Je Rozličný pokec kontroverzní?

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Argonantus
.
Příspěvky: 18085
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Ilgir:

Naopak. Jsi génius.

Možná díky tobě se podaří odhalit příčiny konfliktu, kvůli kterému se několik lidí smrtelně urazilo, naposledy Dalcor (a nepodařilo se jim vysvětlit, proč).
Bez tvé poznámky by tahle větev debaty nikdy nevznikla - celé moje téma až do tvé poznámky bylo zcela bezzubé.
A přiznám se, že poprvé jsem si toho vůbec nevšiml.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Zní to docela logicky, protože pokud něco hráč RPG a hlavně GM potřebuje, pak je to všeobecný rozhled, případně odbornost v určité oblasti vědění (historie, společnost, válka, atd.). Rozličný pokec pak kromě těchto znalostních oborů, zahrnuje také témata čistě názorová, či situační. Otázka je nakolik je to špatně, já myslím že vůbec, protože stále je tu většina z nás kvůli RPG. Může sice platit že na jeden příspěvek o RPG připadá 10 (a více :) ) o něčem Rozličném, ale pořád tu ta aktivita v RPG části je, a to je to podstatné.

EDIT: Mimochodem můj první "skutečný" příspěvek v téhle diskuzi.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jestli Markus náhodou nemyslel taková témata jako "čaje" a podobná, jejichž vztah k RPG není tak evidentní (už jsem říkal o pětihodinovém odehrávání japonského čajového obřadu v RPG?)

Vzhledem k šíři záběru RPG je debata mimo RPG téměř vyloučena, protože mnohé informace se v RPG dají použít.

A úplně nejleůšé je, že na zásadní informace člověk často přijde v diskusi o něčem úplně jiném, nesouvisejícím, kdy mu věci v hlavě zapadnou a on zvolá "Heuréka, dejte mi ručník".

Vlastně se dá říct, že debata držící se tématu RPG omezuje sama sebe a zříká se některých dobrých myšlenek použitelných v RPG.

---

A když jsem tu - je tu nějaký programátor, který by měl chuť a hlavně čas udělat pro mě jednu grafickou aplikaci (ano, jde o 2D svět, dneska jsem dostal další várku nápadů)
Argonantus
.
Příspěvky: 18085
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Invictus:

Vždyť jo - já jsem zkoušel trefit téma, ale do Ilgirova průchodu se mi to nedařilo; takže mé zdánlivě vážné plky mají menší hodnotu, než tvé veselé blbnutí (neb to je alespoň zábavné).
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

BUMP!

Třikrát sláva rozličnému pokecu!
Sláva! Sláva! Sláva!
(Fůj! Je kontroverzní!)
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 6 hostů