[+] [Steampunk] Pára a magie

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3796
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: [+] [Steampunk] Pára a magie

Příspěvek od Selhan »

"You sure you want to do this? Once we go in, there's no going back" - myslíte, že dnešní filmové trailery píšou nějací indičtí stážisti všichni ze stejného phrasebooku? Aspoň ty kulisy ale vyrenderovali pěkné.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: [+] [Steampunk] Pára a magie

Příspěvek od eerieBaatezu »

No teď jak byla E3, tak tam byl trailer na Anthem a ten měl tak extrémně klišé hlášky a momenty, že jsem nevěřil, že si to vůbec dovolili tam dát.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: [+] [Steampunk] Pára a magie

Příspěvek od Pieta »

Obří minotaur a pavouk v Tolouse

Myslím, že dnešní kolo oblíbené hry "najdi šíleného vědce" bude hodně jednoduché.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: [+] [Steampunk] Pára a magie

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Selhan píše: 14. 6. 2018, 08:18 "You sure you want to do this? Once we go in, there's no going back" - myslíte, že dnešní filmové trailery píšou nějací indičtí stážisti všichni ze stejného phrasebooku? Aspoň ty kulisy ale vyrenderovali pěkné.
Stážisti? To už bude normálně plně outsourcnuté.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: [+] [Steampunk] Pára a magie

Příspěvek od Pieta »

Možná se jen snaží mluvit řečí mladé generace? Jsem si jistý, že jsem tuhle řeč slyšel v asi tak osmdesáti počítačových hrách, a znamená to normálně "když půjdeš dopředu, budeš muset porazit bosse, než se budeš moct vrátit".
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 5 hostů