Je Rozličný pokec kontroverzní?

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Já vždycky věděl že to má nějaký význam, to co tu děláme. :cry: Pojdťe obejmeme se. $P
Iron Within
Iron Without
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Pjotr píše:Ja bych teda, nebyt rozlicneho pokecu, na forum uz asi vubec nechodil.
Strojníku, šlohl jsi mi názor....
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Peekay píše:No neviem... to som vazne jediny navstevnik, ktory pouziva v praxi vylucne "zobrazit prispevky od poslednej navstevy"? Necham si vzdy vygenerovat ten zoznam a proste si precitam to, co ma z neho zaujima... bez ohladu na to, v ktorej sekcii to je.
Ne.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Peekay píše:No neviem... to som vazne jediny navstevnik, ktory pouziva v praxi vylucne "zobrazit prispevky od poslednej navstevy"? Necham si vzdy vygenerovat ten zoznam a proste si precitam to, co ma z neho zaujima... bez ohladu na to, v ktorej sekcii to je.
Ne, Google Reader.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Tak ho zruste. Budto to foru pomuze, nebo forum zanikne. Tak ci tak ... 8)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Juliet
Příspěvky: 17
Registrován: 2. 4. 2007, 18:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juliet »

Moje veřejností neoblíbená teorie ohledně internetových komunit je, že ve skutečnosti vůbec nejde o určitou věc, ale o lidi. "Hledání smečky". Rozličný pokec se v tomhle zdá takový upřímný.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Souhlas. I když nás svedlo dohromady RPG, jsme tu také proto, abychom si vyměnili názory s lidmi v diskuzích na úrovni (a že se jich na internetu moc nenajde...).
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Nejak moc nechapu ten smysl. V cem by foru pomohlo, kdyby tady ten rozlicny pokec nebyl?
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Juliet:

Řekla jsi "smečky"?
Že by?
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Třeba jo. Já nevím. Já hledám poznání a rozptýlení. Takže je pravděpodobné, že o nějakou tu smečku zavadím.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Peekay píše:No neviem... to som vazne jediny navstevnik, ktory pouziva v praxi vylucne "zobrazit prispevky od poslednej navstevy"? Necham si vzdy vygenerovat ten zoznam a proste si precitam to, co ma z neho zaujima... bez ohladu na to, v ktorej sekcii to je.
Já to používám také, a navíc čtu věci na seznamu odspoda, často ani nevím do které sekce odpovídám.

Mimochodem, jak dlouho si povídáte o RPG na netu? Já osobně od roku 2000, plus mínus rok, takže za tu dobu jsem už z tohoto tématu probral mnoho věcí a některé mnohokrát. Ještě stále se najdou témata, o kterých jsem nedebatoval, poslední rok je jich docela dost, a do které sekce spadají je mi vcelku jedno.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Každopádně je pokec přínosnej. Já tam sice moc nepíšu ale bavím se dobře. Navíc si všimněte, že má nejvíc stránek na fóru.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

Možná je to hloupá otázka, ale...

Co NENÍ kontroverzní?
Pití čaje?
Hraní RPG?
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Pitie caju je jedna z najkontroverznejsich veci vobec.

V davnej minulosti kvoli tomu vznikli krvave vojny, ktore vyhladili cele narody. Kedze ale vitazi vymazali z dejin vsetky zmienky o porazenych a ich kacirskych sposoboch pri piti caju, nezachovali sa nam ziadne zaznamy.

$D

edit: pridany smajlik kvoli zrejmosti umyslu
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Argonantus v Ohnisti píše: Bifi:

To je sice hezké, ale tebou - a Sirienem - nastolené dilema trvá.
Zakládal jsem o tom debatu, zda je Rozličný pokec kontroverzní.
Většina si myslela, že ne.

Nicméně udržet Rozličný pokec znamená se smířit s tím, že část energie pisatelů půjde vlastně off topic s ohledem na celý tenhle net.
Občas mám pochyby, zda jsou s touhle daní všichni srozuměni.
Co se me tyce, tak jsem na Rozlicny rezignoval, presneji receno na jeho dve podsekce. Kultura me nelaka (jsem barbar ,) ) a H&R jsem zjistil ze vramci vlastniho zdravi jej nebudu sledovat ale spis to plyne z toho ze mam na nektere veci vyhranenejsi nazor a nechcu jej moc menit a nechcu se přít. I kdyz ho nesleduju tak mi nevadi a urcite by jinym chybel a spis bych rekl ze nez odlakavaci ma obcas funkci zachytnou... a ze se to nekdy "zvrahava" v neco vic nez jen zachytne body je jen ku dobru "tamnich" diskutujicich.
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti