OG v Brně

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno

Kdy by se měli pořádat OG?

Během týdne (Po,Út,St,Čt)
2
20%
Na konci týdne (Pá,So)
4
40%
Pokud možno dva termíny (jeden tak a jeden tak)
4
40%
 
Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Sniper píše:Qualdezar: hmm, ty toho asi moc o hráčkách v RPG nevíš, že? Sakryš, sežeň si Dech draka - jsou tam nádherné články pojednávající o rozdílu mezi tím co na RPG většinou láká kluky a co holky.
Ale jo, mám předstvu, s některýma hráčkama už jsem hrál. Myslel jsem to spíše jako recesi (myslím že jako ironie by to klidně mohlo zabrat). Ale lkidně jim můžeme rozdávat růže, mněco takového jsem měl v plánu na WoD (nebo upíry), vím že z mách vlastních zkušeností je WoD s holkama o 100% lepší, protože tam dávají ten emocionálně-psychologický podtón, který je tam třeba.
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

OK, OK, ale stejně, co já mám zkušenost, tak hráčky se prostě musí hledat osobně. Hráče nabídka hry dostane, ale málokterá holka ví o nějakém RP. A věřím že by jí to i bavilo, ale ona prostě o takové zábavě neví a letáku neuvěří. V tom je největší problém.
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Sniper: Netvrď mi, že by nějaká hráčka pohrdla bikinami zadarmo. S damage reduction 10/+1.

EDIT: OT?
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Conlai: no, proč mi to připoměl Wizards & Warriors.....

OT? Asi trochu, ale snad neuškodí. A dodatková: kdo je koupí?
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Uděláme sbírku :).

Co takhle se někdy sejít a podiskutovat o OG. Buď někdy po zkouškách, nebo až přijede Dalcor.
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Se mnou leda zítra tak na 10 minut o přestávce v učení UNIXu, pak ve čtvrtek po hře, pokud nějaká bude a pak čert ví. V Brně se ukážů kdo-ví-kdy,
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

2Conlai: Přesně něco v tomdle stylu... i když, mohlo by tam být víc akce... aspoň by mohla mít v ruce ňákou kúúúl zbraň... holky a zbraně, to zabere... vono, jde totiž hlavně o to, aby se na to lidi podívali, tudíž to musí být křiklavý a kýčovitý... manga styl by se hodil, lidem se to líbí...

BTW: ten obrázek je moc hezkej...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Jůů, Conlai umí. :clap: :P

Povedená sranda, pokud budeme mít takové upoutávky, tak rozhodně upoutají. :D Ještě nějakého nasvaleného barbara s obouruční sekyrou a bude vymlováno. :lol:

add. bikiny pro nejhezčí hráčku: abysme ale pak nemuseli kupovat velikost XL.


Ale teď trošku vážně. :wink:
Problém vidím v neočekávanosti efektu takových prezentací a reklam. Chtělo by to někoho kdo má alespoň hrubou představu, jestli se nám tam navalí 20 chlapců pod 15, nebo přijde jeden nad 40. :dance:
Abysme to totiž nepřepískli. I když jde to vůbec přepísknout? S naší mohutnou účastí? Ne asi bude dobře pokud se tam nahrne i těch dvacet prťat, však ono se to protřídí. :s_easy:
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

V červenci bych měl mít víc času než teď, takže bych se ujal role záložního vypravěče. Udělám nějaké dobrodružství a pokud příjde víc lidí, část si převezmu...
Je ale otázkou, jak by to bylo s kapacitou - tj. jestli bychom se do rytíře vůbec vešli.

Rozhodně bych se nějaké té propagaci nebránil, je to open gaming a tak působí dost divně, když tam chodí pořád ti samí lidé. Možná by stálo za zkoušku vyvěsit to na muni.cz, jak navrhoval Markus (nevím, jestli se to nakonec dělalo).
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Neměl bych strach, že to bude mít tak radikální dopad na přísun nováčků. S Conlaiem počítám na místo vypravěče (další dušička lapena :-)= ).
NA Muni se tp ještě nehodilo, protože jsou zkoušky :roll: . Klidně to tam někdo hoďte, pokud se vám chce. Ale pošlete mi předtím ten text, ať mám představu. Já to tatm hodím nejdřív koncem tohoto týdne.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Viděl bych jeden velký potencionální zdroj nových hráčů na který jsem přišel během dnešní půlhodinovky.

Začnem konvertovat magikáře! :-)=

Jsou po ruce, jsou fantasy pozitivní a jsou mladí, tudíž se dají formovat. Muhehe.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Myslím že ti o tom zrovna vědí a očividně je to moc neláká. Není tam ten soutěživý aspekt. Nejsem proti (ale uchýlil bych se k tomu až jako k poslední variantě).
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Neláká je to protože se vzájemně dost straníme, ale kdyby jsme začali se sondáží a pokusili jich pár přetáhnout.
Navíc přijde čas kdy se chlapci změní v muže, a pak je RPG zláká.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Muhehe... dotáhnu pár svých magiců, nechám je mě porazit, aby získaly dobrý pocit a pak si dáme RPG. Podle mě by blo nejskvělejší si něoc nastudovat z Magickovského světa (je o něm hodně věcí, je heroičtější než klasické světy, skoro každý je tam superhodinou, ale čemu to vadí, že?).

Třeba Ravnica není vůbec špatný svět pro hraní RPG, takové pronikání do sídla Upířího rodu jako členové Borosových stráží - oni to znají, osloví je to.
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Sniper píše:Muhehe... dotáhnu pár svých magiců, nechám je mě porazit, aby získaly dobrý pocit a pak si dáme RPG. Podle mě by blo nejskvělejší si něoc nastudovat z Magickovského světa (je o něm hodně věcí, je heroičtější než klasické světy, skoro každý je tam superhodinou, ale čemu to vadí, že?).

Třeba Ravnica není vůbec špatný svět pro hraní RPG, takové pronikání do sídla Upířího rodu jako členové Borosových stráží - oni to znají, osloví je to.
Hmm :think: , tohle není špatnej nápad Snipere.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti