Zakázané emaily

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Zakázané emaily

Příspěvek od Markus »

Protože máme neutuchající problémy s útoky spamových automatů, rozhodli jsme se zakázat následující emailové domény:

.com
.info
.org
.ru

Na RPG Fórum není možné registrovat se s emailem, který končí jednou z těchto čtyř přípon. Věříme, že většiny z vás se to netýká, ale pokud byste přeci jenom měli takový email, tak k registraci použijte nějaký sekundární účet.

Pokud byste měli nějaké problémy, můžete mě kontaktovat na jpe(zavináč)razdva.cz nebo na ICQ 55069949 a já vás zaregistruji ručně.

Omlouvám se za způsobené nepříjemnosti, ale většiny z vás by se to snad nemělo dotknout.

(Tohle se týká jen nových registrací; jste-li už registrovaní, nijak vás to neovlivní).

Děkuji za pochopení
Naposledy upravil(a) Markus dne 24. 5. 2007, 11:27, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Cože?? No tak mám štěstí že jsem se zaregistroval před zákazem, teď bych měl problém :wink:
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Zařídil bys mail, který bys nepoužíval. Já mám taky mail na seznamu a v podstatě ho nepoužívám - ale potřebuji lézt na spolužáky :-)

Markus: Jen to zakažte, ať se ty můry spamovací (použil bych jiné slovo, ale není vhodné) sem nedostanou :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

S .com bych byl opatrný. Přece jen takový gmail.com používá opravdu hodně lidí.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

a co teprve sosacek.org :>:o/ $cry$

...

nepomahaji ty obrazky?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Obrázky nepomáhají. Sosi, ty si vklidu, protože už jsi registrovaný.

Berte to prosím jako dočasné řešení. Vlasák nedávno vymyslel jistý anti-spam fígl. Ještě jsme ho neozkoušeli, ale jestli se osvědčí, budeme moct všechno zase povolit.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

k antispam fíglům - nedávno mě dostalo jedno fórum, kam jsem musel napsat písmenka z obrázku v opačném pořadí, tj. zprava doleva. Spamboti se přes to zřejmě nedostanou, ale taky možná dost lidí, kteří si jako já vůbec nepřečtou, co je tam napsáno a automaticky to tam naflákají. Trvalo mi docela dlouho, než jsem přišel na to, proč mi to pořád píše, že autorizační kód je špatně $D
Uživatelský avatar
Bobby
Příspěvky: 355
Registrován: 8. 9. 2006, 13:24
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobby »

na AEROWEBU je krasna vec - vypise se tam napiste do okenka vysledek 8+tri pres tohle nema SpamBot sanci prolezt
Dubito ergo cogito. Cogito ergo discepto.
Real man can live in real world. Drugs are for losers.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Bobby: Na fóru pekiti-tirsia dal admin, že ke každýmu příspěvku musíš napsat výsledek nějakýho easy příkladu zadanýho slovně (sedm mínus dva a tak). Kdyby se to nastavilo pouze pro první post u účtu, nebo při registraci nebo tak...
...navrhoval jsem to ještě jako moderátor v MOD sekci, ale byl jsem poslán k čertu protože by to prý bylo příliš obtěžující $cry$
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Psát potvrzující kód u každého příspěvku je obtěžující jak nevím co. Co se registrace týče... chápu to tak, že šikovní boti ten obrázek vůbec číst nemusí, prostě někam pošlou cosi ve stylu "ověření: platné" a mají vystaráno.

Ale jak říkám, Vlasák vymyslel nějaký fígl, ještě ho musíme ozkoušet.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Markus: Ale vždyť jsem psal, že je možné to dát tak, abys to musel psát jen u prvního postu vůbec, nebo jen u prvního postu při novém přihlášení, nebo při vyplňování úvodního formuláře...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

To se snáz řekne než udělá. Formulář pro odesílání příspěvků je jen jeden a ten nerozlišuje mezi tím, jestli posíláš příspěvek číslo 1, příspěvek číslo 5000 nebo první příspěvek pro přihlášení - namodovat to tak, aby to rozlišoval, by bylo peklo.

Každopádně už po několikáté říkám, že Vlasáka napadlo jisté řešení, které potřebujeme napřed ozkoušet.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

jj, já o něm vim. Je to chytrý, jsem docela zvědavej jestli to zabere
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak zákaz zrušen díky Vlasákovi, který nainstaloval nová opatření. Nechávám jen zákaz na .ru, to snad nevadí.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

A aké sú tie tajné nové opatrenia? :-)=
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti