Drowové

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

A hlavne mi tezce pripomina Easleyho ze Sojournu :)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Liveindeath

Příspěvek od Liveindeath »

Justin Sweet má prostě takovej styl, ale mě se fakt líbí (a já myslim že je to právě správně, že mu neni vidět přímo do xichtu, ba ani pořádně profil).

Nevíte náhodou kde by se dali sehnat portréty z IWD ve velkym formátu?
Několik mám ještě z IWD stránek který už jsou zrušený - dělal je Jason Manley, má dokonce své stránky, bohužel nevim jak se na nich k těm portrétům mám dostat a jestli tam vůbec jsou. Byl bych opravdu nesmírně vděčný.

To Dalcor: To je člověče stejný jako s Karamonem, Raistem a ostatníma - některý obrázky jsou perfektní, ale dost je jich příšernejch (a to jsou třeba od stejnýho autora).

PS: Ještě se mrkněte na těch stránkách s tim "ošklivim Drizztem" :>:o/ , je tam perfektní gimli a boromir (ale možná jen zase podle mě :>:o/ )
Uživatelský avatar
Drizzt_luke
Příspěvky: 114
Registrován: 18. 10. 2003, 21:15
Bydliště: Frýdek-Místek, případně Zapomenuté říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt_luke »

Liveindeath píše:Takže pánové - řekl bych, že tohle je zatim best Drizzt jakýho jsem kdy viděl
http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... IZZTj.html
Mě se zdá celkem v pohodě :)..sweet tak prostě kreslí a tohle je podle mého nice obrázek, opravdu se mu povedl :clap:
Liveindeath

Příspěvek od Liveindeath »

Alespoň že někomu se líbí. :roll:
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Liveindeath píše:Alespoň že někomu se líbí. :roll:
Mně se taky líbí. Sice ten odstín kůže je prapodivný, ale jinak je to v celku dobrý...
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

to Liveindeath: Sweet je skvělý, jeho malby se mi líbily už v Icewind Dale, jen jsem jaksi nevěděl, jak se autor jmenuje a byl jsem líný si to zjistit. $D
Obratem jsem si stáhnul i zbytek obrázků, takže díky za link.
Uživatelský avatar
hartmi
Příspěvky: 77
Registrován: 25. 4. 2004, 13:37
Bydliště: Plzeň, Brno (ve skutečnosti Útěšín, Beregost, nebo Praag)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hartmi »

Jerson píše:Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Na mym světě buď nebudou žádný, nebo budou hodně daleko od všech. Drowové se mi zdají jako dominanta FR.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

hartmi píše:
Jerson píše:Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Na mym světě buď nebudou žádný, nebo budou hodně daleko od všech. Drowové se mi zdají jako dominanta FR.
Dominantnou FR nejsou, tou jsou lidi a orkové (obou je jak krys). Ber to z pohledu, že v takovém Menzoberranzanu žije asi 20,000 drowů a je to jedno z největších drowích měst v FR. Drowích měst je něco kolem 50 (snad, přesný počet ti neřeknu, protože ho ani sám neznám a mapu Temných říší mám doma na stěně a nemám ji tady na kolejích.) + nesčetně různých malých kolonií a strongholdů...
Fingolfin

Příspěvek od Fingolfin »

Mne sa tiez paci ten obrazok.. ako celok. Nie len Drizzt, ale aj cela sceneria a atmosfera, ktora ide z toho obrazku. Podla mna je to uzasne podarene. Nemusi mu byt predsa furt vidiet do tvare.. takto to ma taky monumentalny nadych 8).

A tiez dik za galeriu, fakt fajnaaa :D.
Fingolfin

Příspěvek od Fingolfin »

Len to ma zaujima, ze kto je (kto su) toto? :roll:

http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... wblck.html
http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... male1.html

Tie zlte vlasy su fun. Pekny kontrast.
Uživatelský avatar
Drizzt_luke
Příspěvky: 114
Registrován: 18. 10. 2003, 21:15
Bydliště: Frýdek-Místek, případně Zapomenuté říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt_luke »

Fingolfin píše:Len to ma zaujima, ze kto je (kto su) toto? :roll:

http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... wblck.html
http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... male1.html

Tie zlte vlasy su fun. Pekny kontrast.
To není nikdo konkrétní..jsou to jen portréty pro drowa/muže a drowa/ženu do hry Icewind Dale 1 a 2 <- tzn. že nějaké z tvých postav mohou mít tyto portréty :)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Fingolfin píše:Len to ma zaujima, ze kto je (kto su) toto? :roll:

http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... wblck.html
http://www.justinsweet.com/GALLERY/ILLU ... male1.html

Tie zlte vlasy su fun. Pekny kontrast.
Tak tyhle právě zrovna nemusím...
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3749
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Nejde mi jedna vec do hlavy: preco maju drowovia ciernu pokozku? Ak su to tvory, ktore ziju stale resp. vacsinou pod zemou, tak ich pokozka by mala byt snehobiela, lebo slnko nevidia ako je rok dlhy. Naopak taki ludia, zijuci v oblasti rovnika stale na slnku, ti su cierny ako uhol...
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18569
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Ale v Temných říších není věčná temnota... A představ si, jak by asi drowovi bylo, kdyby přišel do nějakého jenom lehce osvětleného místa (třeba svítící houby) a nějaký blbec ho obarvil na bílo... Prostě jim to pomáhá s temnotou splynout dokonale, protože ne všude musí být.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Ehm dvě věci:

Jerson - v novém settingu o kterém se zmiňuji nebudou žádní drovové jsen hlubiní a veskrze kladní až neutrální elfové (Modrej Drizzt!!!!!).

Drizzt - Menzoberanzzan je jedno z menších měst, ale rozhodně jedno s nejmocnějších kvůly Favor o Lloth for house Baenre.

Justin Sweet - některé obrázky má skvělé, nekteré příšerné - je to malířským stylem - attn Liveindeath - ano máš pravdu - některé obrázky Raista a Karamona jsou hrozné některé super. Já se pouze vyjadřuji že Sweetův Drizzt se mi vůbec nelíbí. Preferuji Easleysho ze Sojournu, Brom 2x (Legacy of Drow CE a jedna stand alone kresba, kterou nevím kam přiřadit), Lockwood (Sea of Swords a The Tousand Orcs) a Alan Smith.

Mimochodem drowové jsou i v Dragonlance, aledivím se že to Margaret s Tracym povolili.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], KDolecek a 4 hosti