DnD 5e + ALIEN RPG nová parta / Praha a okolí

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Ermine
Příspěvky: 3
Registrován: 11. 7. 2021, 20:40

DnD 5e + ALIEN RPG nová parta / Praha a okolí

Příspěvek od Ermine »

Zdravím všechny!

Na začátku května jsem měl úraz nohy, ležím od té doby doma (a ještě pár měsíců budu) a vymýšlím, co s volným časem a tak hledám někoho na DnD 5e a ALIEN RPG.

Jaký je současný stav?

Za středoškolských a dalších mladších let mám dlouhé PJovské zkušenosti, hrávali jsme DrD v lehké a zjednodušené úpravě, později DrD 1.6. Pak přišla na dlouhé roky pauza a já bych se nyní rád do hraní vrátil zpět!

Zlanařil jsem do hraní dva kamarády, takže jakousi partu máme, začali jsme oldschoolově na DrD 1.6, ale v současné době jsme přešli na DnD 5e a toho bychom se rádi dál drželi. Nicméně jeden z kamarádů řeší státnice, tak nám teďka parta trochu pokulhává... Takže k nám hledám někoho nového na pravidelné hraní, kdo je případně také otevřen ALIEN RPG, protože já prostě Alien svět miluju! :D A hlavně také někoho časově flexibilního, kdo nemá problém hrát pravidelně, věnovat tomu nějaký ten čas v noci u panáka nebo u Discordu - sejít dá u mě, máme pro hraní taky Discord server, takže můžeme hrát osobně i online. A slibuju, že až budu mít nohu v pořádku, klidně někam dorazím i já po Praze.

Pro obojí DnD 5e i pro ALIEN RPG platí, že jsme nováčci, takže se učíme za pochodu.

Jo a já osobně uvítám jak hráče, tak i případně někoho, kdo by si vzal na některou hru PJování, ať si taky jednou můžu zahrát já :D

Těším se na odpovědi!

Dan "Ermine"
Noltýx alien ztracenec

Re: DnD 5e + ALIEN RPG nová parta / Praha a okolí

Příspěvek od Noltýx alien ztracenec »

Já klidně se zucasnim ale přes co voláte a jestli mohu
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů