Pravidla Fóra (konkrétně)

Archivované diskuze z května a června 2006, kdy se hromadně řešilo, co na fóru by se mělo změnit/přidat/odebrat/vylepšit.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Markus: Nepochopils. Já nekritizoval konkrétně tato pravidla, já kritizoval a kritizuji už jen skutečnost, že se tu něco podobnýho jmenovalo a bralo v úvahu, protože to považuju za naprosto zbytečný a... no, nebudu se opakovat.
Jen poznamenám, že jsem se nenavezl do podpisů jako takových, ale do koncepce jako takové.

Dalcor: Nejdřív mě oslovíš a pak v té samé větě nazveš idiotem? No tak to se, chlapče, nebeských zahrad nedočkáš. :-)=
Četl jsem. Na mysli mám Markuse a kohokoliv, kdo se k těmto prvidlům hlásí, tj. ať si každý sám rozhodne, zda je on osobně adresátem.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

1. Nejdůležitější pravidlo je SLUŠNOST. Tedy nepřehánějte to s vulgarismy. Rádi bychom se takovýmto výrazům vyhnuli. Za nadávky budeme upomínat a budeme je cenzurovat. V případě extrémního chování budeme rozdávat i bany

2. Vyhýbejte se tzv. „flamewars“. Tedy nenapadejte ostatní bez přispění do diskuze. Takové války bude cenzurovat a uživatele napomínat. Je potřeba rozlišit důraznou argumentaci od válek.

3. Off-topic, tedy příspěvky mimo téma, se snažte udržovat v normě. Snažte se držet tématu, pokud to však nepůjde a vy by jste příliš odbočili, nebojte se založit nové téma.

4. Pište srozumitelně. Berte to tak, že vás vaše příspěvky reprezentují.

5. Když nemáte co říct mlčte

6. Nepřehánějte to se smajlíky, nespamujte, neposílejte zprávy jako „ááách“ či „jůůůůů“ a pod.

7. Když se vám něco nelíbí, vůbec se nebojte a dokonce vás prosíme o to, aby jste se spojili s moderátorem, či administrátorem a postěžovali si. Jsme tu pro vás, ne vy pro nás.

8. Umisťujte svá témata do správným skupin. No a když se spletete volejte Rychlou pomoc moderátorovu.

9. Nezakládejte kopie existujících témat.

10. Vyvarujte se více vlastních příspěvků za sebou. Existuje tlačítko edit, pokud chcete něco dodat ke svému předchozímu příspěvku

11. Rádi bychom upozornili že tato fóra nejsou určené k výměně či obchodu. Používejte Soukromé Zprávy. Rovnou budeme mazat příspěvky, které by měly mít vztah k protizákonným činnostem, jako je nelegální kopírování apod.

12. Pravidlo Prvního Příspěvku - pokud připravujete hru, nebo jen informativní oznámení, je důležité udržovat stále aktuální informace, aby byly rychle dostupné a ne ztracené uprostřed vlákna. Udržujte tedy stále aktualizovaný první příspěvek, kde se informace budou velice dobře hledat

Tadz je česká verze pravidel - udělej si s tím co chceš :)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

ad bod 11. se trošku bije s inzercí ne?
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jo, pardón - stačí dodat kromě určeného tématu
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Dalcor: mozna bych to trochu zkratil a preformuloval. spojil jsem pá věci dohromady, ať není tolik čísel. libi se mi to takhle

asi takhle:

--- tady ustřihněte ---

1. Nejdůležitější pravidlo je SLUŠNOST. Tedy nepřehánějte to s vulgarismy. Rádi bychom se takovýmto výrazům vyhnuli. Za nadávky budeme upomínat a budeme je cenzurovat. V případě extrémního chování budeme rozdávat i bany

2. Vyhýbejte se tzv. „flamewars“. Tedy nenapadejte ostatní bez přispění do diskuze. Takové války bude cenzurovat a uživatele napomínat. Je potřeba rozlišit důraznou argumentaci od válek.

3. Off-topic, tedy příspěvky mimo téma, se snažte udržovat v normě. Snažte se držet tématu, pokud to však nepůjde a vy by jste příliš odbočili, nebojte se založit nové téma.

4. Pište srozumitelně, když nemáte co říct tak nic neříkejte, a vyhněte se nesmyslným příspěvkům jako "Jů 8)". Berte to tak, že vás vaše příspěvky reprezentují.

5. Když se vám něco nelíbí, vůbec se nebojte a dokonce vás prosíme o to, aby jste se spojili s moderátorem, či administrátorem a postěžovali si. Jsme tu pro vás, ne vy pro nás.

6. Umisťujte svá témata do správným sekcí, například jedinou správnou sekcí pro prodej něčeho je "inzerce". Než založíte téma, snažte se zjistit jestli už to neudělal někdo jiný, abyste se vyhnuli tvorbě duplicitních témat.

7. Vyvarujte se více vlastních příspěvků za sebou. Existuje tlačítko edit, pokud chcete něco dodat ke svému předchozímu příspěvku. Případně můžete svuj příspěvek smazat (pokud je poslední v daném tématu) a nahradit jiným, lepším.

8. Pravidlo Prvního Příspěvku - pokud připravujete hru, nebo jen informativní oznámení, je důležité udržovat stále aktuální informace, aby byly rychle dostupné a ne ztracené uprostřed vlákna. Udržujte tedy stále aktualizovaný první příspěvek, kde se informace budou velice dobře hledat

9. Je zakázáno propagovat hnutí které vedou k potlačování svobod skupin obyvatelstva, jako jsou nacisté a podobně.

--- tady ustřihněte ---

s tou devítkou si nejsem jistý definicí, myslím že v tom zákoně je to definováno jinak.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Velmi dobry uvitaci topic ma RPG.net:
http://forum.rpg.net/showthread.php?t=90683
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Nová tvář Fóra 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti