Dojmologie a realita (statistiky fóra)

Archivované diskuze z května a června 2006, kdy se hromadně řešilo, co na fóru by se mělo změnit/přidat/odebrat/vylepšit.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Nic nevyčítám. Jen a pouze konstatuju, co vidím.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Vannax píše:Nejde o to ta témata zakládat. Jde o to zakládat témata, o kterých bude někdo chtít diskutovat.
Jak jsem již psal - problém je v tom, že dřívější diskutéři buď vymizeli, nebo se přeorientovali na jiné systémy. Tím pádem pokud založím, kupříkladu já, téma z DnD, tak se nenajde už moc lidí, který by to téma bralo, protože se věnují jinému systému. A naopak, někdo jiný založí téma např. o WoD, a já k tomu nemám jak přispět, protože mi to nic neříká. Kde chceš pak nacházet společnou řeč k debatám?
Proto se mi libi obecna temata jako "technomagicke svety". K technomagickym svetum se muze vyjadrit kdokoli kdo ma s timhle nejake zkusenosti a to zcela nezavisle na systemu. Osobne bych podobna temata preferoval, prave proto ze ucelem dikuse je sdilet informace a nazory a cim vic je tema otevrene (ve smyslu cim vic lidi se k nemu muze vyjadrit) tim lip.

Jako zajimave tema v tomhle stylu mne napada napriklad "proc ve fantasy magove nevladnou svetu" nebo tak neco :) ale chce to samozrejme aby kdyz se zalozi tema o tom proc ve fantasy obecne nevladnou magove svetu, aby se tam nepsalo ze "protoze maji omezeny poct slotu na den" a nekdo tam nezacal psat "nojo, ale to je v dnd ... to je spatne, dnd je spatny ... blablalblablalba".
But nobody came.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tolerance Sosáčku! S klidem jim vysvětlíš, že ne všichni hrají DnD a zeptáš se jich, jak by to koncipovali obecně. A teď, když jsi vymyslel takové bezva téma ho mazej založit, než to udělá někdo jiný... $D
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Btw - k těm statistikám, znáte Churchilův výrok, že "nevěřím žádným statistikám, které jsem nezfalšoval osobně?"
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Nová tvář Fóra 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti