Vlákno přání a stížností

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Zamčeno
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

protoze je to -1, prece.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Tindo
Příspěvky: 287
Registrován: 23. 8. 2007, 23:55
Bydliště: Nový Bydžov

Dotaz

Příspěvek od Tindo »

Rád bych se zeptal, jestli jde nějak dodatečně změnit první písmeno přezdívky na velké písmeno?
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Dotaz

Příspěvek od Joe »

tindo píše:Rád bych se zeptal, jestli jde nějak dodatečně změnit první písmeno přezdívky na velké písmeno?
Myslím, že Markus alebo Vlasák to vedia...

Markuuuuuuuuuuuuuus!
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hotovo!
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

1) forum me odhlasi kdyz se mi zmeni ip adresa. proc to dela? meni se mi casto (treba trikrat do minuty) a je docela problem sem pak psat

2) jaka je sance, ze by forum podporovalo sifrovany pristup?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nejspíš problém s cookies, ale upřímně řečeno, jsem na to krátký. Co myslíš šifrovaným přístupem? A čustě ze zvědavosti, proč se ti třikrát do minuty mění IP adresa? :)

Asi budu působit otřepaně, ale použiju opět onu mantru "nový engine". Ten už ale bude co nevidět, mám skoro hotovo... Takže bych asi prosil o trpělivost a doufat, že nový engine to vyřeší.Přiznám se, že nemám čas ani chuť látat díry v tom starém.
Uživatelský avatar
Tindo
Příspěvky: 287
Registrován: 23. 8. 2007, 23:55
Bydliště: Nový Bydžov

Příspěvek od Tindo »

Markus: Moc děkuji
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Mozna uz to tady zaznelo, ael je fakt spatne mit odkaz na - oznac vsechny prispevky jako prectene - hned pod dvema zakladnimi filtrovacimi odkazy ve foru. Navic bez dotazu na potvrzeni, jestli fakt chci vsechny oznacit jako prectene - uz asi 3* jsem se preklep a nebyl jsem zrovna stastny.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

V připravované verzi to vypadá takhle:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

No to je hned lepsi
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Fórum mi jakoby mění velikost rozlišení... Občas všechno zobrazuje jakoby větší,je to vidět zejména při psaní textu a na smajlících, které jsou najednou větší. Vše je tak o třetinu čtvrtinu větší.
Jo a používám Firefox. Restart prohlížeče nepomáhá.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Screenshot?
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

nenaklikl sis omylem zoom, nebo tak?

EDIT: coz jde zoufale snadno. staci pouzit kolecko na mysi a mackat ctrl (pri prepinani zalozky, treba). nebo zoom obrazku.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Sosacek píše:nenaklikl sis omylem zoom, nebo tak?

EDIT: coz jde zoufale snadno. staci pouzit kolecko na mysi a mackat ctrl (pri prepinani zalozky, treba). nebo zoom obrazku.
To je ono... vůbec jsem netušil, že to existuje...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Příspěvek od Lemmy »

Jenom malý dotaz k profilům:

Bifi napsal: :!: Každý uživatel může v jednom profilu napsat maximálně jeden příspěvek! Můžete napsat jen jeden komentář, a nic víc. To se týká i vás samotných - tedy ve svém profilu nemůžete posílat žádné další komentáře (svůj jediný příspěvek jste si vyplýtvali na založení profilu 8) )

Na jednu stranu chápu, na druhou stranu: není to zbytečné omezení. Jaký je důvod tohoto pravidla "jeden uživatel - jeden příspěvek?" - určitý řád a přehlednost?
Pokud by někdo chtěl svůj profil například vést formou diskuze či jiným způsobem, podle tohoto pravidla například nemůže.
Naposledy upravil(a) Lemmy dne 24. 11. 2008, 10:28, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti