One Shot seznamovačka s DrD+

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 118
Registrován: 9. 3. 2006, 17:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dodo »

Jesti se vám chce, nebude žádný problém to někdy dokončit. Bude třeba, abyste se nějak vzájěmně domluvili, já mám volno teď už snad každý víkend (pokud to budu vědět dostatečně = alespoň dva týdny dopředu) kromě víkendu 27.-28.5. (nebo tak nějak), to musím na školení někam do Telče nebo co...

Jinak mě potěšily poměrně příznivé ohlasy (ano, přečetl jsem si i ten druhý thread) a doufám, že se vám ta hra alespoň trošku líbila. Současně s tím se musím omluvit za nějaké ty zásadní chyby na straně mé, nedošlo mi, že i když mě takovéhle papíry jakožto osobní deníky stačí, vám by stačit nemusely - do origoš deníků jsem minimálně v DrD a DrD+ (z různých důvodů - v DrDold byly hrozné a v Plusku jsem si je nechtěl počmárat) nic nepsal už minimálně 10 let. Ale ty deníky pro Plusko jsou fakt hezky udělaný, příště předvedu...
Taky jsem mohl poskytnout alespoň tu tabulku se zraněním k dispozici - to mi taky nedošlo - kromě toho, že je uvnitř pravidel, je tam navíc i vložená na spešl vyndavacím papíru a na každém deníku, tedy jsem měl s sebou minimálně 4 výtisky :( .
Pak se ještě projevilo to, že jsem plusko už cca rok nehrál a nepřečetl si ho při "přípravě" pořádně znovu - tabulky jsem neměl zažitý ani já a na některý hodnoty jsem tam fakt musel koukat. No co už...

Takže jestli se vám bude chtít, řekněte si, domluvte si termín a spustíme to (ještě mě napadá, že začátkem července je Gamecon, tak ten víkend taky ne). :>;o)
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jsem pro.
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Taky.

Třeba mi Sos veme MOJE pravidla aby byla další sada a další Tabulka :lol:

Jinak hra byla IMO dobrá.
Pro příště na vylepšení jedna rada... práce s Tabulkou je fakt snadná, takže když jí bude mít každej před sebou a na začátku se věnujou tři minuty jejímu vysvětlení a další dvě případnejm dotazům, tak se hra asi dost zrychlí. Hlavně souboje, kdy Ti bude moct každej říct rovnou, kolik dmg dává, a ne jen bonus, kterej si ty budeš muset porád u každýho dohledávat, a naopak když někdo dostane, tak si jen hodíš, řekneš bonus a věnuješ se dalšímu, zatímco se ten onen může sám mrknout, kolikže to dostal.
A odpadne ten chaos okolo toho, jak se dost lidí ptalo, proč občas dmg odpovídaj hodu a jindy se lišej a tak
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dodo rád bych se přesunul na OG F a stanovil datum
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti