Zapomenuté kostky

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Quartsik
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 2. 2018, 11:45

Zapomenuté kostky

Příspěvek od Quartsik »

Ahoj pařani! Určitě znáte ten pocit, když si chcete zahrát Dračí doupě, nebo jinou hru a zjistíte, že nemáte po ruce všechny potřebné kostky.... Pro tyto případy jsem vytvořil jednoduchý simulátor házení kostkami, kde si můžete navolit hod jednou až šesti kostkami a vybírat můžete z kostek D4, D6, D8, D10, D12 a D100. Aplikace je dělaná ve 3D a hod kostkami se řídí podobnými pravidly fyziky, jaké fungují i v reálném světě, tudíž kostky simuluje opravdu věrohodně.... Odkaz na aplikaci je tu https://play.google.com/store/apps/deta ... per.Dice3D a pokud si ji někdo stáhnete, tak budu rád za zpětnou vazbu :) Quartsik
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od Paul »

Ocenil bych tam okénko, kde by se objevil výsledek.

A d6 by mohla být kulatější. :D
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Quartsik
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 2. 2018, 11:45

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od Quartsik »

Díky za zpětnou vazbu :) Výsledek jsem zvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl to nechat jen na těch kostkách.. A s tou D6 máš pravdu, působí dost hranatě a někdy dělá trošku problémy :) Zaměřím se na to.. Díky
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od Paul »

Ten výsledek by tam měl být alespoň u d4ek, nebo bys měl změnit ru spodní stranu za vrchol c výsledkem, dole nejde vidět (nebo jde, ale těžce).
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od Sarsaparillos »

A to ti nepřijde blbé psát sám sobě recenzi a dávat hodnocení? Bleh.
Quartsik
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 2. 2018, 11:45

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od Quartsik »

Ten výsledek v příštím releasu doplním.... Co se týče recenze napsané sám sobě, tak odpověď zní, že mi to blbé nepřijde.. Jelikož mám zkušenost z vývoje aplikací i z profesního života, tak vím, že v reálu to funguje tak, že v momentě, kdy nějaká společnost vydá novou aplikaci, tak okamžitě stáhne,ohodnotí a napíše recenzi ze všech zařízení, které má k dispozici... Někteří jdou dokonce tak daleko, že si zaplatí junk traffic, čímž si zajistí, že např. 1000 lidí stáhne aplikaci, dá pět hvězdiček a odinstaluje.... Za situace, že si tam napíšu jednu jedinou recenzi se mi to opravdu jako nekalé jednání nejeví :)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od crowen »

rolz.org anyone?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuté kostky

Příspěvek od Jerson »

Možnost vyhrát Elder kostky

(A taky nekromancie tohoto náhodně nalezené tématu o kostkách - jsou vlastně takové generátory ještě potřeba, když to zvládá Google?)
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Antharon, Pieta a 2 hosti