Drowové

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Drizzt_luke
Příspěvky: 114
Registrován: 18. 10. 2003, 21:15
Bydliště: Frýdek-Místek, případně Zapomenuté říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt_luke »

Drizzt píše:.. a spávně, ještě řped ní Vhaeraun, začali zajímat. akorát jsem se nechtěl hádat s Dalcorem... :>;o)
No jasně..všechno abych odmakal (a pak za to schytal :D ) já co? :>:o/ $D
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Drizzt_luke píše:
Drizzt píše:.. a spávně, ještě řped ní Vhaeraun, začali zajímat. akorát jsem se nechtěl hádat s Dalcorem... :>;o)
No jasně..všechno abych odmakal (a pak za to schytal :D ) já co? :>:o/ $D
Ale neboj, ti červení draci stejně půjdou po mě... $D Ty jsi totiž někde ztracenej v astrální rovině $D .
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

A já říkám že máš pravdu, ale museli nějak černě vzniknout, ne? A jestliže jsou elfové stvořeni z krve a slz Corellona Larethiana ...

... vlastně to nevylučuje ani že Ilythiiri vznikli stejně, vždyť Masked Lord a Dark Maiden jsou také děti Corellona a Araushnee - Lloth. A otázka tuším padla jak vznikli drowové - To že byly pod zem zahnání na konci Koruních válek je mi velice dobře známo. Četl jsem několikrát Cormanthyr: Empire of the Elves a Fall of Myth Drannor.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Dalcor píše:A já říkám že máš pravdu, ale museli nějak černě vzniknout, ne? A jestliže jsou elfové stvořeni z krve a slz Corellona Larethiana ...

... vlastně to nevylučuje ani že Ilythiiri vznikli stejně, vždyť Masked Lord a Dark Maiden jsou také děti Corellona a Araushnee - Lloth. A otázka tuším padla jak vznikli drowové - To že byly pod zem zahnání na konci Koruních válek je mi velice dobře známo. Četl jsem několikrát Cormanthyr: Empire of the Elves a Fall of Myth Drannor.
To máš pravdu. Z historického hlediska je rozdíl mezi drowy a temnými elfy... :clap:
Black Wolf

Příspěvek od Black Wolf »

Chci vás požádat o radu.
Chci založit dům, ale ten by se věnoval hlavně řemeslnictví a sdružoval by řemeslníky všech oborů. Existuje nějaký podobný dům anebo by to byla blbost? Jaký je váš názor?
A ještě něco. Dům by kdyžtak vedla matrona, ale nevím, jaké "hodnosti" by měli ostatní členové. Kdyžtak nějaké navrhněte.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Black Wolf píše:Chci vás požádat o radu.
Chci založit dům, ale ten by se věnoval hlavně řemeslnictví a sdružoval by řemeslníky všech oborů. Existuje nějaký podobný dům anebo by to byla blbost? Jaký je váš názor?
A ještě něco. Dům by kdyžtak vedla matrona, ale nevím, jaké "hodnosti" by měli ostatní členové. Kdyžtak nějaké navrhněte.
He? Nějak tam nevidím to nejpodstatnější... kněžky, bojovníky, mágy, bojovníky/mágy, vrahy, lovce, nekromanty, žoldáky,...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Black Wolf

Příspěvek od Black Wolf »

Eleshar_Vermillion píše:
Black Wolf píše:Chci vás požádat o radu.
Chci založit dům, ale ten by se věnoval hlavně řemeslnictví a sdružoval by řemeslníky všech oborů. Existuje nějaký podobný dům anebo by to byla blbost? Jaký je váš názor?
A ještě něco. Dům by kdyžtak vedla matrona, ale nevím, jaké "hodnosti" by měli ostatní členové. Kdyžtak nějaké navrhněte.
He? Nějak tam nevidím to nejpodstatnější... kněžky, bojovníky, mágy, bojovníky/mágy, vrahy, lovce, nekromanty, žoldáky,...
A kdo myslíš, že to asi povede? Nějaká obyčejná řemeslnice?
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Matre, kdo asi tak jiný? :>:o/
Black Wolf

Příspěvek od Black Wolf »

Správně, a ten dům chci založit v NWN, kde se postavy mohou věnovat řemeslu a tak chci shromáždit řemeslníky a ovládnout trh. :-)=
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Mno a co my jako s tím? :>:o/
Black Wolf

Příspěvek od Black Wolf »

Nic, zapomeňte na to, když si ani neumíte přečíst, co píšu výše.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ne, číst co je výše opravdu umíme. Podívej, tady jde halvně o tvou fantasii. Drowí měta se liší každé od každého, tkaže prostě nejde vytvořit jeden stereopytpní dům, podle kterého by se řídila tvorba ostatních.
Jaký je můj názor? > Dělej si co chceš, my ti v tom bránit nebudeme.
Co se týče hodností, tak to výše popsal Eleshar. Ty k tomu řpihoď akorát obyčejné řemeslníky, jako jsou kovotepci, koželuhové (či sand koželuzi? nejsem si jist) a podobně... A halvně nezapomínej, že hlavní slovo má Matre, následují ji nejvyšší kněžky, po nich kněžky, atd...
mater

Příspěvek od mater »

Themida píše:
Jerson píše:Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Souhlasím s Jersonem. Kolik jste už kdo poznali drowů, že je máte tak neradi? Já tedy bohužel znám jenom Drizzta, ale i tak / nebo spíš právě proto mi přijdou drowové docela sympatičtí... sice tvrdohlaví, ale sympatičtí $D

to EH: A znám spoustu mnohem větších mrch, i z rodu hobitů!
já mám drowíky opravdu rád(možná proto, že jsem DM a využívám je k mým nečestným praktikám ) )jinak jsou to hezcí kluci a rád za ně hraju i sám...mám rád jak se na mě ty lidi tvářej O-)
Black Wolf

Příspěvek od Black Wolf »

Nemáte doma někdo nejnovější edici pravidel AD&D? Potřebuji zjistit, zda se tam píše, zda drowové mají SR či nikoliv. Popř pokud ano, tak jaká je hodnota a jak se počítá a na jakém lvl ji dostane.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

SR

Příspěvek od LZJ »

Black Wolf píše:Nemáte doma někdo nejnovější edici pravidel AD&D? Potřebuji zjistit, zda se tam píše, zda drowové mají SR či nikoliv. Popř pokud ano, tak jaká je hodnota a jak se počítá a na jakém lvl ji dostane.
SRD pro DnD 3.5 praví:
WoTC píše:Spell resistance equal to 11 + class levels.
A jestli DnD nebereš jako nejnovější edici ADnD, tak nevím 8)
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti