[Praha] Záskok

Komunitní sekce o akcích a hrách. Diskuze o veřejných akcích a conech, seznamka pro shánění spoluhráčů, družinové diskuze a sekce pro domluvu s vašimi spoluhráči.
Odpovědět
Trevenorboven

[Praha] Záskok

Příspěvek od Trevenorboven » 21. 1. 2013, 21:24

Hledám minimálně jednoho osobu na hru GURPS ve světě Warhammeru fantasy. Na multikampaň - vysvětlení níže.

Neznalost GURPSů a/nebo Warhammeru NEVADÍ !

Ale vadí nedostatek fištronu. Potřebuju někoho, kdo zvládne hrát démonickou příšeru, která se pohybuje jenom v noci, po celé říši a je v podstatě jedním z hlavounů klíčové zákulisní organizace.

Konkrétně mi jde o tohle : máme zaběhnutou hru, do které už v podstatě nepříjímáme hráče. A v té se střídáme v masterování. Nicméně děje se nám trochu větví a v jedné části hry, kterou jsem masteroval já, došlo k takovému dost nepříjemnému incidentu a po něm se po stopách postav vydává taková vošklivá potvora. Tu vošklivou potvoru, bych chtěl, aby si někdo zahrál. A třeba i její kumpány, pokud by Vás bylo víc, to by mi vůbec nevadilo. Je to celkem high level. Ale chtěl bych si to s někym zahrát, abych to nemusel určovat sám. Prostě další sranda do mlejnku.

Tak se ozvěte.

Trevenorboven

Re: [Praha] Záskok

Příspěvek od Trevenorboven » 8. 2. 2013, 15:44

Sim Vás smažte to tu někdo, už jsem našel hráča. Dik
Válka neni cukr.

Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a družinové sekce“