Zakázané emaily

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Zakázané emaily

Příspěvek od Markus »

Protože máme neutuchající problémy s útoky spamových automatů, rozhodli jsme se zakázat následující emailové domény:

.com
.info
.org
.ru

Na RPG Fórum není možné registrovat se s emailem, který končí jednou z těchto čtyř přípon. Věříme, že většiny z vás se to netýká, ale pokud byste přeci jenom měli takový email, tak k registraci použijte nějaký sekundární účet.

Pokud byste měli nějaké problémy, můžete mě kontaktovat na jpe(zavináč)razdva.cz nebo na ICQ 55069949 a já vás zaregistruji ručně.

Omlouvám se za způsobené nepříjemnosti, ale většiny z vás by se to snad nemělo dotknout.

(Tohle se týká jen nových registrací; jste-li už registrovaní, nijak vás to neovlivní).

Děkuji za pochopení
Naposledy upravil(a) Markus dne 24. 5. 2007, 11:27, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Cože?? No tak mám štěstí že jsem se zaregistroval před zákazem, teď bych měl problém :wink:
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Zařídil bys mail, který bys nepoužíval. Já mám taky mail na seznamu a v podstatě ho nepoužívám - ale potřebuji lézt na spolužáky :-)

Markus: Jen to zakažte, ať se ty můry spamovací (použil bych jiné slovo, ale není vhodné) sem nedostanou :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

S .com bych byl opatrný. Přece jen takový gmail.com používá opravdu hodně lidí.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

a co teprve sosacek.org :>:o/ $cry$

...

nepomahaji ty obrazky?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Obrázky nepomáhají. Sosi, ty si vklidu, protože už jsi registrovaný.

Berte to prosím jako dočasné řešení. Vlasák nedávno vymyslel jistý anti-spam fígl. Ještě jsme ho neozkoušeli, ale jestli se osvědčí, budeme moct všechno zase povolit.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

k antispam fíglům - nedávno mě dostalo jedno fórum, kam jsem musel napsat písmenka z obrázku v opačném pořadí, tj. zprava doleva. Spamboti se přes to zřejmě nedostanou, ale taky možná dost lidí, kteří si jako já vůbec nepřečtou, co je tam napsáno a automaticky to tam naflákají. Trvalo mi docela dlouho, než jsem přišel na to, proč mi to pořád píše, že autorizační kód je špatně $D
Uživatelský avatar
Bobby
Příspěvky: 355
Registrován: 8. 9. 2006, 13:24
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobby »

na AEROWEBU je krasna vec - vypise se tam napiste do okenka vysledek 8+tri pres tohle nema SpamBot sanci prolezt
Dubito ergo cogito. Cogito ergo discepto.
Real man can live in real world. Drugs are for losers.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Bobby: Na fóru pekiti-tirsia dal admin, že ke každýmu příspěvku musíš napsat výsledek nějakýho easy příkladu zadanýho slovně (sedm mínus dva a tak). Kdyby se to nastavilo pouze pro první post u účtu, nebo při registraci nebo tak...
...navrhoval jsem to ještě jako moderátor v MOD sekci, ale byl jsem poslán k čertu protože by to prý bylo příliš obtěžující $cry$
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Psát potvrzující kód u každého příspěvku je obtěžující jak nevím co. Co se registrace týče... chápu to tak, že šikovní boti ten obrázek vůbec číst nemusí, prostě někam pošlou cosi ve stylu "ověření: platné" a mají vystaráno.

Ale jak říkám, Vlasák vymyslel nějaký fígl, ještě ho musíme ozkoušet.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Markus: Ale vždyť jsem psal, že je možné to dát tak, abys to musel psát jen u prvního postu vůbec, nebo jen u prvního postu při novém přihlášení, nebo při vyplňování úvodního formuláře...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

To se snáz řekne než udělá. Formulář pro odesílání příspěvků je jen jeden a ten nerozlišuje mezi tím, jestli posíláš příspěvek číslo 1, příspěvek číslo 5000 nebo první příspěvek pro přihlášení - namodovat to tak, aby to rozlišoval, by bylo peklo.

Každopádně už po několikáté říkám, že Vlasáka napadlo jisté řešení, které potřebujeme napřed ozkoušet.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

jj, já o něm vim. Je to chytrý, jsem docela zvědavej jestli to zabere
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak zákaz zrušen díky Vlasákovi, který nainstaloval nová opatření. Nechávám jen zákaz na .ru, to snad nevadí.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

A aké sú tie tajné nové opatrenia? :-)=
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti