Vlákno přání a stížností

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Zamčeno
Quasit
Vysloužilý démon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit » 10. 8. 2006, 10:59

Tuk-Enek: míň červený barvy, prosím. Z těch tvých příspěvků už mi oči přecházejí )
Insidious demon that aids evil mortals.

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 13. 8. 2006, 16:12

Jsem sice administrátor, ale mám snad právo si taky postěžovat. Předem bych rád podotknul, že nestojím o vyvolání flamu. Ačkoliv budu zmiňovat to, co se odehrálo mezi mnou a Tuk-Enekem, není to proto, abych si s ním něco vyřizoval - S Tuk-Enekem si to vyřídím v soukromí :wink:
Tahle zpráva je tu především od toho, aby si ji přečetli ostatní a zamysleli se nad ní...

Naprosto neskutečně mě štvou všemožné "konspirační teorie".
Vysvětlím vám to: Často se mi stane, že něco řeknu a někdo jiný si tam potom dosadí nějaký můj nekalý záměr.

V tématu "definice slova roleplay" jsem nadhodil definici, podle které mi vyšlo, že "deep immersion" není roleplay. Toť vše - udělal jsem definici a podle ní něco vyšlo.

Tuk-Enek si však mé jednání přebral po svém: "Markus chtěl pošpinit deep immersion, a proto vymyslel tuhle definici". Někdo jiný mi potom PMkou napsal, že si o mě myslí totéž. Jauvajs. A přitom to vůbec není pravda. Jauvajs :-?

Podobné věci se mi stávají/stávaly často (např. v kauze GNS) a určitě se nestávají jenom mě. Přijde mi, že spousta lidí se na ostatní návštěvníky dívá skrz prsty a za každým rohem hledá nějaký nekalý záměr. Jsou tu lidé, kteří za každou druhou větou tuší nějakou temnou snahu, svatou válku, nebo touhu po zničení fóra.

Tímto všem navrhuji:
- Bude se nám tu lépe dýchat, když zapomeneme na všechny "konspirační teorie". Zkuste si na chvíli připustit, že ostatní lidé nemají při psaní příspěvků nekalé záměry. Já vím, je to těžké... ale stejně si to zkuste připustit. Bude nám všem líp.

Ale mě už fakt leze krkem, že si musím hlídat každé slůvko, aby náhodou nebylo použito proti mě.

Alnag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag » 13. 8. 2006, 16:21

Konspirační teorie... :think: jo, taky jsem se už párkrát dozvěděl, že jsem hroznej konspirátor. Takže jsem se rozhodl jít s pravdou ven.

Chci ovládnout svět! $D
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 13. 8. 2006, 16:51

2Alnag: Ale to mi už přeci dávno víme, máme tu všichni stejný cíl. MUHEHEHE!!!

A je to venku.

V jednom musím s Markusem souhlasit. Vidět za vším jednáním cizích lidí nějaký vyšší úmysl můž být zajímavé cvičení mozku, ale obávám se že dost destruktivní z hlediska vnímání reality. Já sám se na fórum v podstatě chodím bavit. Je to pro mě plus mínus druh zábavy. Ale samozřejmě jsou paranoidní jedinci, kteří vidí za konáním ostatních skryté úmysly a sami obvykle takovéto úmysly mají, už jen aby nezůstali pozadu. Zbytečně si tím komplikují život a ostatní tím následně mohou i docela srát.

To je asi vše co bych k tomu mohl říct.
Iron Within
Iron Without

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 13. 8. 2006, 17:53

Dalcor: takze podle tebe maji byt moderatori jen stroje bez prava na vlastni nazor?
This place is not a place of honor…no highly esteemed deed is commemorated here… nothing valued is here.
What is here is dangerous and repulsive to us. This message is a warning about danger.
The danger is in a particular location… it increases toward a center… the center of danger is here…

Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor » 13. 8. 2006, 19:52

Mají mít svůj názor, ale ne formou pomluvy

smrq

Příspěvek od smrq » 14. 8. 2006, 15:05

zrovna jsem tu našel tenhle top a zírám jak blázen, oči mi lezou z důlků jako na záchodě...

co to tu sakra řešíte za blbosti??? :>:o/
na rpgf vane velmi zkažené ovzduší $cry$

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 14. 8. 2006, 17:23

smrq: Omyl. Tohle je thread, kterej slouží trochu jako dobrá žumpa. Všechno to svinstvo se hází sem, místo aby se s nim otravovalo jinde. Občas to přetéká... ale jinak to docela funguje :wink:

Pokud Ti mohu doporučit - řiď se mým příkladem, a tyhle kecy ignoruj. Dělá to tak dost lidí. Lidé jsou spokojeni, že to někam napsali, a ostatní jsou spokojení, že to nemusí číst :wink: $D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 14. 8. 2006, 19:15

Tukan: Tak žumpa, jo?

VŠECHNY VÁS NENÁVIDÍM!!! :-)=

addendum:
aaaaaaaaaaaaach, to je úleva $D
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 14. 8. 2006, 23:25

2Elleshar:

A přitom mi tě máme tolik rádi.

Je to žumpa.-
Iron Within
Iron Without

Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor » 24. 8. 2006, 14:43

Člověk v dobré míře založí téma, kde pochválí moderátory a uživatele fóra a dostane za to po zásluze vynadáno. nevidím důvod proč by se k němu nemohli uživatelé vyjadřovat.

S takovýmhle přístupem mi tu můžete trhnou pánové Sosáčku a Invicte protézou.

Tím se automaticky neguje vše co jsem napsal, protože moderátoři stojí za hovno

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 24. 8. 2006, 15:52

Dalcor: Máš mou omluvu. Tohle byl fakt úlet. Už to řešíme privátně v moderátorské sekci, věřím, že se to nebude opakovat.

Alnag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag » 8. 9. 2006, 18:43

Byl bych rád, kdyby někteří moderátoři laskavě svévolně neměnili moje posty (navíc bez toho, že se přiznají, že to udělali - stejně vím, kdo to byl). Jednak to ztratilo onen vtip (v sekci hlášky) a jednak to bylo naprosto zbytečné... Naprosto nepřínosné a o ničem.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 8. 9. 2006, 18:53

Svevolna tyranie, wohooooo!

Navrhuji vyplnit formalni stiznost, a az ji budes odesilat tak pridat jednu zadost o smysl pro humor $D

EDIT: jsme rikali ze my life with admin bude LARP, ne? pisu si jeden bod sebenenavisti za vykonany zly cin $D
This place is not a place of honor…no highly esteemed deed is commemorated here… nothing valued is here.
What is here is dangerous and repulsive to us. This message is a warning about danger.
The danger is in a particular location… it increases toward a center… the center of danger is here…

Fritzs

Příspěvek od Fritzs » 8. 9. 2006, 19:26

Sakra, tak do tych příspěvků nehrabte, mě by to taky pěkně nas...štvalo, kdyby mě nějdo přepsal nějakej příspěvek, dělějte to jenom když je to vysloveně nutný...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!

Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“