Auta z Prahy

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

aha. hmm. sakra.

nejakej napad jak to resit?

zeptam se Baziho, ten ma nejakou kartu na vlak. az bude online.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Sosáček: S tím Bazim moc nevím. Víš přeci, jak matfyzáci jezdí vlakem... :wink: 8)
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Conlai: jak jezdí matfyzáci vlakem? $:)
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Quasit: Nedělej, že nevíš... Bazi to přeci vyprávěl ve Valticích $P
Hodím to pro jistotu do Vtipů bez letecké dopravy...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Asi takto - téma bylo "Auta z Prahy" - nějak jsem si neuvědomil, že se taky budeme vracet, protože já se "vracím" právě z Prahy.

V neděli vás můžu vzít někam na zastávku, případně v pondělí z Budějic ráno do Prahy, ale abych jel v neděli večer do Prahy, na to se fakt necítím (jel jsem to jednou a usínal jsem po cestě, to už bych neriskoval ani sám, natož s někým dalším v autě.)
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Ok, kdyz nas pak hodis do budejic na vlak, tak uz to pak zvladnem.
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Do budějic na vlak bez potíží - jinak v pondělí ráno mám práci v Budějkách, takže jinak to ani nepůjde.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Jersone, jak jsi na tom s místem a plánovaným příjezdem? Kdybys měl volno, ocenila bych odvoz z Budějek. Podmínka je, že bychom museli dorazit první, protože klíče mám já, ale zato bysme se určitě neztratili :D
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sathel píše:Jersone, jak jsi na tom s místem a plánovaným příjezdem? Kdybys měl volno, ocenila bych odvoz z Budějek. Podmínka je, že bychom museli dorazit první, protože klíče mám já, ale zato bysme se určitě neztratili :D
Ač bych tě rád vzal, v práci končím v 16.30 - v Praze. Než se dostanu z Prahy, bude minimálně půl šesté, spíš víc, další dvě hodiny do Budějic, pak si musím v rychlosti sbalit věci, naložit Áju, jet k ní, aby si vzala věci, a odtamtud na místo. Takže svůj příjezd vidím tak na devátou nejdřív. A nejspíš budu mít i plné auto, pořád si ještě nejsem jist, kdo se mnou z Prahy pojede (Bazi a Sosáček to potvrdili, teoreticky jedno místo do ČB je volné)

Takže tak jako tak přijedu určitě moc pozdě.

---------

A zpráva pro mé spolucestující - protože jet v pátek odpoledne skrz Prahu autem je ... no prostě náročné ..., potřeboval bych, abyste se dostavili na metro A "depo Hostivař" okolo půl páté. Poblíž je benzínka Esso, kde nejspíš budu před odjezdem tankovat, a tam bychom se sešli, já vás naložil a posvištíme - přes Baranďák a Písek, kdyby to někoho zajímalo.

Pokud by se někdo nemohl dostavit v daný čas, můžu na něj počkat, ale nikam blíž do centra nepojedu.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Nevadí pojedu busem.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Asgarden
Příspěvky: 160
Registrován: 26. 6. 2006, 19:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Asgarden »

Teoreticky bychom Te mohli nabrat v Budejovicich autem my, to jest ja a Eve, odhadem tam budeme tak kolem ctvrte, pul pate, muzu upresnit.

EDIT: vlastne se jedna o neocekavane bonusove auto, ve kterem jsme zatim dva, ale nemuzu zarucit, ze bude obousmerne - nevim, jak dlouho se na Slezine zdrzime.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Asgarden: Bezva, tak to by bylo fajn. Pokud bych měla jet busem sama, tak přirozeně raději pojedu s někým v autě. Cestu zpět už si snad zařídím jinak. Prosím tě tedy o upřesnění času a místa. Mně se hodí nástup na první autobusové zastávce za přechodem na Nádražní ulici, nevim jak se v ČB vyznáš, ale tohle je prakticky nejpohodlnější způsob jak projet ČB z Prahy na Kaplici.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

BTW Ebone, v kolik chystáš vyjet a kde budeš nabírat? :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Asgarden: rikas ze nas uvidite a zdesene utecete? :-)= $D

Jerson: jo, jinak jak to planujes s nakupama? chces se nekde stavit cestou, nebo mame mit uz nakoupeno? a mame mit vsechno najednou, nebo planujes nejakej mensi vylet do mistniho obchodu nekdy treba v sobotu dopoledne pro cestve jidlo?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sosacek píše:Asgarden: rikas ze nas uvidite a zdesene utecete? :-)= $D

Jerson: jo, jinak jak to planujes s nakupama? chces se nekde stavit cestou, nebo mame mit uz nakoupeno? a mame mit vsechno najednou, nebo planujes nejakej mensi vylet do mistniho obchodu nekdy treba v sobotu dopoledne pro cestve jidlo?
Sosacku, všechno sebou, nikde na nákup už zastavovat nebudu (i tak dorazíme dost pozdě). Teoreticky si budete moct nakoupit v době, kdy si budu balit věci, ale to bude tak maximálně 15 minut, přičemž nejbližší otevřený obchod je 5 minut daleko

Nevím jestli v sobotu nebudu muset půjčit auto Áje, takže nepočítám ani s žádným nákupním výletem.
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti