Grayhawk FAQ (Brno)

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Grayhawk FAQ (Brno)

Příspěvek od Bajo » 15. 1. 2006, 15:16

Zakládám téma s informacemi o blížíci se kampani na Greyhawku.

Nejprve několik organizačních věcí:
Celá kampaň bude sloužene z několika uzavřných celků. Jeden celek by měl vyjít asi na jedno sezení. Takže nebude nutná pravidelná účast. Všechny celky však budou propojeny příběhem, jež se v pozadí bude odehrávat.

Postavy budou předvytvořené (už na nich začínám pracovat). Pokud možno si z nich vyberte. Pokud by se náhodou stalo, že si nikdo nevybere, nějak to s ním vyřeším.

Hrát se bude pouze podle 3.5e Core Rules. Co se týče prestižních povolání, myslím že je na to zatím čas, ale časem nahodím seznam přípustných. Upozorňuji že nebude stačit pouze splnění předpokladů z pravidel.

Pravděpodobně budou zavedena dvě alternativní pravidla z UA. A sice pravidlo o redukci zbrojí a pravidlo na staminu. Více informaci naleznete zde (v nepoviných pravidlech).

To je snad, co se organizace týče vše. Máli někdo dotazi, ptejte se.

Edit: Ještě snad. ZK se bude rozdělovat pouze za příběh a RP. Žádne zkušenosti za boj.
Naposledy upravil(a) Bajo dne 14. 2. 2006, 10:53, celkem upraveno 1 x.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 15. 1. 2006, 15:29

Co se týče samotné kampaně, tak zatím prozradím toto:

Oblast kde se bude hrát je země teokratického zřízení zvaná Pale (názvy budou česky, ale tento není zatím přeložen, pokud máte nějaké návrhy týkající se překladů termínů do GH, přispívejte sem.

Bude se jednat o dobrodružství mírně detektivní (ne však moc a né pořád), temnější atmosféry (v závislosti na postupu děje). určitou roli sehrají nadpřirozené síly. Nebude se zachraňovat svět, spíše odhalovat pravda. Potom, pokud ji postavy odhalí, sami rozhodnou, jak s ní naloží. Konec a celkový vývoj nebude lineární, bude zcela závislí na postavách.

Odkazy s informacemi na Greyhawka a Pale:

Na stránkách D20 (nové stránky Rytíře, Alnaga a Maxe)
Obecné informace:
http://www.d20.cz/index.php?p_main=44&
Trocha historie:
http://www.d20.cz/index.php?p_main=45&
Stručný popis jednotlivých zemí:
http://www.d20.cz/index.php?p_main=46&
(zajímat by vás měl hlavně Pale, Iuzova říše + IUZ, Tenž, Zbojnická království případně i Urnstské hrabství, Tuláci z Pustin, pokud chcete znát trochu širší okolí.

Trocha zeměpisu (samozřejmě jen z oblasti kde se bude hrát):
http://www.d20.cz/index.php?p_main=47&
Jantarový hvozd
Světélkující les
Hrabnice
Trolí blata

Basilišek
http://basilisk.webpark.cz/
(Pravidla – Greyhawk, doporučuji hlavně:
-Svět (dá se stáhnout v pdf)
-Lid Flanaessu (Oeridinace a Flany)
-Bohové (hlavně Beory, Iuz, Pholtus)
-Mapa (kliknutím si přiblížíte místo, mi budeme hrát SV oblasti Flanaessu (země se jmenuje Pale), naleznetu ji když kliknete JZ od Grendebské zátoky na hory)

RPGA – Pale website:
http://www.theocracyofthepale.com
(tady doporučuji pouze obecné informace, jedná se o aktuálně hranou celosvětovou kampaň v rámci RPGA, takže nepoužiji zdaleka všechny informace zde uvedené. Ze základních událostí však budu vycházet.


Tohle by vám určitě mělo stačit. Ani neočekávám, že budete číst všechno. To co je zvýrazněné, je podle mě hodně důležité, doporučuji přečíst alespoň to (pokud nechcete být při hře za absolutní neználky).

Většina důležitých informací se objeví i na stránkách OG. Na to vás upozorním.
Naposledy upravil(a) Bajo dne 14. 2. 2006, 10:52, celkem upraveno 1 x.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 15. 1. 2006, 15:58

A teď, jak to vastně vypadá v Pale(u) :think:

Pale je Teokracie (národ řízený církví). Pale je řízený církví Jediné pravé cesty, zasvěcené Pholtusovi. Pholtus je zákonně dobrý bůh světla, rozhodnosti, zákona, řádu, neoblomnosti, slunce, a měsíců. Má zákonně neutrální sklony, a Teokracie (další rozšířený název této země) tohle všechno zastává. Pale je velmi houževnatý národ, s dobře trénovanou armádou a pevným právním řádem. Občanská práva a náboženská svoboda jsou důrazně oddělovány.
Následovníci Pholtuse věří, že on je jediný pravdivý bůh, navzdory skutečnosti, že na světě existuje mnoho jiných bohů. Zatímco je nemožné popřít božské schopnosti duchovních, jež uctívají jiná božstva, věřící je stejně z různých důvodů odmítají. Někteří věří, že tito pohané vymezují svůj duchovní růst uctíváním menších božstev, která v nějaké, zatím nechápané cestě hrají úlohu v Pholtusově velikém plánu. Jiní věří, že pohané byli podvedeni a ve skutečnosti získávají svou moc od temných sil. Ostatní se domnívají, že tito nevěřící vlastně uctívají Pholtuse, ale v nečisté, zkreslené podobě, jež si stvořili. Nehledě na to proč Pale shledává Pholtuse jediným pravým bohem, skutečností zůstává, že jediné uznávané uctívání je víra v Pholtuse. Postavy se mohou zasvětit jiným bohům, ale nesmějí kázat svou víru nebo se pokoušet svádět ostatní z jejich cesty. Každá postava musí prokázat respekt Pholtusovi a církvi Jediné pravé cesty. Církev je velmi pohotová v rozeznávání, zatýkání, souzení, a trestání kacířů. Pohanská postava, jež si ponechává svou víru pro sebe a chová Pholtuse v úctě, se nemusí obávat žádných veřejných kroků proti své osobě. Nicméně, v neveřejné rovině, prostí občané jednají s pohany jinak. V závislosti na osobních názory každého Pholtusova uctívače, pohanem může být pohrdáno, může vzbuzovat strach, nebo lítost. Někteří jednají s pohany velmi chladně, zatímco jiní přijímají pohana, pokoušeje se spasit jeho duši. Avšak Pohan, který je uctivý, diskrétní, a dává si pozor na jazyk, by se neměl obávat jakéhokoliv fyzického ublížení. Všichni mystičtí (arkánní) sesilatelé jsou zde přijímáni s nedůvěrou. A to obvykle díky tomu, že se mezi lidmi šeptá o spolčování těchto osob s démony a ďábly. K sesílání kouzel v Pale, se mystičtí sesilatelé musejí zapsat. Registrace nezabere žádný čas a nestojí žádné peníze, ale dovoluje kněžím sledovat činy těchto lidí. U všechn postavvládnoucích mystickou magií, se automaticky přepokládá, že jsou již u církve zapsáni.
Pale má několik měst, ale jinak je to velmi neprozkoumaná země, chráněná dobře fungující armádou. Počasí je studené a během léta stihne většina plodin sotva vyrůst.
Pale(ané) uznávají společenství, oddanost, rodinu a zasvěcení, zatímco se zdržují přepychu, lehkomyslnosti a marnivosti. Nevidí mravnost jako něco relativního či nejasného. Vědění je přijímáno jak s obavami, tak s respektem. Ti kdo ji studují za účelem sloužit Pholtusově slávě, jsou respektovaní, zatímco ti kdo studují způsobem nezakořeněným ve víře, vzbuzují strach, neboť vědění je moc jež korumpuje. Někteří Pale(ané) stále udržují staré pověry a uctívají pohanské bohy. Obvykle v tajnosti a převážně těmi s flanskou krví, jež žijí na zemědělské půdě.

A něco o Pholtusovy (když se tu kolem něj tolik nadělá :roll: ):

Pholtus oslepujícího světla je uctívá skrze celý Flanaess, ale zdaleka nikde tak ohnivě, jak je tomu v Pale(u) . Pholtusovo portfolio je Světlo, Jasnost, Zákon, Řád, Neoblomnost, Slunce a Měsíce. Jeho kněžské domény jsou Dobro, Znalost, Zákon, a Slunce. Pholtus věří, že on je zmocnění zákona a přirozeného pořádku. Slunce vychází a zapadá, měsíce dorůstají a ubývají, roční období míjejí – vše se děje jak je to bylo přikázáno, běžný způsob, neboť toto je uspořádání stvořené Pholtusem. Pholtus předpokládá své postavení na vrcholu panteonu Grayhawku, nárokujíce si správu nad Přirozeným pořádkem. Tento předpoklad způsobuje významné napětí mezi jím a ostatními božstvy, zvláště se Sv. Cuthbertem Palice, bohem zdravého rozumu, moudrosti, oddanosti, čestnosti, pravdy a kázně. Víra zaslíbená Pholtusovy skrze celý Greyhawk se střetává s těmi, jež jsou oddáni jiným bohům. Pholtanité se pokoušejí konvertovat nevěrce a káží posvátnou knihu, jež, přinejmenším, zmenšuje význam ostatních božstev. Pholtus povzbuzuje své uctívače k následování přísné cesty, jež směřuje k spravedlnosti, známé též jako Jediná pravá cesta. V očích stoupenců jsou zlo i chaos stejně nebezpeční nepřátelé (možná má i chaos mírně navrch). Pholtusův věřící se musí oddat řádu, společenství, spravedlnosti a přísné věrnosti své víry. Shovívavost k jinak věřícím lidem není podporována. Věřící se nesmí oddat úpadku nebo lhostejnosti; musí bojovat proti zlu a chaosu, zvenčí a uvnitř.

A jaký tu máme vlastně k ostatním postoj (těm nelidského pokolení)?

V Teokracii jsou lidé dominantní rasou a Pholtus je lidským bohem. 96% obyvatelstva jsou lidé Oeridianskéhoa a Flanského původu. O Nelidech se obecně mluví jako o izolovaných - mají svá vlastní pravidla, kulturu, a náboženství. Nelidská náboženství jsou pro nelidi a nepředstavují zdroj hrozby nebo znepokojení pro duše lidí. Takže trpasličí duchovní Moradina, jimž je poskytnut průchod skrze Pale, se nepokoušejí překonvertovat lidi na své náboženství a Pale oficiálně respektuje praktiky těchto duchovních. Tak dlouho jak nelidé budou ctít zdejší víru a kázat jen svému vlastnímu druhu, Pale bude respektovat jejich záležitosti. V praxi, většina lidí v Pale ne zcela respektuje nelidi. Zatímco jejich náboženství je odděleno od zdejšího, světlo Pholtuse neprosvítá jejich dušemi. Neoficiálně, různí lidé volí vůči nelidem nejrůznější odmítavé způsoby: může jim být nedůvěřováno, může se s nimi nakládat chladně, mohou je litovat, nebo podporovat. Z pohledu meta-gamingu v rámci Pale(u), by hráči nelidských postav měli očekávat, že jejich příležitosti k rozvoji budou omezené kvůli jejich postavení ,,nelidského cizince‘‘. Jsou tu však výjimky. Několik nelidí zcela přijmulo Pholtuse, a někteří z nich se vlastně i stali duchovními nebo zastávají jiné významné pozice. Především púlelfové postupují v Pale(ské) společnosti. S Elfy se nakládá s patřičným respektem, v první řadě protože zabírají Světélkující les směrem na západ, strategické místo mezi částí Pale(u) a Tenhu. Spojenectví s elfy ze Světélkujícího lesa se před několika lety Pale(u) velmi vyplatilo, ve válce proti Iuzem obsazeném Tenhu.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 13. 2. 2006, 14:09

Dneska se pokusím přichystat nějaké ty postavy a nahodím je do davu.
Taky by se mi hodilo, kdyby jste mi dali vědět, kdo všechno příjdete, ať vím, s kým mám počítat. Pište mi to klidně sem.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 14. 2. 2006, 11:18

Jak jste si možná všimli, žádné postavy nikde nejsou. Je to proto, že potřebuji zjistit, jak je to OG webem, podsekcema, atd.. abych to tam mohl vložit. Nechce se mi to dávat sem, protože by to zabralo moc mísata a bylo by to nepřehledný. Posílal jsem zprávu Sylvaenovy, tak počkám, jestli se mi ozve. Pokud ne, tak to holt budu muset hodi sem, každopádně vám dám vědět, kde co máte hledat. Chvilku ještě počkejte.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 14. 2. 2006, 21:00

Takže Sylvaen se mi neozval a já tudíž nevím, jak mám rozumě nahodit postavy na opengamin.cz. Tudíž je hodím sem, ale jen ve stručné podobě:

Barwin Hromsekyra, Trpaslík Bojovník [/b] (zesnul O-) )
Role: Morous, ‘‘taťka‘‘
Barwin se vydal na dobrodružství kvůli hádce se svými soukmenovci, rozhodl se, že jim dokáže, kdo má pravdu. Je to tvrdohlavý, paličatý trpaslíky, který se lehce nechá rozčílit. Umí se dobře ohánět sekyrou a stará se o dospívající dívku Sarianu.

Sariana , žena bojovnice (zabráno Upírem)
Role: Drsná a rázná holka
Sariana je sirotek. Matka zemřela při porodu a otec se ztratil ve válce. Ujal se ji otcův soused, se kterým se však nesnášela a po menší konfrontaci utekla.Sariana je rázná, tvrdohlavá, drzá a nevychovaná holka, která nevěří mužům (kromě Barina) a má silnou averzi k vojákům. Zbraně ji narozdíl od většiny žen celkem lákají.

Valdis, tulák (zabral Invictus)
Role: Hejsek, vejtaha, věčnej optimista
Valdis vyrůstal na ulici. Sam nikdy nepřišel na to, jak se tam dostal. odtud se také naučil své pochybné řemeslo. Je to vejtaha, sobec a pěkně vypočítavej týpek. Vyloženej záporňák to ale není. Má vysoký sebevědomí a do dobrodružství se dostane, páč nebude mít jinou možnost.

Adaris, Bard staré víry
Role: Vypravěč, vyjednávač
Adaris je půl-elf a je Brdem staré víry a starých tradic. Vychovali jej druidové aby ctil přírodu a živl v moudrosti. Zná mnoho starých příběhů, z nichž se snaží poučit. Občas se v něm ale probudí jeho lidská krev a on jakoby ožil. Většinou je rozumný a rozvážný, i když ho to občas popadne a...

Edgar Leodin, Paladin Pholtův (zabral P.HeaD)
Role: Pan šlechtic, Pan šéf, Pan tak trošku namyšlený,Pan...
Edgar je mladík, jedináček z urozené rodiny. Je to začínající rytíř a paladin. I když má v jádru dobré srdce, má horkou hlavu a občas se nechá unést. Pořád se ještě nenaučil nezařazovat lidi podle původu. Utekl z domov z nějakých důvodů, o kterých nechce mluvit, pravděpodobně nějaké chlapecká nerozvážnost. Naučil se celkem dobře zacházet s mečem.

Edelon, Hraničář [/b] (zabráno Pyrimidinem)
Role: Stopař z války, velkej kliďas, pesimista
Edelon je stopař a pohraničník. Vrací se z války, aby si užil trochu ,,klidu'' i když v v hloubi srdce ví, že se bez otevřené přírody a dobrodružství jen těžko obejde. Za všech situací si zachovává kamennou tvář a ledový klid. Na svět se dívá většinou skrze ,,černé brýle'' přesto se však nikdy nezdává. Skřeti jsou jeho zapřísáhlí nepřátelé.

Therina, Čarodějka (posednutá/ovládnutá)
Role: Jemná dívka, zvědavá ženská
Theriena má dar. Ten kdo jí ho dal, si však neuvědomil, kde se narodila. Tím darem je totiž vrozený talent na magii. V Palu se však na takové jako je ona dívají skrz prsty. Pokud člověk nedává bacha, může skončit na hranici. Pracovala jako kuchařka v hostinci, ale po jedné nehodě musela utéct pryč. Pravděpodobně před někým utíká. (Pozn. DM, Theria není zapsaná u církve jako uživatel magie).

brtar Theomar, Kněz Pholtův
role: Mentor, učenec, hluboce věřící
Theomar je kněz. Kněz Pholův a je mu nesmírně oddán. Patří mezi liberálnější duchovní (díky svému učiteli) a na cestu se vydává z mnoha důvodů. Jedním z nich je i vnést vírů do srdcí těch, jež pochybují. Theomar je na svůj věk poměrně moudrý. Snaží se nedávat emoce příliš najevo a pro ostatní se snaží být příkladem.

Agerionus, Kouzelník (zabráno Fritzsem)
Agerionus je kouzelník. Pochází z Věží a slouží v jednom kouzelnickém cechu, jež spolupracuje s církví (musí). Cech má však i své vlastní zájmy. Agerios je ambiciózní mladý muž s celkem bohaté rodiny. Jeho magické dovednosti jsou více než průměrné a překoná je snad jen Agerionusova touha být lepší a jeho cynizmus. Někteří si jej oblíbí, ostatní ho nemohou vystát.

U všech postav jsem naznačil charakteristiku. Berte to jen jako vodítko a inspiraci, vůbec se tím nemusíte řídit. Pokud bude chtít někdo podrobnosti, ať mi napíše. Pokud bude potřeba víc postav, řady dobrodruhů budou rozšířeny. Pokud si chce někde někoho zamluvit, tak to pište do tohoto tématu. Toť zatím vše.

Naposledy upraveno 20.3
Naposledy upravil(a) Bajo dne 20. 3. 2006, 19:35, celkem upraveno 10 x.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Upír >:=

Moje!

Příspěvek od Upír >:= » 15. 2. 2006, 00:41

Zabavuji Sarianu, ženu bojovnici, drsnou a ráznou holku, sirotka! A zbraňofila...

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 15. 2. 2006, 00:45

Yes sir. Zaškrtnuto.
Edit: Posílám emailem nějaké podklady, kdyžtak se mi ozvy.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 5177
Registrován: 9. 5. 2005, 20:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs » 15. 2. 2006, 06:26

Zabavuju si Ageriona...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!

P.HeaD

Příspěvek od P.HeaD » 16. 2. 2006, 14:39

Beru si tohohle Edgar Leodin, Paladin Pholtův tak mi ho nechte nebo ....:-)=

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 16. 2. 2006, 14:43

OK, zachvíli to ho pošlu mailem, dám ti vědět přes ICQ.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 6826
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 16. 2. 2006, 17:49

Těžko říct co bych si vybral, buď toho trpoše, ale zase se mi moc nechce starat o malou holku :D , nebo toho kněze, kněze kdykoliv. Takže si zamlouvám kněze a pokud bude nulový zájem o Barwina, tak si o vemu. Ech, no, ale spíš toho kněze. JO zamlouvám kněze a finito!!!
Iron Within
Iron Without

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 16. 2. 2006, 17:51

O trpoše se neboj, přinejhorším ho povede jeden z DMů. Takže Invictus si bere kněze, ok. Píšu si.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 5177
Registrován: 9. 5. 2005, 20:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs » 20. 3. 2006, 19:25

Chudák trpoš, už to má za sebou $cry$ ... čest jeho památce :-)=

Mimochodem jesi bude Therina-Krysa ještě hráčskou postavou tak si ju zabavuju :-)= O-) :-)=
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 20. 3. 2006, 19:31

Chudák, nechť je mu země lehká.

Therina už není hráčská postava, ale pravděpodobně se s ní ještě setkáte.

Jinak postavy nějaké dopotvořím a upravím výběr.

Upravil jsem výběr postav, před další session bude ještě rozšířen.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host