[Waterdeep: Dragon Heist] Hledam 1-2 hrace

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Valior
Příspěvky: 2
Registrován: 26. 4. 2021, 14:05

[Waterdeep: Dragon Heist] Hledam 1-2 hrace

Příspěvek od Valior »

Nazdar, jmenuji se Michal, táhne mě na 35 a loni jsme se s kumpány (díky covidu) konečně dostali k hraní DnD 5e. Teď přišla řada na mě, abych dmoval kampaň, aby se náš současný dm nezbláznil. Jsme banda zapšklých zaprděných "get-of-my-lawn"erů a hledáme podobně naladěné lidi. Skoro pokaždé se u toho pije a lítají všechny možné zvrácenosti a zvrhlosti.

Co jsem? DM (nováček)
Co hledám? 1-2 hráče, dospělé, se (zvrhlým) smyslem pro humor, abych se nemusel moc omezovat
Jak se bude hrát? Foundry VTT a Discord
Kdy? Soboty, časy podle dohody
Dodatečné informace oficiální modul Waterdeep: Dragon Heist
Kontakt pm přes tady nebo pm
Jarvis

Re: [Waterdeep: Dragon Heist] Hledam 1-2 hrace

Příspěvek od Jarvis »

Zdravím, jsem Ondřej a Jarvis je mé alterego jméno. Je mi 26 let a s hraním nemám bohužel doposud téměř žádné zkušenosti. Poprvé a naposled jsem měl možnost hrát dračáka jako velmi mladý jinoch s kamarády, kteří neměli povědomí jak se hra hraje. Byl to velký freestyle a vše bylo jen na naší fantazii. Od té doby jsem si to chtěl znovu zkusit, nejlépe s někým kdo má aspoň trochu přehled o pravidlech, a opět se ponořil do světů fantazie. Žiji v Chebu (Karlovarský kraj) a v okolí jsem se nikdy s nikým nesetkal, kdo by hru znal a chtěl by jí hrát. Je mi jasné, že sehnat zkušené lidi na hraní face to face není nikterak snadné, tak bych rád zvolil tuhle alternativní možnost. Budu rád když mě vezmete do svých řad. Pokud budete mít zájem, tak mi napište na můj mail ondra753ok@gmail.com . Tak zatím!
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů