Administratio

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Administratio

Příspěvek od Joe »

Vážení študenti a poslucháči,

Tento obor vám ponúka voľný priestor na komentáre a návrhy, týkajúce sa administratívnych a funkčných záležitostí našej Academie. Píšte, čo by ste radi doplnili, čo by ste radšej chceli vymazať, alebo zreorganizovať a upozorňujte tu na nezrovnalosti, vyskytnuvšie sa na našej akademickej pôde.

Prosím ostatných moderátorov, aby svojvoľne nezasahovali do tém, prednášaných v Academii, ale najprv upozornili mňa, čoby dvorného Moderátora, aby som vedel patričným spôsobom vykonať nápravu. Ak sa však situácia bude vyvíjať nepriaznivo a sám nebudem môcť reagovať dlhšie ako 7 kalendárnych dní, máte moje povolenie jednať podľa vlastného uváženia. ALE, bol by som rád, aby ste mi napísali o zásahu súkromnú správu a poinformovali ma, čo a prečo bolo zmenené alebo doplnené, prípadne rozdelené alebo presunuté inam.

Ïakujem vám za pochopenie a očakávam návrhy a zlepšenia, ktoré našu akademickú pôdu zúrodnia a pomôžu na nej vzklíčiť novému poznaniu a vedomostiam!

S úctou a pozdravom,

Joeyeticus Magicus Primus
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Když to vidím v praxi, tak musím říct, že mi začínají trochu vadit ty latinské nápisy v názvu každého z témat. Takové to "De Incantamensis" nebo "Magia contra Technologia"

Ono je to sice atmosférický, ale už mi to nějak začíná překážet. Protože to sdělení nemá žádnou funkci, na téma to nemá žádný vliv... Důležité je jenom to, co je napsáno potom. Přistihl jsem se, že tu latinu vůbec nečtu, v názvu témat ji přeskakuju a čtu jenom to, co je napsáno česky.

Možná by nebylo od věci znovu zvážit, jestli je ta latina opravdu k nečemu dobrá.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Latina JE dobrá $D Jen její použití nemusí být vždy nejlepší :wink: Ehm, taky mě napadlo, že by možná nebylo špatné, kdyby se ten vnitřek rozdělil na nějaké podsekce (které už takový název mít mohou - nelatiníci si dozajista odvodí význam).
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Eleshar_Vermillion: No, u nás na škole budou latinu otvírat jako nepovinej předmět, a tak o tom trochu přemýšlím... Je pravda, že když nelatiník vidí nějakej kratší text v latině, kterej zná i v jemu srozumitelné řeči, tak mu v poměrně velkém množství případů dojde o co jde... Ale nějaké nadpoužívání se mi rozhodně nelíbí, preferuji české názvy...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Mě se tady ta latina zamlouvá... sedne sem
Insidious demon that aids evil mortals.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Takže anketa, ktorej sa po zrátaní hlasov vzhľad Academie Magicy prispôsobí (čo do používania latinských prednázvov).

Ak by sa postupne vytvárali podsekcie, tam tie latinské názvy budú určite. Teraz vyriešime latinské názvy pred samotnými názvami topicov.

Anketa vedľa

J.M.P
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jinak se, Joeyeti, omlouvám, že to říkám až teď a nezmínil jsem se o tom, když jsme v soukromí rozjímali nad touto sekcí. Jenže dokud to člověk neuvidí v praxi, tak neví.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Markus píše:Jinak se, Joeyeti, omlouvám, že to říkám až teď a nezmínil jsem se o tom, když jsme v soukromí rozjímali nad touto sekcí. Jenže dokud to člověk neuvidí v praxi, tak neví.
No Problemo - na to tu je tento topic, neeeeeeeeeeeeee? :wink:

Ani ja neviem od začiatku, čo sa ako vyvinie a čo sa kam presunie...

Takže hlasujte hlasujte, aby som to mohli zmeniť k obrazu vášmu!!!

"Zákazník, náš pán!", ako sa hovorí u nás v Academii a vážime si každého vášho komentára. Budeme sa samozrejme snažiť splniť vaše požiadavky k vašej úplnej spokojnosti! Ak si budete myslieť, že sme nespravili všetko, čo bolo možné, môžete sa obrátiť na naše oddelenie Mundánnych služieb, kde vám ochotne poradia, ako podať sťažnosť o náhradu.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak co si myslíte o mé mágské hře?
Napadlo mě to, když jsem usínal a přišlo mi to jako super nápad. Ráno mi to přišlo jako strašná hovadina, ale nakonec jsem si řekl: no a co, třeba se to ujme.
Tak jaké jsou vaše dojmy?
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Markus píše:Tak co si myslíte o mé mágské hře?
Napadlo mě to, když jsem usínal a přišlo mi to jako super nápad. Ráno mi to přišlo jako strašná hovadina, ale nakonec jsem si řekl: no a co, třeba se to ujme.
Tak jaké jsou vaše dojmy?
Viď odpoveď :wink:
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Predbehol si ma Sirien... (s hrou)

Markus, čo takto pridávať postupne kúzla tebou a ostatní na to budú odpovedať? Aj keď sa trochu tento zmysel vytráca (jeden za druhým), bolo by to prehľadnejšie, pretože ak na jednom pracujú 4 naraz..... je to chaos :wink:
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

tam byla chyba v tom ze prvni odpovidajici mel prijit s vlastnim kouzlem.

jinak zajimava hra. obvykle se takovy hry hrajou na zahranicnich forech. akorat zrovna do tyhle ja prispivat nebudu, pac je tam tolik prikladu jak se to nema delat, az mam pocit ze tam nemuzu napast neco co by nebylo spatne.

ale rad si to poctu :)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Sosacek píše:tam byla chyba v tom ze prvni odpovidajici mel prijit s vlastnim kouzlem.

jinak zajimava hra. obvykle se takovy hry hrajou na zahranicnich forech. akorat zrovna do tyhle ja prispivat nebudu, pac je tam tolik prikladu jak se to nema delat, az mam pocit ze tam nemuzu napast neco co by nebylo spatne.

ale rad si to poctu :)
Bad looking, Soso, v mojom prispevku je Kouzlo č. 2 :wink:

Ale prispej, nebudeme sa tam dotahovat 4 $D
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti