Spuštění portálu RPG.sk už zítra!

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Spuštění portálu RPG.sk už zítra!

Příspěvek od Markus »

S radostí a trochu z čistého nebe vám oznamuji, že zítra, tedy v pondělí 8. července, spustíme portál RPG.sk.

Na obnově tohoto portálu jsme s Crowenem pracovali už notně dlouhou dobu a snažili jsme se to držet víceméně pod pokličkou (vzpomínáte na Markusův tajemný hrad v karpatech?), protože jsme nikdy nevěděli, kdy (a jestli vůbec) to dokončíme. Teď, když už je práce hotova, se konečně nebojíme projekt oznámit. :wink:

Portál RPG.sk má sloužit jako nástavba fóra a jakýsi náš komunitní portál, sloužící k prezentaci RPG Fóra navenek. RPG Fórum oplývá pestrými překlady, materiály, články a myšlenkami a portál by měl být jakýmsi médiem, který je dostane "ven", kde si je může prohlédnout široká veřejnost (nedělám si totiž iluze a je mi jasné, že trpělivost s prolézáním fóra má málokdo). Zároveň by portál měl sloužit jako novinkový server česko-slovenské RPG scény a já očekávám, že se tam budou objevovat upoutávky na vše, co se šustne - když už děláme všechny ty Drakkary, Dračí studny, Erinely, překlady, systémy, webové stránky, akce, otevřená hraní a všelijaké ty další serepetičky, tak proč o nich nedat vědět?

Více informací zítra, kdy se podívejte na staronovou adresu www.rpg.sk, kde to všechno uvidíte černé na bílém.

Příjemné čekání přejí Markus a Crowen :wink:

PS: Nedivte se, jestli bude fórum během dnešního odpoledne a večera dělat psí kusy. Můžu za to já.
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corvus »

:clap:

pekne. som zvedavy. prave dnes sme sa s alefom bavili ze cim menej sa o projekte okecava, tym ma vacsiu sancu na realizaciu.
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

:dance: :clap: $::)

Tak to čučím...tohle jsem...nečekal. Gratuluji a těším se na RPG.sk :-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti