Bratislava - anything

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Greywispp

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Greywispp »

Ahojte hľadáme 1 max 2 hráčov v BA na pravideľnejšie hranie 2-3 krát mesačne vždy v nedeľu cca 14:00 do 20:00 na WH40K Dark Heresy 2nd (cross BC/OW/RT) pokročilejšia hra aj s role-playom a rôznym dopadom rozhodnutí čiže je to taký balanc medzi hack and slash a mind theatre . Preferovali by sme niekoho okolo 28+ čo sa veku týka.
Hobbit Vilda

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Hobbit Vilda »

Ahojte, hľadám niekoho z Bratislavy a blízkeho okolia kto by chcel hrávať Dračí Doupě. Už dlhšiu dobu hľadám nejakých ľudi.
cotanapadne
Příspěvky: 6
Registrován: 17. 7. 2014, 17:47

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od cotanapadne »

@Hobbit Vilda, ak by sa jednalo o DnD 3 tak som in!

@to All ak by mal niekto zaujem o Shadowrun 5e, dajte vediet, zislo by sa nam par hracov.
Hobbit Vilda

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Hobbit Vilda »

@cotanapadne Si Dungeon Master alebo hráč?
cotanapadne
Příspěvky: 6
Registrován: 17. 7. 2014, 17:47

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od cotanapadne »

@Hobbit Vilda, pre DnD 3 som hrac, pre Shadowrun 5e teraz mastrujem.
Hobbit Vilda

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Hobbit Vilda »

@cotanapadne Dungeons & Dragons som popraavde ešte nehral ale nemyslím že by to bolo veľmi vzdialené od Dračího Doupěte, takže by som si to mohol naštudovať. BTW ja mastrujem
Gevenor

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Gevenor »

Nehraje náhodou někdo přes roll20 DnD 5e? Rád bych se zúčastnil - jako hráč. Zkušenosti mám jak s RP, tak systémem.
cotanapadne
Příspěvky: 6
Registrován: 17. 7. 2014, 17:47

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od cotanapadne »

@Hobbit Vilda tak treba teda nastudovat, a zohnat ludi :) a mozme hrat.
Hobbit Vilda

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Hobbit Vilda »

@cotanapadne Roger that! :D
Aineias

Dungeons & Dragons - Bratislava

Příspěvek od Aineias »

Zdravím,
ja by som sa rád nechal nahovoriť na pravidelné herné stretnutia D&D v Bratislave... Nemám praktické skúsenosti s D&D ale študoval som pravidlá na edície 3.5 a 4.0 a rád by som si D&D hocijakej edície zahral :)

...ak je potreba hráča dajte vedieť...
dddwww
Příspěvky: 1
Registrován: 3. 1. 2017, 14:25

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od dddwww »

Už dlhšie som si chcel zahrať DnD. Nikdy som to nehral ale videl som na youtube zopár hier takže pravidlá by som sa asi za chvíľu naučil. Je mi v podstate jedno aká edícia, radšej novšiu ako staršiu, ale na tom veľmi nezáleží.
Aineias

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Aineias »

dddwww píše:Už dlhšie som si chcel zahrať DnD. Nikdy som to nehral ale videl som na youtube zopár hier takže pravidlá by som sa asi za chvíľu naučil. Je mi v podstate jedno aká edícia, radšej novšiu ako staršiu, ale na tom veľmi nezáleží.
Ak je tvoje pôsobisko Bratislava, tak to sme už dvaja. Zhruba si čítam o čom je (najnovšia) 5. edícia...
yoyo54789
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 1. 2017, 06:06

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od yoyo54789 »

Nazdar.
Taktiež som nikdy stolovku DrD a ani jej variantu nikdy nehral, ale mám veľký záujem o to. V mojom okolí nikdy nebola žiadna partia na to vhodná. (Ak sa neráta verzia na internete, konkrétne Abarin)
Bývam teraz v BA.
Nihilius
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 1. 2017, 10:54

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od Nihilius »

Chces si zahrat DnD 5th ed. v Bratislave :?:
:arrow? Napis mi.

Sme tlupa RGP hracov. Po dlhsej dobe sa vraciame k DnD. Budeme hrat 5tu ediciu. Aktualna zostava GM, 2x pravidelny hrac, 1x obcasny hrac.

Hladame 2 hracov, mozu byt aj novacikovia. Mozu sa hlasit aj jednotlivo. Preferovany vek 28+. Hrat chceme raz za tzyden. Ak budu okolnosti proti, tak aspon 3x do mesiaca.

Inzerat plati do zmazania.
.
Nihilius
apolita
Příspěvky: 3
Registrován: 18. 3. 2017, 21:12

Re: Bratislava - anything

Příspěvek od apolita »

Zdravím,

som Bratislavčan, 29 rokov, rád by som si zahral nejaké PnP RPG, ale nie je s kým.

Nemám veľa praktických skúseností, ale mám naštudované nejaké knihy (5e a Pathfinder).

Ak niekto hľadá hráča, som ochotný sa pridať.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů