Chci hrát. Jak najdu spoluhráče?

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Chci hrát. Jak najdu spoluhráče?

Příspěvek od Markus »

(1) Prohlédněte si Seznamku, případně si do Seznamky napište vlastní výzvu.

(2) Průběžně sledujte sekci Organizování soukromých her.
Velmi, velmi často, se v této sekci lidé z Fóra domlouvají na společném setkání a nějaké hře. Ale pozor! Všechny tyto hry jsou otevřené pro každého. Nepropadejte mylnému domnění, že se nemůžete přidat, protože se s námi neznáte. Přidat se můžete a budete vítáni!

(Například v Brně a v Praze se celkem často pořádá nějaké hraní ve stylu: "Chci hrát tohle, nahlašte se mi zájemci". Zájemcem může být kdokoliv, tedy i vy!)

Chápeme, že je trochu obtížné "větřít" se mezi lidi, kteří se znají. Ale nebojte se toho, my nekoušeme a budeme jen rádi, když v sobě to odvahu najdete a vetřete se. Rádi vás uvidíme a ještě raději si s vámi zahrajeme.

Takže nezapomínejte, spoluhráče můžete najít nejen v Seznamce, ale i v Organizování soukromých her.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

A druhý spôsob je - zaklopte u kamaráta, ukážte mu tie nové pravidlá, čo ste si zohnali a spýtajte sa ho:

"Ty, počuj, mám toto, ideme to vyskúšať? Čo myslíš, išiel by aj Peťo? Fakt? Aj s frajerkou? Ok! Tak mu idem zavolať a zbastlíme úvodné postavy! Je tu aj dobrodružstvo pre začiatočníkov, vyskúšame?..."

... a je to. Hľadať je totiž najľahšie medzi kamarátmi, rodinou, spolužiakmi, na intráku, v tábore a tak.

Joe
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti