RPG Fórum v novém kabátě

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

RPG Fórum v novém kabátě

Příspěvek od Markus »

Zdravím,

nemohli jste si nevšimnou, že RPG Fórum se nám opět trochu změnilo. Těch změn se poslední dobou nakupilo víc, a protože vím, že nemáte rádi, když se vám fóru pod rukama neustále mění, nechal jsem si to všechno najednou. Co se změnilo?

1. Design
Máme nový výhozí design. Je světlejší a především není dřevěný... už dlouhou dobu jsem chtěl něco neutrálního, starý vzhled byl příliš fantasy a nedělal čest všeobecně zaměřenému fóru.

Doufám, že se vám nový design (zvaný AlexisRed) líbí. No a pokud ne... Staré designy jsou pořád k dispozici, můžete si je změnit ve svém osobním nastavení.

2. Zpřehlednění fóra
Změna asi nejvýraznější. Nebyl jsem příliš spokojený se starou strukturou, přišlo mi, že máme zbytečně moc sekcí. Zpřehlednění fóra jsem s vámi probíral v této diskuzi a teď fórum vypadá přesně tak, jak jsme společně vymysleli. Tímto ještě jednou děkuji všem, kteří přispěli svými názory.

Ve skutečnosti není změna struktury nijak obrovská - diskuze se přesunuly úplně navrch, aby byly víc na očích, a tvůrčí sekce tedy putovala níž. Zmizely některé nadbytečné sekce. Překlady se sestěhovaly do jedné hlavní sekce, aby nezabíraly tolik místa na hlavní stránce. Toť vše. Během pár minut se v tom budete zase orientovat.

3. Informace, nápověda, uvítání, pravidla
Změna asi nejmíň viditelná, ale přitom snad nejdůležitější. Přepsal a doplnil jsem informace pro nové návštěvníky, takže fórum by snad mělo být zase o kousek přívětivější.
- doplněno představení fóra a uvítání (nemůžu pochopit, že jsme doteď žili bez toho)
- doplněna pravidla fóra (je jich jen pět a jsou primitivní, nemám rád dlouhé a komplikované seznamy)
- trochu jsem přepsal orientačního průvodce a uvítací zprávy
- už před několika týdny jsem upravil Nápovědu (v horním menu) tak, aby byla použitelná a užitečná.

...

Toť vše. Prozatím. :wink:
Uživatelský avatar
SEB
Příspěvky: 588
Registrován: 14. 6. 2005, 14:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od SEB »

Líbí se mi to moc!
---
Servant of my own vice.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Mě taky.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Len nebyť tých žltých odkazov.....
Mne tiež.

EDIT: A halleluja! vyzerá to tak, že Markus (alebo kto?) na to kápol...

Joe
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Mě se to nelíbí, je to takové prázdné, spousta bílé a červené lajny a jinak nic.
BLé. Chronicles rulez!!! 8)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Invictus: moje řeč!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Ja by som sa iba spytal, ci by bolo mozne zmenit HTML header jednotlivych topicov z formatu "RPG Forum // Zobrazit tema - $topicname" na "$topicname - RPG Forum // Zobrazit tema". Malo by ist o fakt ze trivialny zasah, a celkom dost by to potesilo ludi ako ja, co naotvaraju v Ohnivej Liske 78 tabov a radi by sa v nich orientovali podla onej hlavicky.

Dik :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Píšu si na to-do list
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Kroniky jsou sice za Rudou Sašou designově pozadu, ale přijdou mi takové stravitelnější a přehlednější. Píšu to kvůli anonymním uživatelům, já stejně používám SubBlack.
Uživatelský avatar
Lidožrout
Příspěvky: 503
Registrován: 9. 3. 2002, 00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lidožrout »

Teda dlouho jsem tu nebyl a koukám, změna jak blázen ;)
Novej kabátek je luxusní, aj logo je parádní! Gratulace, kdo to spáchal? (Měl bych jenom jedinou výhradu, a to k tý díře kolem O ve slově F O RUM, trošku bych to zatáhl...)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ten skin jsem stáhl z webu, jméno tvůrce je vidět vespod. Já jsem si pohrál s detailama, změnil jsem některé barvy a fonty... jo a udělal jsem ty kostičky a taky to logo. Jestli te ti, Lido, líbí, jsem polichocen.

Tu mezeru umažu, dobrý postřeh. Teď ale odjíždím na víkend pryč, kdybych na to zapomněl, připomeňte mi to tu prosím. Totéž platí pro Peekaye. Díky!
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

jojo, kostičky i logo je moc pěkné a vůbec je to tu takové pěknější. Sice se možná za čas vrátím k mému oblíbenému Spacepilotovi ale zatím se mi tu takhle líbí.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Poupraveno logo, jak chtěl Lidožrout. Poupraveno záhlaví, jak chtěl Peekay
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Markus píše:Poupraveno záhlaví, jak chtěl Peekay
Skoro super... este zo "Zobrazit tema - $topicname // RPG Forum" sprav "$topicname - Zobrazit tema // RPG Forum" a uz to bude to, co som chcel :D

(podstatne je, aby meno threadu bolo naozaj na zaciatku - medzi "v strede" a "na konci" takmer neexistuje funkcny rozdiel)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Lidožrout
Příspěvky: 503
Registrován: 9. 3. 2002, 00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lidožrout »

nebo tam to "zobrazit téma" nemusí bejt vůbec ;)

to logo je takhle Markusi mnohem lepší, dobrá práce :clap:
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti