Zabíjení jako běžná věc

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Jerson píše: 14. 7. 2018, 10:31A mluvíš o holkách, se kterými hraješ přes net, na nějakém herním portálu? Protože tenhle názor (že holky hledající hry, kde budou dobývány si kompenzují chybějící vztahy v reálném životě) jsem slyšel od některých svých spoluhráček.)
Nope, o lidech, které znám osobně, já se s tímhle potkávám v hrách, které hrajeme normálně face to face.
Jerson píše: 14. 7. 2018, 10:31A u rape fantasií - to jsem ve dvou případech zažil taky, ale mluvím spíše o případu, že tyhle holky sex ve hře ano nechtějí. Spíš hrajou smutného, občas nrpidkzdbrho kluka, kterém se jeho aktivnější spoluhráč mzdu pořád věnovat, rozveselovat ho, nebo prostě se o cosi snažit. Takže spíše attention whores. Nicméně hra s nimi mě silně nebaví, takže mě zkušenosti jsou spíše kusé a vychází z toho, že když nějaká holka spamuje skupiny podobnými nabídkami,, tak se podívám na její profil, případně se na ni zeptám spoluhráček, které ji znají.
Jooo, atention whoring! Věnuj mi pozornost, všímej si mě, opečovávej mě, říkej mi, jak jsem úžasná, skvělá a výjimečná a já přitom nehnu ani prstem, abych si takovou pozornost něčím zasloužila. Nasrat. A přitom - jak ty lidi znám osobně - tak to nejsou žádné uťápnuté chudinky, mají přátele, vztahy, někdy i manžely a děti.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Jerson »

Sadako píše: 14. 7. 2018, 13:49 Nope, o lidech, které znám osobně, já se s tímhle potkávám v hrách, které hrajeme normálně face to face.
Aha, já právě mluvím o holkách, které obvykle moc reálných vztahů nemají. Ale možná má tohle chování nějakou jinou příčinu, společnou oběma takovým skupinám.
Spíše jsem si povšiml toho, že snad všechny moje spoluhráčky buď neměly žádný vztah, nebo v něm byly či jsou nespokojené. Dvě z nich si našly lepšího kluka a přestaly hrát RPG úplně (i když zrovna u nich nešlo o attention whoring), a při hovoru s dalšími spoluhráčkami se s tímto fenoménem zprostředkovaně setkávám vícekrát, když mluví o tom ,že si spoluhráčky našly kluka a už je hra nebaví
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 4 hosti