Implicitní hodnost

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Zamčeno

Který nápis chceet mít defaultně v kolonce Rank pod jménem?

"Diskutér"
7
23%
"Uživatel"
8
27%
Prázdný rank
13
43%
Jiný
2
7%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Jerson píše:Jinak řečeno osekáš ze sebe všechno, čím bys mohl vyčnívat z davu, a tím vystoupíš z řady? 8)
Pohoda, to taky běžně dělám
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Ignatius Grey
Příspěvky: 124
Registrován: 20. 4. 2005, 10:04
Bydliště: SR-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ignatius Grey »

Volim nutne zlo...Uzivatel
Cleric
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Anketa aktualizována. hlasujte

(v minulé anketě vyhrála volba "Uživatel", proto je tam teď právě ta)
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Já bych nechal buď hodnost zvolit každýmu, nebo je zrušil úplně. Jinak se zase vytváří nějaká "zasloužilá elita", která má hodnosti jiné. A kvůli tomu se celej ten cirkus začínal, ne? Respekt má člověk takový, jaký si vyslouží svým vystupováním, ne nějakou hodností.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Obecná připomínka - ta anketa se mi zdá logicky chybně - v minulé, ano, vyhrál uživatel, ale diskutér byl těsně v závěsu. Další lidé dali ale hlas jiným, a právě ti by třeba viděli dikutéra raději než uživatele. Proto se dělají dvoukolové volby - pokud dáš hlasovat "Co budeme pít" a do nabídky dáš: Martiny, Vodka s džusem, Pivo, kola, a dvě třetiny lidí budou alkoholici, tak vyhraje kola, protože alkoholici se rozdělí mezi alkoholické náůpoje, zatímco ta třetina abstinentů odhlasuje kolu. Zatímco při dvoukolovém (třeba pivo, kola) by většina alkoholiků řekla, že i když byli pro Martiny, chtějí radši to pivo, než kolu.

Stejně tak teď by diskuse neměla být uživatel X nic, ale minimálně uživatel x diskutér x nic.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Sirien: Měl bys jít spíš na advokáta :). Ale jinak jo, v tom co říkáš máš určitě pravdu.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

HLASUJTE!

HLASUJTE!

HLASUJTE!


$D
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Qualdezar: Zvažoval jsem. Jenže právní logika mě, s vrozeným smyslem spíše pro logiku matematickou, přijde místy zvrácená, nebaví mě se šprtat, což je na právech ostrá nutnost, protože zákony prostě znát musíš, tečka, a hlavně - práva sou tak NUDNÝ. Potřebuju dělat něco kreativního, co se pokaždý nějak, něčim odlišuje. Sedět za stolem a hraba se v papírech, zákonech,návrzích... bléééé.

Jinak ohledně hlasování - právě jsme ve škole dořešili maturitní šerpy, takže ohledně způsobů hlasování a jejich vlastností mám teď přehled. V důsledku jsem musel prosadit změnu hlasovacího způsobu, aby nevyhrála jedna hláška, kterou bych na šerpu FAKT nechtěl.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sirien píše:Jinak ohledně hlasování - právě jsme ve škole dořešili maturitní šerpy, takže ohledně způsobů hlasování a jejich vlastností mám teď přehled. V důsledku jsem musel prosadit změnu hlasovacího způsobu, aby nevyhrála jedna hláška, kterou bych na šerpu FAKT nechtěl.
Jinak řečeno - můžete si zvolit cokoliv chcete, pokud chcete to co já 8)
(Jaká to byla hláška, prozradíš?)

Hlasoval jsem pro možnost "nic", ale myslím si, že když někdo přijde, že chce mít vlatní Rank, tak zatím není problém mu ho udělat, ne? A případné potíže bych řešil za pochodu.

Kromě toho Raen stále nemá rank Roleplayerka 8)
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

HLASUJTE!

HLASUJTE!

HLASUJTE!


(Jaká to byla hláška, prozradíš?)
2všem, které zajímá Sirienova šerpa: něco je o tom v rozličném pokecu, ale stejně se mi nepodařilo vyzjistit co tam vlastně je... $D
Kromě toho Raen stále nemá rank Roleplayerka
Neprovokuj, Jersone... $D


HLASUJTE!

HLASUJTE!

HLASUJTE!
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Har har har...

Go GIANTS, Go!!!!

nononono.... wait......... Go NICKS, GO!!!!!!!!!!

(hlasoval som pre zrušenie, v čom zahàňam alternatívu vlastného nápadu, implementovanú vrchým riaditeľom tohoto bordelu....... ahem fóra $D $D )

Teraz mám takú dobrú náladu - ryba smrdí od hlavy $D $D $D (teda, Markus, nezabudni parfém :wink: )

alebo

Stádo vede....

(krik z okolia - Zabite ho niektooooooooooooooooo)

NO DOBRE, TOTO JE ÚPLNÝ OFFTOPIC!!!!!!!!!
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

joyeti nechápu jak někdo může an takovém prsototu říct něco tak nicotného...

Halsval jsem pro uživatele, už jenom protože já jsem Vévoda z Knightlundu (speciálně pro Markuse - Rytířůkraj)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

Mě na tom osobně tolik nezáleží, ale hlasoval jsem pro Uživatele (tedy původně pro něco jiného).
Pokud chcete mít u uživatelů hodnosti, tak je nějaká výchozí spíš vybudí k nastavení si vlastní (třeba prázdné).
A jestli chcete na fóru od hodností odradit, tak klidně dejte jako výchozí nic a zakažte možnost vlastní hodnosti a zrušte všechny možnosti, jak ji získat. A budete mít po starostech )

Fakt to nejvíc záleží na tom, co chtějí správci tohohle fóra.
Já jsem pro hodnosti, mě nevadějí. A ty původní mi stejně přišly nejlepší $P
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: Osobně myslím, že ten způsob který jsem prosadil byl v důsledku spravedlivější a méně demagogický, ale to je jedno...

stále si myslím, že tohle hlasování je o ničem - myslím, že kdyby tam byla možnost diskutéra, který měl původně dost hodně, tak by to s tím "nic" vypadalo dost jinak...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Jen tak mě napadlo, nešla by volitelná možnost (třeba ten Uživatel, Diskutér a "nic") ?
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti