Konec Open gamingu v Praze

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Smutné, nicméně pochopitelné a oprávněné. Přijde mi zvláštní, že OG se neudrží ani v Praze. Když ne v hlavním městě tak kde jinde? A nemyslím, že by bylo málo hráčů. Nejspíš doba ještě neuzrála, nebo tak něco.

Třeba se k tomu ještě jednou vrátíš, Dalcore. Až ti bude 65, budeš mít v důchodu spoustu času, tak budeš chodit učit mládež hrát RPG. A možná tě to bude ještě bavit i když se u toho budeš vztekat, protože nováčci budou dělat pořád ty samé chyby a oni budou říkat: "vyprávě, jak jsi hrál svou první postavu" aby ti připomněli, že každý někdy začíná...
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sathel: Nebreč, nová grupa organizátorů OG se již formuje. Dalcor dal vědět o svém konci předem, takže se předpokládá, že přechod bude plynulý, bez výpadku.
V nové grupě je Dalcor zastoupen, i když z vlastní vůle ustoupil do pozadí (tj. omezil se na jeden OG měsíčně), takže návaznost je zajištěna :wink:

Sme Pražáci, přece nenecháme náš OG padnout, zatímco Brněnskej prosperuje!! ( $D Sorry, Q $D )

Podrobnosti v The New OG order, zatím se nacházíme v rámci nejzákladnější přípravy a dohod, ale věř, že se dohodnem :wink:
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
wyrm
Příspěvky: 120
Registrován: 15. 7. 2004, 09:51
Bydliště: Tolador - World of Dragons
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wyrm »

No Dalcore je mi to trochu líto, ale je to Tvé rozhodnutí. Pokud chceš tak si klidně přijď zahrát a já osobně hodlám pokračovat v rozehrané partii Fantasy Prahy. Mám to pojato tak, že kdokoli se kdykoli může přidat...a to lze i po domluvě na různé úrovni a v rúzných situacích....

Je fakt že co se týče propagace tak to trochu pokulhává, ale je to mnohdy záležitost také peněz, které se mnoha lidem do toho tolik dávat nechce..a samosebou taky jde zase o ten čas...

No tak ať Ti to vyjde všechno co chceš ...
Dragons rulez !
Uživatelský avatar
Tůma's Revenge
Příspěvky: 139
Registrován: 9. 2. 2004, 11:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tůma's Revenge »

Tohle je fakt smutný, teprve teď si člověk uvědomuje, jaký to může bejt věnovat se organizování takovejhle her, docela mě to ta správa dostala a rozhodila, je mi jasný, že Dalcora takovýhle stresující hrání nemohlo uspokojovat, vemte si hodiny strávený nad přípravou různejch dobrodružství, a pak se to dobrodružství ani nemusí povíst, hráci jsou neukáznění atd... vždyť to sami znají ti, kdož se někdy na og sami podíleli. RPG jsou o zábavě a pokud by si z toho člověk dělal povinost, jeho láska a okouzlení z her na hrdiny by mohlo vyprchat... a to je to co sem k tomu chtěl říct...
Uživatelský avatar
Horacio
Příspěvky: 150
Registrován: 27. 6. 2003, 11:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od Horacio »

...nebuď na se be tak přísnej Dalcore...jakýpak selhání? Když už nic, tak si za sebou zanechal stovky hodin zábavy :wink:

...a těma narážkama na nedobrou pověst OG už se vůbec nenech rozhodit...pokud jsem si správně všiml, tak sebranku jsi musel uzavřít kvůli přetlaku hráčů...to je imho nezpochybnitelná vizitka a to se nepovede každýmu :wink: ...možná ani některým z místních kritiků $D

...jj, všiml jsem si, že když ses dožadoval pomoci, tak nikde nikdo...a teď najednou :>;o)
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

A do třetice omluv - já měl děsný depky a byl jsem rád, že jsem uhrál, co jsem měl. Y komunikační problém taky. Z mé strany komunikace vázne dost často.

Mrzí mě, jestli se to rozpadlo kvůli mé nečinnosti, ale mam dost práce.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Kvůly tobě to Trevene nebylo.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dokážu si představit, Dalcore, jak moc jsi byl RPGčky vytížen. Už jsi potřeboval dovolenou. Naprosto tě chápu a podporuju. Nevěš hlavu, však ono to nadšení se jednou samo vrátí.

Do té doby si uživej dovolené. Havajské věnce, palmy, míchané koktejly a tak... :wink:
Uživatelský avatar
Sylvaen
Příspěvky: 916
Registrován: 13. 5. 2004, 11:34
Bydliště: Blaen bHóirne@Merian, Svaekke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sylvaen »

Chci uvést informace o "konci OG" na pravou míru.


OG pod hlavičkou MoMW v žádném případě nekončí. Pouze se projevilo vyčerpání způsobené aktivitou za poslední dva roky. Tudíž si zakládající DMové berou blíže nespecifikovanou dovolenou od případných dalších her.

Jelikož je však naše skupina poměrně slušně zavedená nejen v okruhu lidí kteří chodí do Černého Rytíře, zůstáváme fungovat a naopak, nabízíme novým DMům naši spolupráci a kontakty, jakož i prezentaci a organizační zajištění na conech a podobných akcích.

Tudíž - "stará garda" MoMW se v tuto chvíli omezí na hraní D&D s družinkou Sebranka, na SW d20 které již běží, a na podporu nových DMů.

Nové hry nových DMů budou pak zcela v jejich vlastních rukou.

Požádal bych tedy DMy kteří chtějí navázat v OGamingu, aby mě zkontaktovali do pošty..
-"What's going on out there!?"
-"Murder. Want some?"
(George Stark in 'The Dark Half', Stephen King)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

My jsme si se Sylvaenem v Sobotu sedli a pokecali a on mě tedy přemluvil že není čas končit. Tudíž, mi pokračujeme, samozřejmě budeme rádi spolurpacovat an cšem co se napsalo v New Jedo (eh OG) Order, ale rádi bychom si nadále drželi patronaci.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů