Open Gaming v Práglu- co dál

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Dalcor: <zoufalý výraz> Prosím Tě já vim, jak je na tom pravopis a překlepy na netu a hluboce mě to nebere... ale co je moc...
PROSÍM aspoň to osobní zájmeno >my< piš s tvrdym Y, to je strašný a mě nebaví to po Tobě porád editovat... $cry$ $cry$

Zapomeňte na ten Flame. OBA. VŠICHNI, sakra už. Nebyl, jasný? Neexistoval. Cenzurovaná historie jak v 1984.

ponechání zkrácené OG sekce zde není od věci. Invictus si aspoň nebude stěžovat, že musí překlikávat, protože termíny a jiné zkrácené věci s linkama na rozvedené diskuse bude mít po ruce :wink:
Ponechání baneru v Projektech atd je také cool.

ALE - tenhle nápad se mi líbí čím dál víc, přestaňte ho (neopovažujte se ho) ignorovat!! $D
Proč neudělat úvodní banerovou stránku, jako to má Altar?
NIČEMU to neuškodí, RPG F bude porád samo o sobě bez banerů, OG F taky a přitom to bude přímé propojení a odkaz na ostatní!!
Není zapotřebí to jet z jedné stránky!
Aby bylo egům všech adminů učiněno za dost, navrhuju to takhle:
Každá stránka, která se k tomuhle přidá, bude mít jako první úvodní stránku tento banerový rozcestník.
SVOU stránku, tedy tu, na které to bude, dá do prostřed tohoto rozcestníku, dvakrát větší než ty ostatní. Ostatní, menší, banery pak budou rozmístěny do kruhu kolem tohoto centrálního.

Invictus: Paranoiku :D . OG F je jen a čistě o OG. Je to účelové, tematicky vyhraněné, fórum, nikoliv volně diskustí fórum jako zde. K žádnému velkému uzurpování RPG F nedojde, spíš naopak, je dost možný, že propagace, kterou chceme mít kolem projektu OG (sakra, se už musíme dohodnout na nějkakym relevantnim nebno aspoň pracovnim názvu) RPG F dlouhodobě podpoří.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2Dalcor: Sice mi to moc nelichotí, ale chápu že mi nechceš odpovídat. Po tom všem.

Pokud máte v úmyslu udělat OG více profesionální, vytvořit občanské sdružení a získat grant, prosím nejsem proti, klidně bych se i připojil k vaší snaze. Ale nevím nakolik bylo nutné kvůli tomu zakládat nové fórum. I když vlastně možná chápu. Přeci jen RPG fórum už má něco za sebou, předělávat ho aby vyhovovalo novým požadavkům by bylo asi přliš složité, lepší je vytvořit fórum nové a počkat jak se uchytí, přetáhnout lidi ze starého fóra a začít verbovat nováčky. Prostě od nuly. Navíc už to bude vedeno těmi správnými lidmi, kteří vědí co chtějí a nebudou se muset doprošovat administrítorů, když budou chtít nějakou změnu. Prostě ji udělají. A jako poslední perlička je to, že lidem které v tom novém projetu moc nechceme, naznačíme že s nimi nepočítáme, a necháme je na tom starém fóru, kam patří. A bude čisto.

(pokud můj příspěvek vyzní pejorativně, omlouvám se, já to jinak neumím když vidím jak něco smrdí.)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Sorry Tuk-Eneku ale čistě bannerová stránka je kliknutí navíc, které mnohý uživatel nemusí chtít učinit. Známá webová poučka zní, co není na tři kliknutí, to většina lidí mine. Možná si to jen neumím představit...

A co se sdružování povícero fór týče. Je účelné spojovat fóra do jednoho - jedno příhlášení, k danému tématu jedna diskuse a ne mít sedm, osm fór, kde se řeší to samé. OG má svoje fórum. Fajn, to není nic proti ničemu.

Pokud chcete nutně řešit nějaký webring, dá se to udělat takovou lištou jakou má rpg.sk. Nicméně bych vám rád připomněl, že ve hře jsou taky jiné plány (Great Conjunction například), které můžou tuhle legrácku taky skvěle vyoutovat.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Tuk-Enek píše: Invictus: Paranoiku :D . OG F je jen a čistě o OG. Je to účelové, tematicky vyhraněné, fórum, nikoliv volně diskustí fórum jako zde.
A co tam potom dělají tyhle sekce, když je tak úzce specializované? :>;o)
Veřejný potlach -Cokoliv vás napadne
Kultura -Zajímavosti ze světa a jiných míst


Ještě bych rád řekl, že nejsem žádný konzervativec, pokud se chcete vyprdnout na RPG fórum a tvořit OG fórum, no problem. Ale nesnáším, když se to děje tak nějak pokoutně a nikdo to neřekne na plnou hubu.

