Spojení českého a slovenského RPG Fóra

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Přesunuta větší várka témat.
Mám takové nemilé tušení, že mnohá z těch témat se dublují s tématy, která se tady na fóru už povalují. Nerad bych, aby na totéž téma existovaly dvě diskuze, ale zase nemám na to, abych u každého slovenského tématu (a že jich je požehnaně) kontrolovat, zda náhodou nemá u nás duplikát.

Takže kdybyste někdo našel zduplikovaná témata, napište mi to prosím sem. A já s tím pak něco udělám (to starší zamknu a přesunu do Archivu).

Díky moc.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak jsem konečně dokončil přesun. V tuhle chvíli byla všechna slovenská témata buď zařazena do naší struktury, nebo přesunuta do archivu, nebo totálně vymazána 8)

Upozorňuju, že jsem musel zpracovat ohromné množství dat, takže kdybyste měli nějaké připomínky co se týče mých rozhodnutí a chtěli byste například některá témata přesunout do jiné sekce, odemknout a vyštrachat z Archivu, nebo naopak zamknout a hodit do archivu, jsem jedno velké ucho.

Případné připomínky proto směřujte do tohoto tématu. Děkuju.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tedy Markusi ... dofám že je to skutečně všechno, takové množství nových témat nemá ani hofyland. A mnoho témat je duplicitních, tak doufám že se časem vytříbí. Znamená to, že už do nich můžu psát?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jo, můžeš psát :wink:
Jestli najdeš nějaké duplicitní téma, tak to sem prosím napiš. Opravdu jsem neměl na to, abych u každého tématu kontroloval, jestli už tady nemá dvojníka.

Předem dík za pomoc.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

som rad ze sa fuzia zdarne podarila, vdaka vsetkym zucastnenym. markus ma poziadal napisat kratky oznam kto som a preco som zrazu admin, dufam ze sa k tomu dostanem v priebehu 2 tyzdnov, ked mi doma opat pripoja internet :(
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti