Core Rulebooks 3rd edition

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
andtom
Příspěvky: 425
Registrován: 22. 6. 2003, 08:51
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Core Rulebooks 3rd edition

Příspěvek od andtom »

U příležitosti plánovaného založení občanského sdružení Open gaming dávám k dispozici pro mě nadbytečnou sadu D&D Core rulebooks 3rd edition (PHB, DMG, MM) ve velmi zachovalém stavu (byly chráněny obalem, majitel nekuřák, nesvačící nad knihami, atd. :) ).
Knížky podaruji k rukám toho novice, který doposud nehrál v systému d20 a podchytí se k jeho hraní na základě OG. Ženské ruce mají přednost ... eee, ops, co to plácám :) ... vidím to tak, že by se dotyčný/-á měl zdárně účastnit alespoň 3 sezení d20 v rámci OG a napsat o svých dojmech a pocitech z hraní článek pro OG http://og.hrynahrdiny.cz/ (pokud o to tedy pánové z OG budou mít zájem). Zhodnocení splnění podmínek nechávám na čestnou úvahu vedení OG :)
Nebo navrhněte jiná kritéria, jde mi pouze o to, aby se to dostalo do správných rukou (aby to někomu fakt udělalo radost a zužitkoval to). Jsem si samozřejmě vědom, že je to "jen" třetí edice, nerad bych to proto adresoval ohrnosovi, který bude mrčet, že to není 3,5 :)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

A mohl by jsi to zopakovat na OG F?

Někdo se přihlásí, tomu věřím ;)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů