Uživatelské hodnosti a jak je změnit

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Uživatelské hodnosti a jak je změnit

Příspěvek od Markus »

Někteří uživatelé mají pod svou přezdívkou určitou hodnost. Například se podívejte na mě... mám tam Administrátor a také Vrchní krutovládce. Standardně ovšem uživatelé žádné hodnosti nemají. Když se na Fóru registrujete, nebudete tak mít hodnost žádnou.

O svou hodnost si ale můžete zažádat.

Nejprve si vymyslete, co byste pod svým jménem chtěli mít, a potom mi v soukromé zprávě napište, jakou hodnost si přejete. Já vám ji potom přidělím.

Jako hodnost si můžete zvolit prakticky cokoliv, fantasii se meze nekladou. Měl bych však jedno malé doporučení - zkuste si vymyslet takovou hodnost, která by nějak vyjadřovala, kdo jste, nebo jakou máte reputaci na Fóru. Pro inspiraci si můžete prohlédnout hodnosti jiných uživatelů. Toto je však jen doporučení, konečné rozhodnutí je na vás.

Vyhrazuji si právo vetovat jakoukoliv stupidní nebo nesmyslnou hodnost, třeba "L33T", "šéířýží", "Fakt kúl drsňák", atd. V takovém případě bych se s vámi v soukromí dohodnul na něčem jiném.

Užijte si své hodnosti!
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti