Tybletop Simulator: Náhrada za roll20?

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě. Metody hraní, tvorba příběhů a postav, ale třeba i náhodné nápady pro fantasy a všelijaká jiná obecná témata.
Odpovědět
Ryoto

Tybletop Simulator: Náhrada za roll20?

Příspěvek od Ryoto » 21. 3. 2015, 14:40

Ahoj, hledal jsem na d20.cz a i tady na rpgfóru, ale nikde jsem o tom ještě nenašel žádnou zmínku, tak pro případ že o tom nikdo neví tak jen oznamuji že se na steamu objevila docela zajímavá věc.

Je to jednoduchý Tabletop Simulator, který má podle toho co jsem viděl obrovský potenciál. Na youtube už toho několik je ale na ukázku třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=873S2P2O-5s

Zajímalo by mě co si o tom myslíte a zda by v české komunitě pak nemohli vzniknout třeba nějaké live streamy s tímto softwarem.

Aljen
Kontaktovat uživatele:

Re: Tybletop Simulator: Náhrada za roll20?

Příspěvek od Aljen » 30. 3. 2015, 20:18

Nevyzera to zle, len je to nieco uplne ine ako roll20.
Prebehol som par videi a (okrem hroznych GMov) a moc ma to netotok. Samozrejme zavisi od toho ako rychlo sa da ta scena pripravit - v roll20 predsalen je to otazka chvilky aj s kreslenim mapy a naviac journal, handouty a viacere strany to je nieco co mozno tato aplikacia tiez ma ale som to nevidel.

Nieco podobne bola davnejsie Taebl.com (zrejme chcipol :( ) bol zadara a dali sa v nom v poho hrat aj obskurnejsie RPG.
Avsak tiez nemal tu informacnu vrstvu.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!

Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“