Na druhou stranu, pokud nic takového neplánujete a chcete prostě jen s čistým srdcem vytvořit specializované fórum, je to ještě lepší. Nemám námitek.
Avšak tato verze je vzhledem k emotivním událostem posledních dní, poněkud zašpiněná. Bez urážky.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

A jak poznamenal Alnag je to výrazně proti myšlence "Velkého spájení". Tedy samozřejmě pokud tato tendence nevyústí v ten odkazový kaleidoskop.
Pak by to byla taková znouzecnost, ale přeci.

Btw. Nezaložíme třeba nové projektové fórum? Vždycky s mi zdálo, že projekty jsou tak trochu ve stínu obecné diskuze a moc lidí o ně potom nemá zájem. Navíc obecná diskuze vyrušuje tvůrce od jejich tvořivosti.
Proč ne nové fórum RPG Projekt? Hm?
Kdop jde do toho se mnou?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tuk-Enek píše:Trochu mi to připomíná bývalé cony a současné cony pod jakýmsi vedením Festivalu. Kdysi to byly takové komorní akce nadšenců, tvořené na koleni, dnes to jsou vcelku profesionálně vedené akce s organizovanou přípravou, reklamou i průběhem.
S OG se děje něco podobného, místo toho chaotického programu vedeného nadšenci krystalizujeme v něco trochu organizovanějšího, dalo by se říct "braného vážněji".
To je hezký příklad. Akorátže já měl tak nějak raději ty staré, komorní, chaotické, divoké a překvapení plné cony. Ty dnešní, profesionální überakce mne spíš odrazují. Velmi podobné pocity chovám i k OG (bez urážky). Akorátže mně OG přišel v New Con stylu už od začátku. )
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Invictus chce naznačit jedno - podobně jako on přišel prve sem a nechce se mu jinam, i někdo přijde poprvé na OG a nebude se mu chtít jinam. Co naplat, že admini to všichni dobře myslí tak, že se bude spolupracovat. Ale tenhle člověk samozřejmě nebude proto, že si chce pokecat o fantasy knihách putovat jinam, ale zůstane tam, kde je. A přijdou další a další témata a fórum nabobtná do OG + diskuze.
To není paronoia, to je ad absurdum dovedení.

Nicméně, nejsme malý béčka... :wink: Co třeba následující myšlenky sekané bez ladu a skladu...?

- společné loginy
- společné session (jsem jednou zalogovaný tam, budu i tam)
- sekce zde a na OG s odkazem na protilehlé fórum a s výpisem řekněme posledních 10 živých diskuzí na tom a tom fóru (přičemž třeba některá vybraná oznámení by tam vysela fixně).
...

Je to poměrně obtížné a složité, ale ne nerealizovatelné (a hlavně by to asi tak jako tak nebylo hned :wink:).


Myslím, že pokud se fóra nechají jet samospádem - nůžky se spíš rozevřou. K tomu, aby se tomu zabránilo, bude třeba přijmout nějaká stanoviska a kolegialitu. Počítám, že to tak je (a nteřeba to nazývat presumpcí neviny, prostě Sylvaenovi s Dalcorem nemám proč nevěřit). A v lepším případě i některé technické serepetičky uvedené výše...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Vlasák: to co popisuješ je to co tady bylo, snad s tou výjimkou že Sylvaen a Dalcor neměli práva administrátorů. Pokud bys chtěl mít obě fóra pod různými adresami, tak to bude chtít menší čachry s databázi (asi tak to že tam jedna tabulka bude pod dvěma jmény), ale to je tak všechno.

Jenže nemyslím že by o to byl zájem. Duplicita obsahu OG fóra se každou vteřinou zvyšuje (teď tam například někdo založil téma s odkazy na zajímavé projekty, na herní systémy volně ke stažení, a podobně, na což je tady celá sekce).

Nicméně musím přiznat, že diskusní systém kde bych se nemusel registrovat na každém fóru, měnit nastavení na každém fóru, a podobně (ještě bych připojil obecný chat) by se mi MOC líbil. Věřím že by se to dalo zařídit, kdyby šlo o technický problém, ale jelikož je hlavním problémem arogance (obecně, nemyslím nikoho konkrétního, myslím že zrovna ty už s tím máš jisté zkušenosti z BG fóra) tak to asi nepůjde.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Nelíbí se mi to a nesouhlasím, že by to tak bylo.
Ale OG F se již odštěpilo s asi konečnou platností. To se nezmění. Teď jde o to se dohodnout, ne se podezřívat.

Banerová stránka nebo lišta, to je jedno. Pointa je stejná, aby se dalo z jednoho fóra s RPG tematikou snadno skočit na druhý, aby bylo vidět, že nějaký druhý je...
Invictus píše:A co tam potom dělají tyhle sekce, když je tak úzce specializované?
Veřejný potlach -Cokoliv vás napadne
Kultura -Zajímavosti ze světa a jiných míst
Můj postoj: http://forum.opengaming.cz/viewtopic.php?t=41
Alnag píše:To je hezký příklad. Akorátže já měl tak nějak raději ty staré, komorní, chaotické, divoké a překvapení plné cony. Ty dnešní, profesionální überakce mne spíš odrazují. Velmi podobné pocity chovám i k OG (bez urážky). Akorátže mně OG přišel v New Con stylu už od začátku.
No právě. Myslíš, že jsi sám? Nejsi. Spousta lidí měla ráda tu starou chaotickou atmosféru, i já, značný Pravdovec (V. Pravda - hl. organizátor FF) na nich shledávám spoustu příjemného.
JENŽE tyhle cony jsou již neudržitelné, ne pokud chceš, aby nestagnovaly, ne, pokud chceš rozšířit fandom.
S OG je to stejné. Nám to může sedět. Ale chceme-li OG rozšířit...

Vlasák: Nejsme idioti, nikdo (snad). Dokážeme se dohodnout, ne?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tuk-Enek píše:S OG je to stejné. Nám to může sedět. Ale chceme-li OG rozšířit...
Však jasně. Já jen vysvětloval, proč nejsem z OG nijak odvázanej. Mám prostě radši takové neformální, spontánní akce.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Alnag: Ale v těch Ti přeci nikdo nebrání pokračovat :wink:
Jede tu FF, Taurcon, Pragocon... všechny s poměrně vysokou organizací.
Ale old-school cony se taky pořádaj porád... (Parcon...) tak proč ne old-school OG? :lol:
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Tohle nechápu? Kde je problém v duplicitě fór a odkazů na herní systémy? To musí mít RPG Fórum jako monopol a kdokoliv udělá něco jiného je špatné? To jsme tu měli 40 let :>:o/ :>:o/

Nemyslím si že je to problém. V prvé řadě RPG komunita je tak malé že správné propojení a to třeba bannery je IMHO dostatečné. Lenost uživatelů je jasná, řekněme si ale že to není tak problematické.

Jestli si myslíte že tím že vznikne téma Kultura, tak dojde k tomu že OG bude RPG+??? CO je to za hovadinu? Vždyť kultura je zcela pobočné a vedlejší téma které na RPG nemá žádnou návaznost. Stejně je to s veřejným potlachem? Co to má společného s PRG? Sakra!!! Hledají se "zrady" aby měl někdo možnost neustále prudit a provokovat? Bavme se tedy o RPG a ne o vedlejších tématech!

To snad není pravda. Odlišnost by měla být primárně v zaměření. RPG Fórum je zaměřené na teorii, OG na OG! To že představujeme systémy které hrajem je zase problém?

Boha jeho takhle se nikdy nedohodneme :>:o/

Tukane - s pravodpisem jdi někam... $D
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Dalcor: S pravodpisem klidně pudu, ale ten pravopis kdybys zlepšil :>;o)

Hele... tady nejde o duplicitu a podobné věci... jde o to, že tu někteří mají stále dojem, že jde o osobní zášť a podobné, takže by bylo dobré aspoň na začátku, než se všichni zcela uklidní, nedělat nic, co by se dalo vyložit nějak negativně že jde o nějakou zákeřnost a tak... Komunita je i tak dost malá na to, aby se štěpila žabomyšíma válkama.

IMO si stojím za tim, že úvodní banerovej rozcestník by byl výbornej, ale lišta taky ujde. Co kdyby jste se na ní s Markusem dohodli? Časem k tomu můžeme přetáhnout další a když ty egoisty pitomý přesvědčíme, tak by to určitě prospělo věci.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Dostal jsem od Dalcora takovou zajímavou Pmku, která se týkala mých projevů v tomto tpicu. Nehodlám ji zveřejnit, ale slušná nebyla. Vůbec.
A pokud se tu běžně takové zprávy rozesílají, chápu pohnutou atmosféru na fóru. Nejen že mě to dost zaskočilo, měl jsem za to že Dalcor nepatří k těm, kdo se po prudší kritice uchýlí k osobním výpadům. Inu lidi kolem sebe stále poznáváme.
A bůhví, třeba jsem to vážně přehnal. Ale že bych "urážel všechny okolo"? Nevím. Rozhodně méně agresivně než mnozí jiní. Pokud jsem skutečně někoho urážel, měl mi to říct. Nejsme tu kvůli tomu abychom se vzájemně uráželi a trpěli to od ostatních. Dalcorovu Pmku chápu, protože někdo tu tolerantní být musí, jako pouhý výbuch vzteku ze všeho kolem. Pokud už něco tak alespoň trochu slušně, ale bez zbytečného potlačování emocí.

Ale co mě na té Pmce zarazilo více než ta vulgarita, bylo prohlášení o mé neinformovanosti v tom o čem mluvím.
Milý Dalcore, četl jsem tuhle diskuzi celou dobu co jste ji vedli, ale nezapojoval jsem se, právě dokud jsem neměl dost informací, abych mohl vyslovit nějaké domněnky!!! Až poté co praskl vznik OG fóra, až poté co se naposled projevil Thracus, až poté co se ke stejnému tématu vyjádřili ostatní. Až poté jsem se ozval, protože jsem shromáždil dost informací. To, že ostatní nevidí do vašich zákulisních událostí, které se tu neřeší, to že mnozí včetně mě nevidí do všech osobních vztahů a toho co si řekneš ty a Sylvaen, není můj problém, ani má chyba!
Pokud se ti zdám poloinformovaný, pak je to jen tvoje chyba, že jsi ty informace nikde nepředložil.
Komentoval jsem podle to co jsem četl na obou fórech a podle svého osobního názoru na tuto záležitost. A na svůj názor mám právo. Stejně jako ty na svůj. Smiř se s tím.


Ale nechme už té arogance a emotivních výlevu. Prosím.
Nelíbí se mi to, a nemá to dle mého ani opodstatnění.
Bylo vytvořeno OG fórum pro potřeby opengamingu a jeho účastníků. Tak to je. A já s tím již nemám žádný problém. Ať žije.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Napsal jsem toto, aby si zase nikdo nemyslel že říkám něco špatného o našich kolezích jako kdysi o Tukanovi. Protože Invictus to zase podal stylem - Dalcor mě uráží. A přitom nikoho vulgárně neurážím. Jen tvrdím ať jde na ona, zmíněná místa, pokdu se chce patlat v založení OG fóra tím "oni jsou zlí" způsobem jako doposud.

Ano nemusím být vulgární, na druhou stranu mě to potíže nečiní a co si myslí ostatní je mi celkem ukradené. (BTW ty vulgarity jsem se naučil na vojně a bohužel se jich v okamžicích rozhořčení neumím zbavit) Dokud nezačnou pomlouvat.

abych řekl pravdu (předmět)
Tak mě pěkně sere to co předvádíš v Dalcor a Sylvaen co dál.
Zkus přestat urážet všechny okolo laskavě, ano?
Zlus si přečíst důvody a pak pruď a taky si přečti co a jak bylo. nejvíce mě baví "prudící" hlášky poloinformovaných lidí, navíc ve stylu že jsou to elitáři a podrazáři. S tím běž pěkně do prdele.

Zajímalo by mě čím tě to uráží? Řekl jsem snad něco špatného o tobě? Narozdíl od tebe ne.

Nechci citovat, nechci zbytečně znovu roztahvoat války a nové a nové příspěvky. Ale tvoje poznámky zde vzbuzují velice mojí nelibost. Podsouváš celou řadu "zlých" Úmyslů, jak jsem špatní, elitáři, a pod. A to mě tedy vadí. Nevím jak jinak si některé příspěvky (například si přeci jen jeden neodpustím: A jako poslední perlička je to, že lidem které v tom novém projetu moc nechceme, naznačíme že s nimi nepočítáme, a necháme je na tom starém fóru, kam patří. A bude čisto. )

Kromě těchto: oni to dělaji naschvál, oni si chtšjí vybrat jen někoho, obi to udělali kvůli jsi zatím ničím nepřispěl. Je zajímavé že ty které jsem tady nejvíce sjeli před nedávnými dny se naprsoto normálně přidali a spolurpacují s námi a oslovili jsem je. Tebe, pokdu se nepletu ostatně také.

Dál bych to nerad rozváděl :>:o/ Všechny důvody proč jsem nové OG fóra založili, dky jsme je založili a proč nám staré RPG Fórum nevyhovujie jsem vysvětlil. Nikdo jiný než Ty se v tom dále neremcá. Jestli jsi to nečetl, a promiň tu zmínku i polinformovanosti, z tvých příspěvků to nevypadá že četl, tak si to prosím přečti.

Takže se vraťme k tématu. nebo založne nové (Markus??) a to o propojení obou fór.

EDIT: na druhou stranu přiznám že to o urážení všech bylo přehnané, urážíš jenom nás co jsme se rozhodli OG Fórum spustit. :>:o/

EDIT2: Snaha řešit flames přes PM nám dlouho nevydržela, že? Ale co já jsem pořád ten špatněj. Tak mě rovnou zabannujte
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů