechat nějaký čas na přípravu.

Po hráčích chci, aby si přečetli alespoň recenzi, aby věděli, do čeho jdou. Znalost systému není nutná, systém je velmi jednoduchý a rychlý na pochycení.

Hra 2 - Klatě? Klatě!
Systém FATE; svět Planescape
Pro 4-5 hráčů

Osvědčené dobrodružsví trochu netradičního ražení, které sklidilo velký úspěch na Pragoconu 2005. Zaměstnanci společnosti Ulsz Spedio jsou najati, aby s pomocí Pé-Pé-Béčka (podnikový pytel beztíže) dopravili zásilku břitvicového vína z měst Klatě. Zní to jednoduše... no, však ono se to zvrhne.

Odlehčená, tragikomická hra s uvolněnou atmosférou. Atmosféra trochu připomíná Ankh Morpork v novějších knihách o Zeměploše. Postavy se rozhodně smát nebudou, ale hráči ano. Dobrodružství se odehrává ve městě a sleduje příběh katastroficky neschopných postav...

Znalost světa Planescape není vyžadována. Znalost pravidel FATE taky ne. Postavy budou předřipravené, k mání na místě.


Je nutné hlásit se předem?
U Planescapu přihlášky předem nepřijímám. Dobrodružství je schválně otevřené, aby se do něj mohli nahrnout lidé, kteří na místě zjistí, že nemají co hrát. Přesto si ale vyhrazuju právo podstrčit do hry hráče dle vlastní volby - mnoha lidem jsem už dávno slíbil, že si s nima zahraju, a pořád jsem to nesplnil.

U My Life with Master přihlášky předem vyžaduju... Přeci je to jen náročnější systém a já potřebuju, aby hráči už před příjezdem na Slezinu měli ponětí, o co jde. A taky se s hráči potřebuju setkat na přípravnou session, což by bylo dost komplikované, kdybych je snáhěl na místě.
I u MLwM si ale vyhrazuju právo vybrat si vlastní hráče. Hlašte se mi a já si z vás vyberu :-)= Přednost mají lidé, kteří MLwM ještě nehráli a kteří nemají možnost si ho se mnou zahrát jindy.

Celkově - budu jedině rád, když mi do tohoto tématu povíte, kdo o jakou hru máte zájem. U MLwM potřebuju znát hráče předem, u Planescapu se rozhodne až na místě (ale mít přibližnou představu o hráčích předem neuškodí).

--------

Nějaké dotazy? Připomínky? Kritika? Radostné zajuchání? :wink: Jsem tu pro vás.
Naposledy upravil(a) Markus dne 31. 8. 2006, 14:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Se hlásim na MLwM... a doufám že vychytám i ten planescape...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Na Planescape ti účast můžu skoro zaručit. Jsi jeden z těch prominentů, které do hry propašuju stůj co stůj, protože ti to slibuju už několik měsíců :wink:

Paradoxně účast na MLwM ti zaručit nemůžu, protože jsi Brňák a máš možnost zahrát si to se mnou i jindy. Ale kdyby byl malý zájem, tak beru :wink:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak... My Life with Master už je zařazeno do pátečního bloku.

Planescape jsem po dlouhém uvažování šoupnul na sobotní ráno. Potencionální hráči Vlasák a Fritz nechť si tedy na sobotní ráno nic jiného neplánují :wink:
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

BTW ale MLwM, pokud dobře koukám, máš šoupnuté do soboty... A vzhledem k přípravě počítám, že je asi sobota správně...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jasně, v sobotu... ten pátek byl překlep
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Slyšel jsem o obojím z první ruky. Rád si zahraju nebo poslechnu kteroukoli hru, uvidím na místě. Což ze mě dělá potenciálního posluchače MLwM, že je to tak :lol:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

To z tebe dělá klidně potencionálního hráče MLwM, protože hráčů mám zatím málo :wink:
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

ja bych se taky (zase jednou) hlasil, ale rikal jsi ze lidi co to jeste nehrali maji prednost, tak jsem rikal ze to sem ani nebudu psat pac na mne stejne nezbude misto.

a ono zda se zbude 8)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Vzhledem k tomu, že jsem se dověděl, že to je až na konci října a ne na konci září, mohl bych teoreticky stihhnout přečíst ty odkazy a něco vymyslet.
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

MLwM bych rozhodne rad vyzkousel
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Já si rád vyzkouším cokoliv, kde bud místo:). Když to vyjde, klidně bych si zkusil Fate systém, který nijak neznám.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Bazi, ty se mi na místě přihlaš na MLwM, ať na tebe nezapomenu. A Romíku, ty se mi zase přihlaš na ten Planescape ve FATE (když o něj tak stojíš) a připomeň mi, že jsem ti slíbil jedno místo :wink:

Díky za váš zájem!
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Pokud jeste schanis hrace, rad bych se pridal ... nebo aspon jako pozorovatel na ten FATE i MLwM ...
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nemám teď totálně představu, kolik je ještě volných míst :roll: Hlaš se mi prosím na místě, myslím, že by neměl být problém.
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů