Hledám partu v Praze

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Gaidjin
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 5. 2012, 20:38

Hledám partu v Praze

Příspěvek od Gaidjin »

Zdravím,
jmenuji se Michal je mi 25 a hledám partu na hraní v Praze. Mám zkušenost s DnD (3 a 3,5) a Vampire (VtM, NWoD) ale rád se naučím i něco nového. Pište mi sem, nebo na mail: michael3948@hotmail.com. Hezké hraní :wink:
Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 6
Registrován: 1. 9. 2011, 23:24
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Citron »

Ahoj,
taky bych si zase po case neco zahral (DnD, WoD, ...). Pridal by se nekdo dalsi?
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4148
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Sparkle »

Gaidjin píše:Zdravím,
jmenuji se Michal je mi 25 a hledám partu na hraní v Praze. Mám zkušenost s DnD (3 a 3,5) a Vampire (VtM, NWoD) ale rád se naučím i něco nového. Pište mi sem, nebo na mail: michael3948@hotmail.com. Hezké hraní :wink:
Ahoj, jestli máš čas teď ve středu večer, můžeš se stavit u nás na GURPSy, dohrává se tam oneshot rozjetý minule (postavy jsou předpřipravený, dá se do toho přidat za pochodu) a pokud by se ti to zalíbilo, plánuje se pak nová dlouhodobější kampaň od začátku s novými postavami které si už každý vyrobí sám.

Odkaz na tu událost: http://www.mephit.cz/cs/prodejna-a-klub ... titi-pioni
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Nossie »

Citron píše:Ahoj,
taky bych si zase po case neco zahral (DnD, WoD, ...). Pridal by se nekdo dalsi?
Tak za mě jedině Wod $D , psala jsem mu na mail, tak uvidím, co napíše.
Psala jsem, že hraju WoD s přítelem, nemám zkušenost s vyprávěním pro víc lidí, ale třeba je čas to změnit $D
Pokud bys chtěl dělat vypravěče, tak pak už bych se vůbec nebránila 8)
Bydlíme na praze 4, Kamýk. Čas máme buď o víkendu nebo po domluvě někdy navečer v týdnu.
Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 6
Registrován: 1. 9. 2011, 23:24
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Citron »

Nossie píše: Tak za mě jedině Wod $D , psala jsem mu na mail, tak uvidím, co napíše.
Psala jsem, že hraju WoD s přítelem, nemám zkušenost s vyprávěním pro víc lidí, ale třeba je čas to změnit $D
Pokud bys chtěl dělat vypravěče, tak pak už bych se vůbec nebránila 8)
Bydlíme na praze 4, Kamýk. Čas máme buď o víkendu nebo po domluvě někdy navečer v týdnu.
Já jsem z Libně (vlastně z Liberce, ale momentálně v Libni :-) a časem bych to viděl podobně..

WoD mě hodně láká, ale zatím jsem ho nehrál (mám doma nějaké knížky - jednu dobu to vypadalo, že budu mít s kým hrát, ale nedopadlo to). Takže vyprávění by přinejmenším prozatím bylo na někom jiném ;-)
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Nossie »

Tak já jsem pro, knížek mám požehnaně, mám všechny rozšíření nWod :)
Ale zatím sme se dostali jen k Requiemu a pak sme hráli, ale nedohráli takový crossover Requiemu a Changelingů.

Tak vyprávění by teda asi zbylo na mě, tak pokud nevadí, že ze začátku se budu asi trochu stydět, tak snad to nějak zvládnu $D

kdyžtak mail na mně: the.vinculum@gmail.com
Gaidjin
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 5. 2012, 20:38

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Gaidjin »

Zdravím,
Je to skvělé že se to tu tak hezky rozjelo, rád se stavím na ty GURPSy ve středu. Ohledně WoD, Nossie, budeš dělat vyprávěčku! :D
Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 6
Registrován: 1. 9. 2011, 23:24
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Citron »

Gaidjin píše:Ohledně WoD, Nossie, budeš dělat vyprávěčku! :D
A máš to, Nossie! :D
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Nossie »

No ale žádný stížnosti pak nepřijímám $D
Budete se mnou muset mít trošku trpělivost, ale budu se snažit, aby byli všichni spokojeni.

Citron: kdyžtak mi na sebe dej nějaký kontakt email nebo nenáviděný facebook, ať se můžeme nějak domluvit :>;o)
Gaidjin: Super, budu se tedy těšit ve středu na Gurpsech :wink:
turek

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od turek »

Dobrý den,
jmenuju se Marek, je mi 22 a také bych se rád přidal nebo našel nějakou pražskou skupinu a začal hrát.
Mám zkušenosti s DnD (3,5) a zhruba pár her za sebou. Většinou hraju paladina, trpaslíka.

Každopádně pokud by tu byla možnost, rád bych se nějak aktivně zapojil.
Ashtoreth
Příspěvky: 4
Registrován: 4. 9. 2011, 20:01

Re: Hledám partu v Praze

Příspěvek od Ashtoreth »

turek píše:Dobrý den,
jmenuju se Marek, je mi 22 a také bych se rád přidal nebo našel nějakou pražskou skupinu a začal hrát.
Mám zkušenosti s DnD (3,5) a zhruba pár her za sebou. Většinou hraju paladina, trpaslíka.

Každopádně pokud by tu byla možnost, rád bych se nějak aktivně zapojil.
Ozvi se mi, uvidíme, co bychom vymysleli...
ICQ: 161094483
gtalk/jabber: anatole.noir@gmail.com
FB: Josef Anatole Krepela
mail: anatole.noir@gmail.com

Zatial

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“