Zakázané emaily

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Joe: nasadilo (a možná ještě nasadí) se opatření několik - jedno je "viditelné". Nelze odeslat příspěvek za méně než 5 sekund - jinými slovy, na formuláři pro psaní příspěvku je nutné strávit alespoň 5 sekund. Jinak je po odeslání zobrazen náhled příspěvku (na což normální uživatel může reagovat tím, že počká; bot naproti tomu ostrouhá).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Vlasák píše:Joe: nasadilo (a možná ještě nasadí) se opatření několik - jedno je "viditelné". Nelze odeslat příspěvek za méně než 5 sekund - jinými slovy, na formuláři pro psaní příspěvku je nutné strávit alespoň 5 sekund. Jinak je po odeslání zobrazen náhled příspěvku (na což normální uživatel může reagovat tím, že počká; bot naproti tomu ostrouhá).
Aha, tak proto mi to dneska blblo... Mám pocit, že tu byl nějaký problém s cachováním, protože se mi sice zobrazoval náhled, ale pak jsem zjistil, že příspěvek byl už dvakrát upravený.

Co třeba zavést podobné pravidlo, jaké mají na ABCLinuxu? Nejdříve je povolen pouze náhled příspěvku a až pak se objeví i tlačítko odeslat. Aspoň by si příspěvky ti, kteří to běžně nedělají, po sobě přečetli.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

tyvole &#$%&#$%#$% :>:o/

nesnasim tholr omezeni.
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

zbytečný
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

... az se mi ten clovek co to vymyslel dostane do rukou ...

EDIT: aspon ze u pmky nemusim tyden cekat, nez se da poslat.
But nobody came.
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů