Termíny na červenec!!

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Termíny na červenec!!

Příspěvek od Bajo »

Přišel čas, abychom začali plánovat hry na červenec. Kdo bude tedy přes prázdniny v Brně a bude chtít něco připravit?

Já mám určitě v plánu začít rozjet WoD. DnD bych teoreticky taky mohl přitravit, ale pokud se najde někdo jiný, raději udělám více trmínů WoD, kdyby byl větší zájem.
Edit: jeden termín bych viděl pravděpodobně na páteční, nebo sobotní večer a noc (20.-21. 6) ale je to jen předběžný odhad.

Takže se vyjadřujte.

Naplánované hry:

WoD (Qualdezar)
Trpasličí dobrodružství (Invictus)
(Warhammer - možná - Conlai/Qualdezar)
(MtG Ravnica RPG - možná - Sniper/?)
Naposledy upravil(a) Bajo dne 21. 6. 2006, 12:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Termíny si můžu zbrat již předběžně od 10.7 do 30.7, s tím že bůhví jak to bude s ostatními hráči. Já tu každopádně budu, takže jen časem to trochu upřesním, kdy přesně se bude hrát. Viděl bych to asi na tři termíny celkově. Uvidíme.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Mě je to vcelku jedno, ale nejsou tři termíny na 1 DMa dost? Jako bránit ti nebudu, ale aby jsi pak nebyl zklamaný, že nikdo nepříjde (jako že já určitě příjdu, pokud nebudu mít něco závažného).
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Uvidíme. Pokud to súčastí nebude hojné, jakože všichni pojedou kamsi do pryč, pak bude dejme tomu jenom jeden, teď je to dost těžké určit. Navíc počítám s tím, že dáme dohromady skupinku u nás na privátě :D. Takže bůhví jestli budu mít čas já.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Já počítám s tím, že budu fungovat jako výpomoc v případě příliš vysoké účasti. Warhamster Fantasy. Přinejhorším bych si vzal i nějaký ten termín. Mohu kdykoli.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Na červenec nejsem nijak vázán, takže budu-li moci, rád přijedu na WoD a Warhammer
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Conlai: Pokud by jsi mohl, tak ten WH připrav (klidně i nějakej upoutávací papír, na kterej někoho lapíš). Na červenec se budou DMové hodit. Např. Invictus asi nebude moct.
Edit: Pravidla si určitě koupím (core book + old world bestiary, tak ti je budu moct půjčit).

Pokud možno my všichni dejte vědět co nejdříve, termíny by se v herně měli nahlásit asi do týdne, takže to celkem spěchá.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Takže to vypadá, že: Jeden termín si bere Invictus: 7. nebo 10. jestli se nepletu a potom já, WoD, zatím to vypadá na 2 termíny (možná 3). To znamená, že asi GH nestihnu připravit, no uvidíme. Asi to bude tento měsíc vše.
Pokud se ještě běkdo nepřihlásí.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Tím desátým a sedmým, nejsem omezen. Ale jinak budu mít čas i v průběhu července, dejme tomu 24tého bych si vzal klidně ještě jeden. Hm?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Zjistím, zítra tam jedu. Chtěl jsem tam jet včera a pak dneska, ale vždycky my tam něco vlezlo. Zítra každopádně jedu do školy, takže se stavím i v herně.

Termíny zveřejněny (tam jako vždycky), projistotu to napíšu i sem.
7.7. a 24.7. má Invictus DnD a 14.7. a 21.7. mám já WoD.

Zamykám to tu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti