Dojmologie a realita (statistiky fóra)

Archivované diskuze z května a června 2006, kdy se hromadně řešilo, co na fóru by se mělo změnit/přidat/odebrat/vylepšit.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Nic nevyčítám. Jen a pouze konstatuju, co vidím.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Vannax píše:Nejde o to ta témata zakládat. Jde o to zakládat témata, o kterých bude někdo chtít diskutovat.
Jak jsem již psal - problém je v tom, že dřívější diskutéři buď vymizeli, nebo se přeorientovali na jiné systémy. Tím pádem pokud založím, kupříkladu já, téma z DnD, tak se nenajde už moc lidí, který by to téma bralo, protože se věnují jinému systému. A naopak, někdo jiný založí téma např. o WoD, a já k tomu nemám jak přispět, protože mi to nic neříká. Kde chceš pak nacházet společnou řeč k debatám?
Proto se mi libi obecna temata jako "technomagicke svety". K technomagickym svetum se muze vyjadrit kdokoli kdo ma s timhle nejake zkusenosti a to zcela nezavisle na systemu. Osobne bych podobna temata preferoval, prave proto ze ucelem dikuse je sdilet informace a nazory a cim vic je tema otevrene (ve smyslu cim vic lidi se k nemu muze vyjadrit) tim lip.

Jako zajimave tema v tomhle stylu mne napada napriklad "proc ve fantasy magove nevladnou svetu" nebo tak neco :) ale chce to samozrejme aby kdyz se zalozi tema o tom proc ve fantasy obecne nevladnou magove svetu, aby se tam nepsalo ze "protoze maji omezeny poct slotu na den" a nekdo tam nezacal psat "nojo, ale to je v dnd ... to je spatne, dnd je spatny ... blablalblablalba".
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tolerance Sosáčku! S klidem jim vysvětlíš, že ne všichni hrají DnD a zeptáš se jich, jak by to koncipovali obecně. A teď, když jsi vymyslel takové bezva téma ho mazej založit, než to udělá někdo jiný... $D
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Btw - k těm statistikám, znáte Churchilův výrok, že "nevěřím žádným statistikám, které jsem nezfalšoval osobně?"
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Nová tvář Fóra 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti