BOG, úterý 25. dubna, 13:30

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Uživatelský avatar
Pyrimidin
Příspěvky: 42
Registrován: 19. 11. 2005, 16:38
Bydliště: Brno, Šumperk, Strelen

BOG, úterý 25. dubna, 13:30

Příspěvek od Pyrimidin »

Tak přátelé,
jsem nemocen, čili mám čas se na Vás důkladně připravit :-)=
Předně bych rád věděl, kdo z Vás se ukáže a co by rád hrál a proto Vám, jak zde již skvěle zavedl Qualdezar, přináším šest postav, ze kterých si můžete vybrat. Šest je rovněž maximum, která jsem ochoten DMovat, minimum jsou tři. Postavy si můžete udělat sami (dle určeného povolání a úrovně) nebo Vám je nachystám já, to je jedno.
A aby jste trošku tušili, do čeho jdete, tak jsem připsal i takový odstaveček na úvod :-)=
Uživatelský avatar
Pyrimidin
Příspěvky: 42
Registrován: 19. 11. 2005, 16:38
Bydliště: Brno, Šumperk, Strelen

Příspěvek od Pyrimidin »

Není ve Strelenu zločince, který by neznal “poslední šanci”. Když máte tu smůlu, že vás odsoudí k trestu smrti, tak sedíte v kládě a čekáte na popravu. A během toho čekání se může ve městě přihodit něco, co je natolik nebezpečné, že ani slavná garda už nechce riskovat životy svých lidí. To vás pak vytáhnout ze žaláře a dají vám “poslední šanci”. Když se vám podaří záležitost vyřešit, tak dostanete svobodu. A když ne? No, je přece jedno, jestli umřete na popravišti nebo na ulici.

Poslední dobou soudce nejvyšším trestem zrovna nešetřil a tak na smrt čeká těchto šest odsouzenců:

Jaczek, Qualdezar (Rog 1) – běžný kapsář a zlodějíček, a strašpytel, bojí se kdykoliv, kdekoliv a čehokoliv, když ho chytli poprvé, přišel o palec na levé ruce, napodruhé už to bylo horší, za opakované krádeže dostal provaz

Špiller, Markus (Rog 2) – samozvaný vůdce malé vymahačské bandy, který neustále na všechny řve, ale jakmile se objeví potíže, tak se chová zbrkle a bezradně, možná proto se ho potřebovalo podsvětí zbavit a tak byl křivě nařčen ze žhářství a odsouzen ke smrti upálením

Jorga, Martin (Rog 2) – vražedkyně, travička, profesionálka, za všech okolností ledově klidná a nad věcí, inteligentní ale nemluvná, kdysi udělala chybu a místo aby náhodného svědka zlikvidovala, zaplatila mu za mlčení, a on po letech promluvil, jako každého vraha ji čeká smrt rozčtvrcením

Zbyšek, Fritzs (Brd 1) – pašerák a nenapravitelný potížista, ničeho si neváží, nic nebere vážně a neustále provokuje kohokoliv, kdo se mu nelíbí, na druhou stranu si umí užívat peněz a života jako málokdo další, nedávno to trošku přehnal a při návratu z pitky v potyčce zabil dva gardisty, za to mu bude sťata jeho volnomyšlenkářská hlava

Gurban (Bar 1) – dobromyslný hromotluk, který nevědomky sklouzl na šikmou plochu, jistý čas pracoval pro pana Špillera, nejdřív jako obyčejný rabiját, později se vypracoval až na osobního ochránce, a když si pro Špillera přišli, tak kladl takový odpor, že ho sebrali taky a byl odsouzen ke smrti oběšením, v žaláři si uvědomil, že se dostal někam, kam vlastně nepatří a chce se polepšit

Evelína (Com 1) – děvka, která se zapletla příliš vysoko, mezi její klienty patřili jak lidé z podsvětí, tak i soudce, a když se dozvěděla příliš mnoho, nechali jí ti první vyříznout jazyk a soudce ji navíc odsoudil k nabodení na kůl za čarodějnictví
Naposledy upravil(a) Pyrimidin dne 21. 4. 2006, 19:59, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Jéžišmarja... já bych si vzal Zbyška...enomže mě se to kryje se školou... no, ňák to zařídím...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Nevím, nevím. Jestli si najdu čas, tak si buď vezmu svou vlastní postavu a nebo nevím, nic z nabízeného mě moc neláká. Uvidíme, 25tého je ještě za dlouho :). Ale spíš se mnou ppočítej.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Mě tak napadlo... co je to Com...?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Fritzs píše:Mě tak napadlo... co je to Com...?
Commoner... prosťák, vidlák... nejslabší povolání z DnD...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

A můžu já být monsieur Špiller? :s_grin:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Taky příjdu, postavu si vezmu..... asi co na mě zbude.
Uživatelský avatar
Pyrimidin
Příspěvky: 42
Registrován: 19. 11. 2005, 16:38
Bydliště: Brno, Šumperk, Strelen

Příspěvek od Pyrimidin »

Tak přátelé,
jelikož budu mít o víkendu hodně málo času, tak je na Vás, aby jste si připravili postavy. Stručnou charakteristiku včetně povolání a úrovně máte k dispozici, rasově se jedná pouze o lidi, vybavení Vás zatím nemusí zajímat. K ostatnímu asi tolik, že součet bonusů vlastností postavy je nanejvýš +7, ale snažte se držet naznačených osnov postav, totéž platí pro dovednosti (Skilly) a odbornosti (Featy), kde je povoleno cokoliv ze základních pravidel. Ušetříte mi tak kus práce a budete znát schopnosti Vašich postav dopředu. Ovšem vyhrazuji si právo vše před Session zrevidovat :-)=
Váš DM.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Takže beru si tedy: Jaczek (Rog 1), nějak se mi zalíbil, ten chlapec ušatá.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Jelikož mě sklátila záludná nemoc, nedostavím se ani dnes ani zítra. $cry$
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Bohužel jsem také nedorazil, časově jsem to vůbec nezvlád. Docela mě to mrzí, protože jsem se těšil.

Každopádně o to víc mě zajíma, jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Sem umřel $cry$... Ale stálo to za to $D!
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Bylo to jednoduché, nápadité, postavy byly dobře zvoleny a troufám si tvrdit, že i poměrně dobře zahrány, což dodalo celému sezení mnohem vyšší úroveÒ, než kdyby to hrála jen skupina gamistů, kteří by to odehráli za půl hoďky. Zkrátka bylo to dobré sezení.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Tak to jsem rád. Tak to mě mrzí dvojnásob, že jsem tam nebyl. $cry$
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host