Nová tvář Fóra

Archivované diskuze z května a června 2006, kdy se hromadně řešilo, co na fóru by se mělo změnit/přidat/odebrat/vylepšit.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Markus píše:- rozdělení teorie na "O hraní obecně" a "RPG Teorie"
- přesunutí Překladů dospod a Diskuzního koutku nahoru
- zavedení sekce "Zápisy ze hry"
- zavedení sekce "Soukromé hraní
- zavedení sekce "Organizování her", pod kterou se přenusul Open Gaming, On-line hry i Soukromé hraní
Ja vim ze ses ptal tukana a ne mne, ale JA na nich nevidim nic spatnyho. Teorie a o hrani obecne je fajn proto, ze i kdyby se tim nikdo neridil, tak to aspon bude prehlednejsi nez v jedny sekci.

Presun je fajn, nahodnyho navstevnika bude pravdepodobne vic zajimat diskuse o rpg, kdezto lidi co chodi za preklady uz vi za cim jsou.

Zapisy ze hry jsou fajn. Osobne bych se radil nekam nahoru do "prevazne readonly sekce" protoze jsou spis ke cteni nez k diskusi, ale to je dost marginalni.

Soukrome hrani a Organizovani her je super. Mozna to i privede na forum novy lidi, kdyz se budou o svejch hrach chtit nekde domluvit a pak je zacne zajimat zbytek fora. Mozna ne, ale i za jednoho novyho cloveka to stoji, hm. A opengaming jako podsekce je mnohem prehlednejsi, protoze vetsinu lidi asi zajima jen jedna "vetev" opengamingu.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tuk-enek píše:Markus: Problém je ve formě. Měl jsi na začátku říct: Hele, chci to tu vylepšit, tak mi sem teď dva měsíce házejte nápady, co by jste chtěli, aby se tu zlepšilo a pak uvidíme, co pude použít.
Ty věci s diktátorem, Nevermore, Co se mi nelíbí na Markusovu/Alnagovu chování... to byla zbytečná pitomost, která si přímo řikala o to, aby se tu nějakej Alnag ukázal a pustil se do opozice.
Jasně, vím, že se to předtím dalo těžko odhadnout nebo předpovědět, jen zpětně hodnotím, co myslím, že byla chyba.
To je pravda.
Přijmeš tedy novou formulaci mých myšlenek:
"Chci to tu vylepšit, tak mi sem teď dva měsíce házejte nápady, co by jste chtěli, aby se tu zlepšilo a pak uvidíme, co pude použít."
?
:wink:
Tuk-enek píše:Ze změn, které jsi jmenoval a zavedl považuji všechny za přínosné. Jenom se domnívám, že by stejně tak šli provést v mnohem klidnějším prostředí.
Já se domnívám totéž.
Nejsem však ten, kdo tu vyvolává nepřátelské prostředí. Jsem v obranné pozici, jenom reaguju na útoky proti mně.

---

Sosáček: Díky za podporu :wink:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Markus: Já s tím zas tak velké problémy neměl, alespoň doteď, kdy už to trochu přerůstá zábavnou míru. Ale Alnag (možná Alnag&spol, nevím kdo všechno s ním tiše souhlasí) ano. Možná by ho to mohlo uklidnit.
Myslím, že by to bylo obecně přínosné.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tuk-Enek píše:Markus: Problém je ve formě. Měl jsi na začátku říct: Hele, chci to tu vylepšit, tak mi sem teď dva měsíce házejte nápady, co by jste chtěli, aby se tu zlepšilo a pak uvidíme, co pude použít.
Ty věci s diktátorem, Nevermore, Co se mi nelíbí na Markusovu/Alnagovu chování... to byla zbytečná pitomost, která si přímo řikala o to, aby se tu nějakej Alnag ukázal a pustil se do opozice.
Jasně, vím, že se to předtím dalo těžko odhadnout nebo předpovědět, jen zpětně hodnotím, co myslím, že byla chyba.
Souhlasím. Podat to úplně jinak a mohli jsme být také úplně někde jinde. Zdá se mi, že se hodně podceňuje význam tzv. "slovíček". Jsme na diskusním fóru. Co jiného, než dobře zvolená slova tady má význam. A myslím si, že na fakt, že Nevermore je cesta do pekel tady právě Tuk-Enek upozorňoval. No a vida... měl pravdu. :>;o)

Navrhuju udělat tlustou čáru za Já diktátor a začít znovu a zcela věcně...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Takže velkou tlustou čáru?

"Spravuji tohle fórum. Jde mi o to, aby tohle fórum bylo co nejlepší a uživatelsky nejpříjemnější. Nechci dělat věci, které by vám vadily, proto uvítám všechny vaše názory a připomínky. Když udělám něco špatně, řekněte to. Když udělám něco dobře, taky mi to řekněte. Jestli máte vlastní návrh, sdělte ho. Pište do sekce Nová tvář fóra."

Mám to hodit jako Oznámení, nebo stačí, když to řeknu jenom tady?
Uživatelský avatar
Jab
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 5. 2006, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Především promaž ty flamewary. Konstruktivní nech. :wink:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Mám takový dojem, že nejjednoduší by bylo, kdybych všechna tahle témata pozamykal, naházel do Archivu...

...a potom založil pár nových témat a do nich přeposlal všechny zmíněné konstruktivní návrhy.

Co vy na to?
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Souhlas. A možná by pro tentokrát stačilo jen jedno téma - konstruktivní návrhy ke zlepšení fóra. V chybách a návrzích. Možná to tak nevynikne, ale bude to tam, kde to má být.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Jab
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 5. 2006, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Alnag píše:Souhlas. A možná by pro tentokrát stačilo jen jedno téma - konstruktivní návrhy ke zlepšení fóra. V chybách a návrzích. Možná to tak nevynikne, ale bude to tam, kde to má být.
Taky bych řekl. 8)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Oukej. Dejte mi pár dní. Vyhledat všechny konstruktivní návrhy v tomhle zmatku zabere trochu času 8)
Tokkar
Příspěvky: 42
Registrován: 4. 8. 2005, 14:26
Bydliště: www.sigil.cz

Příspěvek od Tokkar »

Tlustá čára? No tak sláva. Teda toto trvalo. :clap:

Ale rozhodně bych to nemazal, jen někam uklidil. Tenhle WAR může sloužit jako varování pro příští generace. :wink:
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tokkar píše:Teda toto trvalo. :roll:
Ale rozhodně bych to nemazal, jen někam uklidil. Tenhle WAR může sloužit jako varování pro přístí generace. :wink:
Myslíš varování pro další kolo Alnag vs. někdo? $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

----
Tak mi dneska ráno spadla celá škola na hlavu. Zjistil jsem to, co jsem zjistit potřeboval (ale nechtěl) - a sice, co mě čeká ve zkouškovém. Vypadá to, že následujících 14 dní se tu skoro ani neukážu. Tak s tím prosím počítejte. Potom se, pln elánu, opět vrátím.

Zatím :wink:

----
Uživatelský avatar
Jab
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 5. 2006, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Markus píše:----
Tak mi dneska ráno spadla celá škola na hlavu. Zjistil jsem to, co jsem zjistit potřeboval (ale nechtěl) - a sice, co mě čeká ve zkouškovém. Vypadá to, že následujících 14 dní se tu skoro ani neukážu. Tak s tím prosím počítejte. Potom se, pln elánu, opět vrátím.

Zatím :wink:

----
Není tedy už pomalu čas, ukončit ten brainstorming (poslední měsíc spíše mozkovou mrtvici)? :wink:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Alnag: Další kolo je Alnag vs Tuk-Enek. A varování nepotřebuju, už teď tu na Tebe mám tolik inkriminujícího materiálu, že tě to ZNIČÍ!!! Muhehehehehehee-ha

Ale hele, sme Češi, ne? Vyřešíme to počesku... dej mi litr a já celou složku Alnag smažu, co Ty na to, kamarádi?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Nová tvář Fóra 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti