D&D Aréna

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

D&D Aréna

Příspěvek od Alnag »

Přijďte na to nejpodivnější RPG dobrodružství, jaké jste kdy hráli. Dobrodružství v němž nebudte čelit nestvůrám ani zákeřným protivníkům z DMovy hlavy, ale svým spoluhráčům. Utkejte se v největším koloseu světa pro slávu, peníze i moc.
Máte jedinečnou příležitost vytvořit si takové postavy, jaké jste vždycky chtěli, ale nikdy jste se na tu úroveň nedostali. Postavy, po kterých jste toužili, ale nechtěli být označeni za ťuňti a power-playery.

Slovutný vládce Věčného impéria pořádá pro potěchu svou i svého lidu po celý týden gladiátorské hry. Je to místo, kde můžete rychle přijít k penězům, ale stejně snadno i zemřít. Vsaďte si na sebe nebo proti sobě. Taktizujte nejen na bojišti ale i mezi sázkaři. Dojďte až do finále a odneste si kromě vítěžných vavřínů i místo u dvora a hromadu peněz...
Jak už to tak bývá, není všechno tak jednoduché. Mezi jednotlivými koly zápasu se odvíjí řada dalších příběhů. Vstupte do uliček Heliory a poznejte nástrahy, které se točí kolem Velké hry. Možná, že nakonec vaše krev neskrápí písek arény, ale bláto zapadlé uličky v přístavní čtvrti.

-----------
Pravidla (oproti jiným OG) jsou následující:
systém: DnD 3e (měli by jste to znát alespoň přibližně, pokud chcete v Aréně obstát)
pravděpodobný termín: sobota nebo neděle prvního červencového víkendu (bez záruky)
počet účastníků: max. 10 (z toho tady na fóru tak cca osm, aby byla i nějaké volná místa... pro náhodné příchozí i když iluze si o tom nedělám...)
co sebou: šťastné kostky, úsměv na tváři, odvahu v srdci a deník s postavou
tvorba postavy: postavu si připravte podle následujících kritérií (pouze podle pravidel v Core Rulebooks, cokoliv najdete v PHB a DMG se připouští (s vyjímkou mnichů!, neptejte se... prostě mnichy ne) pokud na to splňujte příslušné požadavky...; postavy na 9. úrovni, vlastnosti bodovým systémem s 28 body, počáteční peníze 36 000 gp, životy počítejte jako 1/2 hodnotu max. součtu HP za 2. - 9. úroveň; nezapomeňte, že se vám na 4. a 8. úrovni zvyšují vlastnosti o +1, což není započítáno v bodovém systému...). Až budte tvořit postavu, tak si nezapomeňte nějaké peníze nechat, ať máte zač sázet... Nakupovat můžete i v průběhu turnaje, pokud dobře vsadíte, můžete získat magický předmět, který vám pomůže k dalšímu vítězství... Za postup do dalších kol také můžete získat finanční odměnu. A kšeftovat se dá i jinak.
Naposledy upravil(a) Alnag dne 8. 6. 2005, 11:57, celkem upraveno 1 x.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Ti z vás, kteří by chtěli přijít, zkuste napsat jaké datum by vám víc vyhovovalo... první červencová sobota/neděle/zcela jindy...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

19. června a potom až po půlce července
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

:clap: :clap: :clap:

Prakticky kdykoliv krome prvnich dvou vikendu v cervenci :-)

Tak jsem zvedav, mam obrovsky zajem $D
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

to zní zajímavě a docela bych se seznámil
jsou povoleny i prestižní povolání? (třeba takovej Talon of tiamat či intiate of the draconic mysteres (což je takovej hodne ...no naprdlej monk))
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

Fibrizo píše:to zní zajímavě a docela bych se seznámil
jsou povoleny i prestižní povolání? (třeba takovej Talon of tiamat či intiate of the draconic mysteres (což je takovej hodne ...no naprdlej monk))
Myslim ze Alnag napsal dost jasne jak tvorit postavu $D
( tvorba postavy: postavu si připravte podle následujících kritérií (pouze podle pravidel v Core Rulebooks, cokoliv najdete v PHB a DMG se připouští (s vyjímkou mnichů!, neptejte te... prostě mnichy ne) )
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Ok, jak to tady tak zatím vyznívá, lepší bude až druhá polovina července že? No ještě uvídíme...

Warhammer má pravdu. Povoleny jsou jenom Core Rulebooks. Důvod je zcela prostý. I když bych rád, nemůžu sledovat produkci všech vydavatelství d20 knížek, ba ani všechno co vydává WotC. Navíc, lidi by si mohli stěžovat, proč tohle jsem povolil a támhleto zamítnul. Core Rulebooks mají všichni, nebo alespoň většina. Není takový problém je sehnat (někde na netu...). A jsou to rovné podmínky. $:)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Teď mi napsal Moonlight že se hlásí, bohužel si nepamatuje ani Nick (asi eXorcius) natožpak heslo
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

A co takhle SRD (případně bez prestižek). To by bylo možná úplně nejjednodušší, každý může stáhnout legálně z netu a všichni mají zaručeně totožná pravidla. Někteří lidi totiž mají možná koupenou 3.5, ale nevlastní 3e a jsou tam jisté rozdíly.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

škoda, Initiate by tam dokozal divy (zvláště ta jeho frightful presence)
když tak skusím předělat prestižky z dracomoniconu do geinu
Pabouk

Příspěvek od Pabouk »

Já bych do toho šel. Nejvíc by se mi hodil druhej až třetí týden v červenci (cca 7. - 22.), na začátku července vůbec nemůžu.

Budu se těšit.

Jo a ještě nějakou blbou otázku ohledně postavy.... nóóó... tak třeba... a mohl bnych si vzít mnicha? :wink:
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

Quasit píše:A co takhle SRD (případně bez prestižek). To by bylo možná úplně nejjednodušší, každý může stáhnout legálně z netu a všichni mají zaručeně totožná pravidla. Někteří lidi totiž mají možná koupenou 3.5, ale nevlastní 3e a jsou tam jisté rozdíly.

Myslis ze tady nekdo nema ani v .pdf zakladni prirucky? $D jen me to prekvapilo ze i kdyz to nekoho nezajima tak 3rd E se mu urcite nekde na hadru vali, nebo to neni problem nekde sehnat, behem par minut.... spis me sokovala slova jako: legalne, koupenou..... Uplne jsem se z toho osypal a musel utect na DC. $D

BTW Alnag chce core tak bude Core, je to to nejlepsi co je a zaruci to vyvazenost :-)

A toho monka si teda muzu vzit jo? Vzdyt to od tveho milovaneho clerika neni tak daleko :-) $P
Uživatelský avatar
Beowulf
Příspěvky: 131
Registrován: 7. 6. 2004, 14:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Beowulf »

Nevim co furt máte s těma mnichama :>:o/ Chcete mnicha? Františkána na vás!!! :-)=
P.S.: Předběžně říkám, že bych do toho taky šel, ale kdyby nebylo místo, tak bych se klidně i jenom koukal. Vyhovující termíny jsou shodné s Paboukovýma.
Největším potěšením v životě muže je svlékat ženu a oblékat ragbyový dres.
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

Beowulf píše:Nevim co furt máte s těma mnichama .
$D já nic, mě neberou ale kdyz je ma Alnag tak rad tak proc mu neudelat radost?? :-)))
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vcera jsem v DM Genie pocal tvorit postavu s nekolika malo prekvapenimi, poslu Alnagovi ASAP, chtel jem to udelat uz vecer, ale zjistil jsem ze kdyz jsem poustel po byte osmaky prekousali mi telefonní linku. Takze jsem doma bez netu.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti