Arcane Age Forgotten Realms - Korunní války

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Sylvaen píše:Dalcor: Všimni si, dodržel jsem povolené ECL 15 :s_easy: Takže bych měl být v této záležitosti z obliga, předpokládám..
Hehe, ale zato sis nejak nepovsiml, ze se ma brat pri prestupu polovicni pocet zivotu a dal sis maximum... :wink:
Kdepak Sylvaen a byt nekde z obliga. :D
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Sylvaen
Příspěvky: 916
Registrován: 13. 5. 2004, 11:34
Bydliště: Blaen bHóirne@Merian, Svaekke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sylvaen »

Hm, ano to jsem někde musel přehlédnout. Když mám dohledávat informace v několika stránkách, tak se to stane a netřeba to hloupě komentovat, že Bazi.
-"What's going on out there!?"
-"Murder. Want some?"
(George Stark in 'The Dark Half', Stephen King)
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Sylvaen píše:Hm, ano to jsem někde musel přehlédnout. Když mám dohledávat informace v několika stránkách, tak se to stane a netřeba to hloupě komentovat, že Bazi.
No, ja jsem teda jako ciste teoreticky ochoten pripustit, ze jsem to komentovat nemusel, ale proc bych to delal, ze?
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Merendil
Příspěvky: 60
Registrován: 4. 6. 2005, 08:41
Bydliště: Bruntal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merendil »

Dalcor: No nechci nalehat ale uz by jsi mi mohl napsat at to dame dohromady...ne ze bych nelehal, ale zitra a ani ve cvrtek mit moc casu nebudu :( . No ja jsem puvodne zamyslel carodeje a jestli je ECL soucet lvl + navyseni lvlu kvuli rase (tedy Drow +2) tak jses si zbytecne taky delal 15 lvlu carodeje :D:D

No tak uz mi napis at to mame z krku :-)
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Pohybujeme se v dobe, kdy jeste nebyli drowove zalezli pod zemi, takze muzes klidne vzit jako zaklad normalniho elfa...
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Sylvaen
Příspěvky: 916
Registrován: 13. 5. 2004, 11:34
Bydliště: Blaen bHóirne@Merian, Svaekke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sylvaen »

Bazi píše:
Sylvaen píše:Hm, ano to jsem někde musel přehlédnout. Když mám dohledávat informace v několika stránkách, tak se to stane a netřeba to hloupě komentovat, že Bazi.
No, ja jsem teda jako ciste teoreticky ochoten pripustit, ze jsem to komentovat nemusel, ale proc bych to delal, ze?
$D $D $D To je taky pravda $P

Jejej, na Linu nám sednul nějaký drak, to mě mrzí.. $P $D $D $P

(nic osobního, just joking)


Dobře, tak tedy takhle: Protože v té době ještě drowové nemají Mag Resistence a Spell-like Abilities, je tedy jejich základní Level Adjustment 0, richtig?

Takže to ještě trochu přepracuju, no.. :-)=
-"What's going on out there!?"
-"Murder. Want some?"
(George Stark in 'The Dark Half', Stephen King)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Tak za to ECL 17 se komlouvam... ja mel za to, ze 15 ma byt CR a ne ECL... takze ho jeste trosku predelam a znovu poslu... chjo, to uz bude po 4... ale co... jinak co s vybavou? vyhovuje? je to tak v pohode?

BTW: O tom, ze drowove v te chvili jeste nemeli zadne "specialni" ability jsem psal uz drive, ale jak to tak vypada, tak to vsichni z vesela ignorovali...
Naposledy upravil(a) Drizzt dne 23. 5. 2006, 19:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Sylvaen píše:Dobře, tak tedy takhle: Protože v té době ještě drowové nemají Mag Resistence a Spell-like Abilities, je tedy jejich základní Level Adjustment 0, richtig?

Takže to ještě trochu přepracuju, no.. :-)=
Richtig.
Ovsem musis vypustit i to zvyseni abilit. Bych to tak odhadoval, ze ty drobny kouzlicka a ability modifiers daji jeden level a spell resistence s darkvision a tim zbytkem daji druhej level...
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Merendil
Příspěvky: 60
Registrován: 4. 6. 2005, 08:41
Bydliště: Bruntal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merendil »

(EDIT: Puvodni postava smazana...viz nice pro novou :D:D )

TO jsem splacal narychlo v DM Genie nema to vybavu bo nemam vubec prehled o vecech v DM Genie a abych pravdu rekl ani se mi to hledat nechce (stejne bych si tam naplacal spoustu hovadin :-) )
Mno sice jeste nevim jmeno, ale to se doresi. Dale ta vybavicka. No a doufam ze pocet znamych kouzel nevadi :-)
Naposledy upravil(a) Merendil dne 25. 5. 2006, 19:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sylvaen
Příspěvky: 916
Registrován: 13. 5. 2004, 11:34
Bydliště: Blaen bHóirne@Merian, Svaekke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sylvaen »

Bazi píše:Richtig.
Ovsem musis vypustit i to zvyseni abilit. Bych to tak odhadoval, ze ty drobny kouzlicka a ability modifiers daji jeden level a spell resistence s darkvision a tim zbytkem daji druhej level...
Ability mají zvýšené podle běžných pravidel pro ability modifiers. Viz třeba Half-Orc.. plus síla, plus konstituce, mínus charisma. Tohle nedělá jeden level úpravy..

Spíš to vidím tak, že darkvision s daylight blindness se navzájem anulují, Magic Resistence dělá jeden level a spell-like abilities dělají druhý level..

Jak to tak čtu, vidím že v tom je značně nejasno. Tudíž se chci obrátit na Dalcora protože to bude mástrovat.. :)

Otázka: na které rase máme ty postavy založit?
-"What's going on out there!?"
-"Murder. Want some?"
(George Stark in 'The Dark Half', Stephen King)
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Merendil:
No, nejsem sice Dalcor, ale muj nazor je ten, ze postavy pochopitelne pri tom levelovani obcas na nejaka kouzla narazi, takze vic kouzel neni problem.
Tedy az na ty osmilevelove. Osmej level mas cerstvy, takze si tech kouzel na svitcich od te doby asi moc nepotkal, tam bych ti to zkrouhl na dve pravidlove...
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Je sice pravda, ze je to v tuto chvili dost off-topic, ale...
Sylvaen píše:Ability mají zvýšené podle běžných pravidel pro ability modifiers. Viz třeba Half-Orc.. plus síla, plus konstituce, mínus charisma. Tohle nedělá jeden level úpravy...
...nemas tak uplne pravdu. Nedovolil bych si tvrdit, ze mastr Sylvaen vedome lze, nicmene half-orc ma bonus k sile a postich k inteligenci a charisma, jak pravi prirucka hrace, strana 19.

Kdezto pravidlovy drow ma zvysenou inteligenci a charisma. DM Genie jim jeste zvysuje dexteritu a snizuje kondici, coz je zamena s nulovym navysenim. Ale samotne zvednuti dvou vlastnosti je vzdy doprovazeno zvysenim ECL, viz. treba asimaar nebo tiefling.
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Sylvaen píše:Otázka: na které rase máme ty postavy založit?
Ja bych rekl na klasickem elfovi z DMGenie...
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Ještě jedna věc, pls drazí spoluobčané připravte mi Battle Block pro vaše charaktery - tj Savy, Attack Bonusy, Zbroje připravená kouzla, Skilly typu Listen, Spot (tedy ty házené DM) Děkuji. Odpoledne k tomu dám odkaz na jeden takový formulář, snad.

Děkuji

Aplikoval jsem rpavidlo prvního příspěvku, ok? Pokdu tam něco chybí ptejte se, doplním!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

tak ještě malé úpravy týkající se point buy a divine kouzlení s vírou v Lloth
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host