Star Wars Výheň času - postavy

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Star Wars Výheň času - postavy

Příspěvek od Dalcor »

Frael:

Nivan Vosh lvl 6 Guardian - Bothan

Abilities: Str : 12+1, Dex:20+5, Con:11+0, Int:12+1, Wis:11+0, Cha:11+0

vitality:42
BAB: +6/+1
BDB: +5

Saving Throws: Fort: +5, Ref: +10, Will: +3

skills:bluff: 2, jump: 2, spot: 4, tumble:4


Force skills: Affect Mind: 6, Empathy:2, Heal Self : 4, Move Object :6, Force Push: 6

Feat :
Exotic W. Profience :Force Sword, W.Finesse - F. sword, W. focus - force sword, Force sensitive, W. group profience - blaster pistols, simple w., Deflect (defense +1, attack -4, 2m)

Force Feat: Alter, Control, Sense, Lightsaber defense

fyzický popis: Na bothana zvláštní černo, šedá srst. Měří asi 175 cm. Nivian nikdy nebyl silnější ani vytrvalejší než ostatní Osvícení se kterými se setkal, všechny ale přečil svou extrémní hbitostí, ve které vynikal i na vrstevníky ve své rase. Má velké zářící oči a dlouhé uši a krátké vlasy(srst na hlavě?) .

psychologický popis: Nivianov má velké etické cítění už od narození a své schopnosti příjmá se ctí a pokorou
a snaží se skrz ně pomáhat lidem. Už jako student pomáhal ostatním v tvrdém výcviku a poté co se stal padawanem vzal na sebe odpovědnost za ostatní, mnozí si o něm mysleli že je pacifista ale všechny překvapil svým rozhodnutím že místo konzula se rozhodl jít cestou Ochránce. Nivian nerad zneužívá své nadaní, ale pokud díky tomu může někomu pomoct nebo v to doufá nejsou pro něj v tomhle směru zábrany.

momentální myšlení: probudil jsme se v ozdravném centru. Má mysl je celá zamlžená a nevzpomínám si na detaily. Přiletěli jsme s mistrem TreeVor Kreenem na tuto hroznou stanici asi před 24 hodinami. Hledali jsme hvězdný motor na naši loď. Dostali jsme se do jakési továrny, pamatuju si že mne ovládli hrozné pocitiy: nenívist, strach, zloba - pocita kterým jsem se vždy vyhýbal! Ještě si vzpomínámjak jsme jeli zapnout zdroj energie. A odtamtud na můstek a zde mě má pamět zklamává vzpomínám si, že mistr TreeVor Kreen s něčím bojoval a předal mi nějaký druh mapy a říká něco čemu nerozumím, jenže hned poté jakoby povstal mnohem silnější...a dál mě má pamět zrazuje pmatuji si jen jak klečím před mistrem a přísahám mu že ho nezradím...a najednou se proberu zde! Nejspíš za to může tahle prokletá stanice hned jak se dostanu z ozdravného centra navrhnu mistrovi okamžitý odlet...

Frael
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti