OG v květenu - období zkoušek

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

OG v květenu - období zkoušek

Příspěvek od Bajo »

Jak název tohoto tématu napovídá. Bude se mluvit hraní v květnu. Bohužel, jsme všichni DMové zároveň i studující na nějaké té vysoké škole a tudíž nás čeká v květnu tak trochu peklo. Předpokládám, že to díky tomu bude s OG vypadat dost bledě. Takže, je tu nějaký ''Master'' ochotný si něco připravit a odehrát? Nebo to v květnu zrušíme?
Já osobně mít asi moc času nebudu.

Jo a ještě mi říkal Pyrimidin, že když jste 25. hráli tu knihovnu, Sniper se nabízel coby případný GURPS GM? Takže snipere, jestli to slyšíš, tak se prosímtě nějak vyjádří, jak to vidíš a jskou by jsi měl případně představu.
Uživatelský avatar
Pyrimidin
Příspěvky: 42
Registrován: 19. 11. 2005, 16:38
Bydliště: Brno, Šumperk, Strelen

Příspěvek od Pyrimidin »

Hola, hola, škola volá vola!
S krvácejícím srdcem musím oznámiti, že v květnu (i červnu) nenaleznu dostatek času, abych se mohl ujmout DMování. Pokud se náhodou bude něco páchat, tak se možná mihnu, ale slíbiti nic nemůžu. Navrhuji pro BOG jarní spánek.
Nechť nad Vámi bdí bohové dobra, zla i neutrality!!!
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Takže, teoreticky bych mohl v úterý 9.5. a čistě teoreticky i 16.5. (jiné dny než úterky před zkouškovém nejdou a ve zkoukovém už nepůjde prakticky nic, až snad něco v červnu, zkoušky dělám docela rychle).

Oboje by bylo ideální začít tak ve 13:00. Jsem schopen PJovat mírně upravené GURPSy a DrD, dělám i bezpravidlové hry. Možná témata jsou post-apokaliptické sci-fi + fantasy, a realistická fantasy, pro oboje mám světy.

Nepožaduju od hráčů znalost systémů a naopak neznalost je výhodou (neboť nevznikají hádky a přemýšlí se hlavou, ne pravidly).
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Což o to čas na hraní by se našel a pokud budu mít volno o víkendech, tak jsem schopen zplodit i nějaké to dobrodrůžo, námětů mám spoustu.

Ale pokud se Sniper tak pěkně nabízí, proč ne? $D

Jinak v červnu je pro mě zabité hraní i mástrování, zkoušky jsou zkoušky, rozptylovat se něčím jiným prostě nemůžu.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Tak, oprava, 9. píšu zápočet, takže by to šlo až po 16:00....

Mám na to založit nějaké verbovací téma?
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ok, takže Pyr a já určitě nic mástrovat nebudeme.
U Invictuse jsem tedy nepochopil, jestli bude dělat v květnu mástra? A pokud ano, tak kdy.

2 Sniper: Asi by bylo lepší toho 16.5, jednak by to mohlo začít dříve a jednak bude víc času to domluvis v černém rytíři a dát o tom vědět.
Jo a klidně si založ téma týkající se verbování a té tvé hry. Jenom potřebuju od tebe potvrzení, že teda toho 16.5. můžu domluvit termín v herně ČR a já jim tam napíšu.
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Pak teda 16.5. Mé potvrzení máš ;-).
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Hmmm, tak 16.5 nemožu... to mám zrovana projekotvou výuku v Jeseníkách $cry$ ...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Hmm, toho 9. stejně budu mít i tak svoji hru od 5 v čajce na Mendláku (kterou jsem měl v plánu zrušit kvůli OG, ale může být), taktéž 2.5., takže pokud někdo chce, může přijít tam (a hold si sebou vzít nějaké peníze a koupit si čajík zrovna tam kam chodíme mají přijatelné ceny i dobrou atmosféru pro hru).

Bylo by to jako dočasné zapojení do hry nebo jako CP, ale nanejvíše 2 hráči, pokud má někdo zájem, ať se mi ozve přes soukromé zprávy, dám bližší informace.
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Sniper: Abych nezapomněl. Podle mě budou na OG lepší GURPSy. Co se toho žánru týče, záleží to na tobě, co si myslíš že je nejlepší. Nebo si udělej drobný průzkum v tom tématu, co si založíš.

Tohle by bylo dobré vyřešit co nejdříve, aby se stihl včas vyvěsit plakát do herny i s pozvánkou a stručnou chrakteristikou, o co půjde. To stejný i Invictus, pokud chce mít termín v květnu.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Tkhle an květen jsem schopen něco připravit, tak do desátého a potom to zahrát kdykoliv bude volno v Rytířovi a i já budu volný, případně o některém víkendu 14., či 28. Ještě to zjistím, je toho teď trochu moc najednou.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ok, tak já zatím napíšu o Sniperův termín a Invictus bude případně přiřazen, až budu vědět kdy.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Hm, tak asi nic. Teď jsem zkoumal kalendář, začátek zkouškového a co všechno budu ještě muset udělat. A zjistil jsem, že jediný možný termín je 12. května, což je den ošetřovatelek. A to já fakt nemůžu.

Just joking. Čili pokud bude zájem a pokud bude v Black Knightovi místo, tak mi prosím zarezervuj termín, drahý Qualdezáre. Něco mám a není to obrna.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Nevím jak to v ten pátek bude v herně. Myslím že tam zase bude MKnight, zjistím to, ale nic nezaručuji. Přichází v úvahu případně ještě nějaký jiný termín?
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Bohužel nikoliv. Leda víkend hned po tom pátku. Jinak nemám čas, mám školu, nebo jedu domů. Problematické.
Iron Within
Iron Without
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů