Otevřené hraní RPG - klub Tomovy hry, Praha Smíchov

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od York »

York píše:Pokud nenastane nějaká živelná katastrofa, tak se v úterý 29. 5. 2012 od 18:30 v klubu Mephit odehraje první otevřená testovací hra nově vyvíjeného RPG s pracovním názvem Dakara.
Žádná živelná katastrofa kupodivu nenastala, takže: Děkuji všem za účast!

Pocit z toho mám vcelku dobrý (jen škoda, že na to bylo tak málo času) a odnesl jsem si z toho spoustu přínosných nápadů a podnětů. Obzvláště zajímavý byl souboj mágů, protože to byl jeden z hlavních bodů, které jsem chtěl vyzkoušet (a přišlo mi, že až na trochu moc improvizované používání fint při kouzlení to fungovalo celkem dobře).

Kdyby se vám náhodou chtělo ještě mi k tomu něco napsat (ideálně co nejdřív, dokud to máte v živé paměti), budu převelice zauzlován.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Quentin »

Sparkle píše:Takže jestli to chápu dobře, jsme v tuto chvíli tři hráči - Jesus, Nossie a já, a dvě místa jsou ještě volná?
Můžu taky dorazit? :)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Sparkle »

Quentin píše:
Sparkle píše:Takže jestli to chápu dobře, jsme v tuto chvíli tři hráči - Jesus, Nossie a já, a dvě místa jsou ještě volná?
Můžu taky dorazit? :)
Jo, určitě doraž!
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od apophis »

Tak nějak... ozval se mi jeden klučina z Aragorn.cz, že by přišel. Takže to už je vlastně ideální počet... Maximálně bych rád hrál s 5-6 hráči. Ta hra není stavěná na víc.
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Quentin »

apophis + Jesus, Nossie, Sparkle, aragornkid, Quentin

takže ok?
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Sparkle »

Dobře, je zarezervovaný stůl v Mephitu v zadní místnosti na tento pátek na 17:00. Napíšu to do programu jako opengaming a zpropaguju že je 1 volný flek, pokud by se našel ještě jeden zájemce tak já vynechám, manžel je dost unavený takže bych ho v pátek spíš nechala odpočívat a věnovala bych se špuntům. Samozřejmě kdyby lidi na poslední chvíli odpadli tak dojdu.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Jesus »

OK, v pátek tam budu po páté.

Pavel
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Nossie »

já teda až v 6 :)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od York »

Hmm, tak jsem zjistil, že zítra (1.6.) se na Smíchově hned velde Mephitu koná Con na vrbě zhruba od 15:00 do 19:00. Tak trochu přemýlším, že bych využil možnosti spojit příjemné s ještě příjemnějším, když už je to obojí na prakticky stejném místě a téměř to navazuje. Pokud tedy platí, že by se ještě našlo místo v poslední lavici u okna.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Sparkle »

York píše:Hmm, tak jsem zjistil, že zítra (1.6.) se na Smíchově hned velde Mephitu koná Con na vrbě zhruba od 15:00 do 19:00. Tak trochu přemýlším, že bych využil možnosti spojit příjemné s ještě příjemnějším, když už je to obojí na prakticky stejném místě a téměř to navazuje. Pokud tedy platí, že by se ještě našlo místo v poslední lavici u okna.
On se mezi tím přihlásil ještě jeden zájemce, ale jestli bys stejně plánoval být na Smíchově, tak asi ničemu neublížíš když se stavíš, co kdyby volný flek ještě byl :) je to tak Apophisi? :)

případně když by ses nevešel na rpg, můžeš si dát magicový draftík :)
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od York »

Sparkle píše: On se mezi tím přihlásil ještě jeden zájemce, ale jestli bys stejně plánoval být na Smíchově, tak asi ničemu neublížíš když se stavíš, co kdyby volný flek ještě byl :) je to tak Apophisi? :)
Ok, tak já se možná stavím.
Sparkle píše: případně když by ses nevešel na rpg, můžeš si dát magicový draftík :)
Tak na to zapomeň. Ale klidně se na hraní podívám i jako nehráč :)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od York »

apophis píše: Uvažuji o jednom pěkném hraní Wandering Monster High School - chci si znovu odmástrovat hru ještě před jejím ostrým hraním na GameConu.
Čistě z memorovacích a mástrovacíh komunikačně organizačních zkušeností, které takto rád naberu.

Pěkné to bylo. Jen bych si při zpětném pohledu vybral jinou postavu a jiné cíle, a to ideálně tak, abych měl jeden soukromý a jeden alespoň s někým společný (nebo jinak propojený).

Případně by asi nebylo špatné do cílů (zvláště těch společných) dát nějaké konkrétní NPC, například: Chceme společně nakopat prdel vlkodlakovi. Tohle samozřejmě může vznikat i při hře, ale to chce čas, něco do začátku určitě pomůže.
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Nossie »

Mám dojem, že si už tam pak nebyl, ale vlkouš měl ráno pěknou epizodku ve fontánce po tom, co pozřel Sanovo po domácku vyrobené LSD, došlo i na honění vlastního ocasu a čůrání do fontánky za přítomnosti učitelů a diváků :lol: :lol:

Krychlička je teď vulnerable ! $D
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od York »

Nossie píše:Mám dojem, že si už tam pak nebyl, ale vlkouš měl ráno pěknou epizodku ve fontánce po tom, co pozřel Sanovo po domácku vyrobené LSD, došlo i na honění vlastního ocasu a čůrání do fontánky za přítomnosti učitelů a diváků D
To jsem tam ještě byl ;)
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevřené hraní RPG - klub Mephit, Praha

Příspěvek od Nossie »

teda moje paměť zřejmě nějak neslouží :)

Jinak v pátek to budeme dohrávat, chceme to dohrát do té párty plné roztleskávaček :)

Moje tentacle zombie chce splnit svůj cíl $D
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů