[Hra] Dárek (Burning Wheel)

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Se mnou by se taky dalo pocitat $D
asi vousace, ale nepohrdnu ani dlouhouchem ...
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Tak tahle hra mě fakt absolutně, nečekaně překvapila. Fakt mazec. Absolutně dokonalá uberRolePlaying Diplomacie plná intrik a politiky. Sice jsem BW nějak zvlášt nepoznal a neodskoušel, ale to dobrodružství bylo fakt jedno z nejlepších, co jsem kdy hrál. A padlo tam nepsočet hlášek (škoda že jsem si je nezapsal).

Věřím že hráči a vypravěč se na tom podíleli nemalou měrou, takže díky lidi.

P.S.: Už jsem fakt nevřil, že to naše Elfí diplomatická výprava nějak vyžehlí, ale naštěstí se podařilo (s trochou štěstí) a ti ukřivdění jsem byli nakonec my. 8)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Blbý špičatouchové $D vaše mitrilka měla bejt naše ^^

Tohle dobroodružství se mi taky hodně líbilo. Ty intriky byli fakt perfektně udlěaný, sice za začátku sem fakt nevěděl co tam dělat, ale pak se to nádherně rozjelo ^^ Systém Burning wheelu sem ale taky moc neměl šanci poznat, škoda, ale hratelnosti to neubralo.
Čímž děkuji Sosáškovy za připravenou hru a zůčastněným za to vaše intrikování :)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Trpaslíci tvrdí, že elfové jsou svině. Elfové tvrdí, že trpaslíci jsou svině. Ale my, co jsme hráli tuhle hru, víme, že pravda je jiná. Trpaslíi i elfové jsou totiž HROZNÝ svině.

Výborná hra, jenom mě mrzí, že jsem se neudržel v charakteru a depresivní kapitán nebyl moc depresivní, jenomže to by znamenalo většinu času držet hubu a to jsem u týhle hry prostě nedokázal. Slovní souboje příliš miluju.
Nakonec myslím, že elfové až tak nevyhráli, protože příliš příznivý dojem asi neudělali.

A Sosáčku, promiň mi kecy na BW, já jsem prostě takovej. Ale měl jsem si to nechat až po hře, omlouvám se.
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Kafe »

Ať je podstat BW jakákoliv,tak tato hra mě opravdu nadchla.Sice měla pomalý rozjezd,ale zbylý čas byl super.Užil jsem si to ve všech směrech.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Už rok jsem si chtěla zahrát trpaslici. Jsem ráda, že se mi to splnilo právě takhle. A ještě k tomu ta diplomacie. Sice charakter postavy byl značně manipulativní, ale Trev se mnou manipuloval velmi zábavným způsobem :)
Ani jsem nedoufala, že si budu moci zahrát s Qualem (a všemi ostatními) tak atraktivní setting. Sosáčku díky moc za tuhle hru.

Jen jsme na ni měli málo času, ty mechaniky jsou trochu zdlouhavý, větší zábava je hádat se live než to házet na kostkách.

Elfové arogantní, však my bychom z vás tu mitrilovou zbroj časem dostali! :D
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Quasit píše:A Sosáčku, promiň mi kecy na BW, já jsem prostě takovej. Ale měl jsem si to nechat až po hře, omlouvám se.
Na tom nezalezi. Mozna to neni hra pro kazdeho, a mozna by to taky s jinym GM vypadalo jinak.
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti