Moderátor=vzor

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.

Má jít moderátor příkladem

Ano
22
76%
Ne
6
21%
Je mi to jedno, atd...
1
3%
 
Celkem hlasů: 29

yossarian
Příspěvky: 23
Registrován: 26. 7. 2006, 11:13

Příspěvek od yossarian »

conlai: asi je to o tom, odkud to vše pozoruješ. pro mne je "chovat se slušně" (nebo se o to alespoň snažit :>;o) ) normální. a pokud budu po někom chtít, aby byl vzorem, řekl bych, že budu chtít něco navíc, nad tu normu ... vzory ovšem mohou být různé (třeba bych mohl hledat vzory pro inteligentní a ironické diskutéry... vždyť, pokud je to v "rozumných mezích" a ta inteligentní a tak trochu samolibá ironie v příspěvku se netýká zrovna mně, je to docela imponující ...).
ale to nic, myslím, že momentální situace je o něčem jiném a o výše uvedeném asi nemá smysl vést při :wink:

vážně si myslím, že bude stačit, když si moderátoři dokáží v určitých situacích udržet nadhled a nebudou zneužívat svých pravomocí ...
ostatně, všichni jsme jen chybující lidé, se svými silnějšími i slabšími stránkami. a jakési "kolektivní vědomí" komunity o tom, jak by to asi mělo vypadat, může být, myslím, dostatečný korekční prvek pro občasné excesy (kterým se stejně asi nikdy nevyhneš) ...
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

No každopádně se nám poměr hlasování přehoupl výrazně k odpovědi Ano (současný stav 16/5, Ano/Ne). Takže by to asi chtělo nějak řešit. Budou volby? 8)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Budou
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Táákže...

Rád bych naverboval tým moderátorů, kteří by skutečně moderovali. Jejich cílem by bylo vést diskuze, motivovat lidi k přispívání, oživovat skomírající témata... ale také zchladňovat emoce příliš rozvášněných uživatelů a usmiřovat znepřátelené strany.

Není nutné tu být několik hodin denně, stačí se tu ukázat tak aspoň na jednu hodinu obden. Plus mínus, ale aspoň ať máte nějakou představu.

Kdo z vás by měl zájem o moderování, pošlete mi prosím soukromou zprávu. Detaily bych s vámi rád dořešil v soukromí.

Díky moc.
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti